Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
16. okt 2013

@tlucka dakujem 😉 urcite sa tam nieco deje a aneboj,budes mat krasne vajicka 😉

falin
16. okt 2013

@ria191 - veru , vyhybaj sa nebezpecnym situaciam 😀 aby si predisla urazu. A ty mas aj hemato robene alebo mas anopyrin preventivne?, ked tak moc krvacas, asi nemas problemy s hustou krvou a zrazeninami, ci?

@lusipe - krasna urodicka, nech sa pekne oplodnia 😉

little_miracle
16. okt 2013

@speranza1 urcite radsej mineralku........ver mi, OHSS som mala 2x.....a to take stavy, ze som v noci odpadavala (mm ma nasiel vykotenu pred WC).......vodu mi z brucha tahali uuuuplne za ziva, nakolko som uz mala pozitivne HCG a tak - same "fajnove" zazitky, vratane hospitalizacie 😖
Takze: mineralky, riedene ovocne stavy, ovocny caj, slepaci vyvar (ten som varila v 7l hrnci a pila z 1l odmerky co pouzivam pri peceni 😀 ), jogurty, mlieko, acidka a pod.... a snazit sa aj jest vela bielkovinovej stravy.
Drzim palce, nech ta to sirokym oblukom obchadza, lebo to nie je nic prijemne...

speranza1
16. okt 2013

@little_miracle ach jaj..tak to si si "prezila" svoje... ja som stale zatial pila len cistu vodu a vsetko bolo OK... ale tak radsej budem aspon kombinovat a + tie bielkoviny pridam 🙂

ria191
16. okt 2013

@falin našli mi nejakého mutanta, ale nič závažné presne neviem čo musím si to už konečne pozrieť 😀 😀 😀

sarasota
16. okt 2013

ahojte dakujeme vsetkym co na nas mysleli srdiecko nam krasne bije fotecka moc nevysla ale aspont takuto mame 🙂

isabellaa
16. okt 2013

@sarasota no vidis, krasa, blahozelam

sarasota
16. okt 2013

@isabellaa dakujeme 🙂

annetty
16. okt 2013

@lusipe omg 23 vajok?...gratulujemmm, krasna urodicka 🙂 To mate deturencov na jednu triedu 🙂 Urcite to dotiahnete do konca...budem drzat moc pacle 🙂
Ja keby som mala tolko vajkov, tak amh by som musela mat po odbere -10 😀 😀 😀
@sarasota gratulka k srdiecku 🙂

sarasota
16. okt 2013

@annetty dakujeme 🙂

tlucka
16. okt 2013

@sarasota super, teším sa s tebou

izzie27
16. okt 2013

@sarasota gratulujem k srdiecku 🙂

lusipe
16. okt 2013

@annetty velmi pekne dakujem🙂...tiez sme boli velmi prekvapeni,ze bola taka reakcia na soft...🙂...ale tak uz len aby pekne sa vyvijali a budem spokojna..vlastne ja uz som teraz🙂🙂

lubica1979
16. okt 2013

@sarasota gratulujeme a tešíme sa s Vami. 🙂

sarasota
16. okt 2013

@tlucka
@izzie27 dakujeme babulky 🙂

sarasota
16. okt 2013

@lubica1979 aj tebe dakujeme 🙂

cora41
16. okt 2013

@sarasota a potom, ze nebo nie je 😀 😀 😀 jasne, ze JE a pre TEBA STRAAAASNE VELKE🙂 velmi sa tesim, potichucky gratulujem, vsetko bude dobre, zvladneme to🙂 si sikulka maminka 🙂 😀 😀

stastenka42
16. okt 2013

@sarasota no Nadhera🙂🙂🙂🙂 Tesiime sa s tebou...snad si nepochybovala😉 to je silny drobcek:-*:-*:-*

lienka_1
16. okt 2013

@sarasota Blahozelam k srdiecku! 🙂 Krasa 🙂

melisska
16. okt 2013

@sarasota jeeeej blahoželáme 🙂

bergalm
16. okt 2013

@sarasota gratulujem krasna foto dufam,ze coskoro aj my uvidime podobnu fotecku 🙂

sarasota
16. okt 2013

@cora41 dakujem si zlatucka mame tam anjelika strazneho ktory na nas bude davat pozor aj ten vas dava na vas pozor .Ako rychlo to uteka uz 28tt.Drzkajte sa. 🙂 a odovzdaj pusinku drobcekovi

sarasota
16. okt 2013

@stastenka42 s takou malou dusickou som liezla na kozenku.Verime ze tentokrat to dotiahneme do uspesneho konca.Doktorka sa ma pytala ze kolky pokus ja ze 5 a ona ze pozna aj ze to vyslo na 9 pokus a ja ze a ja poznam jednu babulku ktorej to vyslo na 13 pokus a ona ze stoji to za to a hodila jeden krasny usmev 🙂

sarasota
16. okt 2013

@lienka_1 dakujem no co uz si vychodniarka alebo este cudzinka 😉

sarasota
16. okt 2013

@melisska dakujem no ty uz to mas za par kraaaaasa 🙂

sarasota
16. okt 2013

@bergalm dakujem urcite bude srdiecko aj fotecka budem drzat palceky 😉

natali225
16. okt 2013

@sarasota držíme pršteky všetkých 40 🙂

stastenka42
16. okt 2013

@sarasota viem si to predstavit🙂 ja tak leziem tiež...o dva tyzdne mame poradnu,uz teraz mam strach ale ja viem ze my to tentokrat dame😀😀😀😀 na mna nieco lezie,zacina mi stupat teplota,idem si dat paralen...asi ma picne....

gaga83
16. okt 2013

@sarasota drzkajte sa len tak dalej pokracujte😀😀

gaga83
16. okt 2013

@lusipe fiha tolko vajicok😀😀 parada drzkam palceky nech sa pekne oplodnia a delia dropci. Ja som bola o poschodie nizsie na gynekologii skoda ze sme sa nestretli☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre