• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
@dafy jeej pekne fotecky, my take nemame :unamused: , nejako sa zasekla tlaciaren. Takze chlapcek vyzera byt. Na zaklade coho tak usudil? Tiez podla kosticky? A brali ti aj krv alebo ti robil len to 3d? Ja som uz utrogestan vysadila, som 3 dni bez.
15. okt 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska no aj z jedneho mozu byt 2 :slight_smile: , ale na 15 den je to akurat, drzim palce aj nadalej
15. okt 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska velka gratulacia....skvele prcek zabojoval....a toto je teda fakt osud...tak si sa bala....a vkladal ti Stelcl?
15. okt 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983
@gaga83
@schatje6 Kocky,tak uz mam aj ja bruchabol pred zajtrajsim odberom....sice mi povedal, ze ich je tam viac ako 20, no dnes ked sedim v praci za kompom, ako si nic necitim...nemohlo sa stat, ze by zmizli? :slight_smile:
15. okt 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem velmi pekne, fakt som sa bala :wink: a vkladal mi Otevrel .-) ten mal cez vikend sluzbu :slight_smile: ale tiez super doktor :slight_smile: oni su vlastne vsetci super ... :slight_smile: ty sa drzkaj zajtra, nech su pekne zrele :slight_smile:
15. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a juhas ti to robil?super to tam je....ja som sa tam prehlasila na gynekologiu
15. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 brali mi aj krv a ukazoval nám aj medzi nožkami ze chlapček :slight_smile:
15. okt 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik taký mladý ukecaný doktror :grinning: aj sme sa zoznamovali len som bola v strese tak si nepamätám jeho priezvisko :grinning: ..totiž liala sa mi krv z ruky lebo som si zle zatlačila po odbere :grinning: :grinning:
15. okt 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som po druhom KET, prve bolo neuspesne, teraz mam 10 den po druhom ket, len nemam ziadne bolesti ani nic podobne, pri prvom som mala, neviem ci je to OK alebo nie. Mali ste niektora uspesny druhý KET? Dakujem
15. okt 2013 o 13:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska hej toho som tam minule stretla, a strasny sympo...taky velmi prijemny a vyzera taky dost inteligentny....Stelcl je skor cavo :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
15. okt 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita držím držím a veľmi palce a pekne dvojičky nech sa podaria :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska gratulujem som rada že si tehuľka :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Krásne obrázky pripomenulo mi keď som bola ja na sono tiež sme vedeli v 13tt že čakáme párik síce ja som chcela dvoch chlapčekov ale teraz som rada že mám aj dievčatko :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusipe Ty si dnes v práci? Si hrdinka, ja som od včera doma..Bruško ma nebolí, ale veď Ty tam más 2xnásobok toho, čo ja..tak sa niet čomu diviť..Zajtra to budeme mať za sebou..
15. okt 2013 o 13:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy hej tak to bude ten.....jej parada krasne fotocky a malinky je zlatunkyyyy...drzim palce
15. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@schatje6
@sasa1983
@gaga83
@lusipe kočky, drzim palčeky na zajtra
15. okt 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasa1983 hej, som v praci, zarezavam, chcem dokoncit nejake veci, aby som mala potom po OPU pokoj.... :wink: i ked mala sa dnes zobudila s anginou, tak budem mat co robit,aby som to nechytila...a ty sa mas ako?
15. okt 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem velmi pekne :slight_smile:
15. okt 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja ok, občas v pravom podbrušku bolesti, alebo skôr len pichanie..Upratujem a akurát som si dala pekne samé mňamky na cesto a zapekám pizzu. Ale od OPU si doma, že? Aby si sa vyliečila a bola do vkladu fit..
15. okt 2013 o 15:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj kočka, ďakujeme Ti..S.
15. okt 2013 o 15:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 jaj tebe je super, skvele si to uzivas :slight_smile: bude doma len do stvrtka, v piatok pojdem do prace...a po vklade budem max. 2-3 dni....
15. okt 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak uvidím..ja mám ešte dosť dovolenky,tak je to ok. Čo si berieš zajtra so sebou?Stačí len nočná košeľa a ponožky?
15. okt 2013 o 15:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy vy uz viete ze bude chlapcek vidis ja som v 17 a este nevieme co budeme mat sakra :wink:
15. okt 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasa1983 hej presne to, a asi aj nejaku vlozku pre istotu keby som krvacala :slight_smile:....a inak asi nic....este muza zoberiem :slight_smile:....
15. okt 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy to je najkrajsia fotka :slight_smile:
15. okt 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska veeeelka gratulacia, vidim, ze si si aj pekne zmenila status v pase, tesim sa :slight_smile:
15. okt 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok po funuse ale predsa je to normalne aj ja take mrchovske bolesti mam :wink:
15. okt 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska krasne Hcg :slight_smile:
15. okt 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ja tiez zatial nic ... a hlavne nechcem nic uponahlat... ale mm stale dufam ez sa nam podari prirodzene..aj ked zazraky sa nam nedeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale no veri ze sa to podari a hovoto.momentalne som to hodila alebo sa snazim hodit za hlavu (aj ked dookola same deti, kazdy sa vypytuje, same tehotne) ale som povedala ze musim aspon ja zmenit postoj zacat si viac uzivat zivot... ved tie roky sa nic netoci len okolo deti a tak to dalej nejde.... zamyslam sa aj nad adopciou no uvidime kam s tym postojom a s tym vsetkym dospejem....depky mam ale snazim sa cez ne dostat a nic si nejako nepripustat
ked to nejdes tak hod info...ale aj gaga tusim pisala ze si infuzky objednala a pichne jej ich gyndos...
momemntalne si davam dokopy rameno a aj chcem zacat cvicit a schudnut lebo kazdou stimulkou priberiem a tak to dalej nejde
15. okt 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusipe ja ho asi tiež vezmem..ešte sa rozhodnem:slight_smile:
15. okt 2013 o 16:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok