Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
16. okt 2013

@sarasota veľa šťastia na dnes 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj

lienka_1
16. okt 2013

@schatje6 Juj, to mi je luto 😒 Nam Koudelka vravel, ze maju zatvorene od 22.12 do 2.1. Drzim silno palce na dalsi boj, mozno pojdeme spolu 😉

lienka_1
16. okt 2013

@sarasota myslim na vas 🙂 tesim sa na dobre spravy 🙂

tinna13
16. okt 2013

@sarasota drzim palce, urcite bude vsetko v poriadku 🙂

ria191
16. okt 2013

@lienka_1 a keď to povedal feši tak to na 100 % bude pravda keďže je tam ředitel 😀 😀 😀 .

lienka_1
16. okt 2013

@speranza1
@melisska zeny, pripajam sa do klubu nespavych 🙄 a to mam dnes dvojitu sluzbu. Poslite niekto zapalky, nech podopriem viecka 😀

ria191
16. okt 2013

@schatje6 myslím si, že na to nie je odpoveď, ale presne ako píše melča podarí sa to určite 😀 😀 😀 . Treba to hodiť za hlavu a ísť ďalej. Hold niekto to má podstatne ťažšie ale ak vytrváme, tak sa snáď dočkáme aj my čo nemáme na ružiach ustlané. Veľa šťastia ti prajem 😀 😀 😀

ria191
16. okt 2013

@lienka_1 ja odporúčam 100-ky klince 😀 😀 😀 zápalky sú na "pi..." 😀 😀 😀

ria191
16. okt 2013

myslela som na pipinu ak by si niekto myslel niečo horšie 😀 😀 😀

melisska
16. okt 2013

@lusipe
@stella25
@jassminx 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lienka_1
16. okt 2013

@ria191 Rediteli verim uz iba 20% z toho co povie. Ja uz za nim budem kontrolovat vsetky datumy. Nejako mu nefunguje organizator, ale to moze byt sposobene aj mojou geomagnetickou zonou, ze to furt popletie, ked tam my ideme 😀 😀
Kedy mas ket? Uz zujes tablety, ci si natural teraz?

melisska
16. okt 2013

@lienka_1 😀 😀 😀 😀 😀 nech sa paci

sarasota
16. okt 2013

dievcence verim ze Vas nesklameme 🙂 🙂 🙂

ria191
16. okt 2013

@lienka_1 do rici keď si tak matne spomínam aj ja som sa viacej prehadzovala ako spala "kua" takže aj ja sa pripájam do klubu 😀 😀 😀 bohužiaľ nie tehuliek ale nespavých 😕 😕 😕

ria191
16. okt 2013

@lienka_1 keď ti napíšem všetko "čo žeriem" tak mi ani neuveríš 😀 😀 😀 (anopyrin, prednison, zinok, selén, vitamín D3, E ) a to som chcela byť natur 😀 😀 😀 . Nóooooooo a feši je z teba asi riadne na prášky keď ti pletie dátumy to bude láska ako trám 😀 😀 😀 on musí byť do teba riadne bachnutý 😀 😀 😀

jassminx
16. okt 2013

@melisska júúúúj, ďakujeeeeem. Snáď pomôžu, lebo sa dostávam do stavu zúfalstva.

lienka_1
16. okt 2013

@melisska tie su krasne, lepsie ako stovky klince, sorry rius @ria191

mirkakn1
16. okt 2013

@maxag tak to budes skor, aspon poradis, co a ako 😉

ria191
16. okt 2013

@lienka_1minule som po dlhom čase pozerala rozprávku Tom a Jerry a Tomovi sa chcelo neskutočne spať, ale pani domu mu povedala, že keď bude chrápať, tak ho vyhodí z domu. A vieš čo vymyslel??? Zavrel oči a na viečka si nakreslil očné bulvy, keby nechrápal tak by to aj fungovalo 😀 😀 😀 . Vyskúšaj ak nechrápeš 😀 😀 😀

speranza1
16. okt 2013

@lienka_1 na mna neskutocne vplyva spln.... takze do soboty mam uz postarane.... 😀 😀 😀

lienka_1
16. okt 2013

@ria191 o tom silno pochybujem 😀 Na to tam ma ine blondiny, ja som uz predsa zena v rokoch 😀 😀 😀

lienka_1
16. okt 2013

@speranza1 Vidis a ja ze preco cumim do stropu skoro celu noc. U nas chronicky zamracene, takze spln nevidno. 🙂

speranza1
16. okt 2013

@lienka_1 aj na teba to vplyva? lebo ja som ani nevedela ze je mesiac skoro cely...ale ked som sa uz prehadzovala v posteli asi do polnoci, tak som vstala, kukla na nebo...a vravim si...no diky Brona.... 😀 🙂 😉

maxag
16. okt 2013

@mirkakn1 jasne 🙂 na poistovni som sa uz do krvi pohadala s reviznym lekarom, ktory vedel podstatne menej ako ja, urcite dam vediet aj ostatne...

ria191
16. okt 2013

@speranza1 aspoň sa môžte s mm hrať na medveďa celú noc 😀 😀 😀 že @dafy dafča 😀 😀 😀

ria191
16. okt 2013

@speranza1 počúvaj sperča a ty máš akú menštruáciu keď si tak dlho picháš fraxík alebo clexane??? Lebo ja beriem iba anopyrin a skoro som vykrvácala to boli fakt jatky 😠 😠 😠

lienka_1
16. okt 2013

@ria191 Na mna anopyrin nemal ziaden takyto ucinok. Jatky asi mali iny povod.

kacenkab
16. okt 2013

Ahojte baby, ja som dnes zase testovala, zase negativnym vysledkom, a zbehla som aj na krv. Sestricka mi povedala, ze nech este nevysadzam lieky, ze sa to kludne moze stat. A potom som volala s kamoskou, ktora tiez mala furt negativne testy, furt behala do lekarne kupovat nove a s lupou hladala druhu ciarku a nikde nic a dnes je z toho 3rocna Zuzanka. Tiez isla na krv a zrazu ze hcg pozitivne. Tak ja neviem, sama som to uz odpisala, odrevala a takto ma furt ludia okolo mna presviedcaju, nuz tak dobre, budem si ten utros tam pchat aj estrimax jest, este mam, to je najmenej co mozem spravit, ale neviem, co z toho bude..... 😅 Zajtra pooobede alebo v piatok doobeda budem vediet vysledok. Prsia ma bolia, nespinim ani nic, ale sak to tusim moze byt aj z utrosu. Pri predchadzajucom ivf som prsia vobec necitila, a zacala som spinit aj napriek utrosu, no tak ja neviem, uz som z toho talian, nech to dopadne ako chce

ria191
16. okt 2013

@lienka_1 a brala si ho dlhodobo ??? Lebo ja som musela vstávať 7x za noc a to už je čo povedať keďže sliznica na sone nebola až taká vysoká tak je to pre mňa záhada 😕 😕 😕

kacenkab
16. okt 2013

@schatje6 jaj to ma mrzi, sak skus znovu.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre