• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. januára 2017 
@tlucka dakujem :wink: urcite sa tam nieco deje a aneboj,budes mat krasne vajicka :wink:
16. okt 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - veru , vyhybaj sa nebezpecnym situaciam :grinning: aby si predisla urazu. A ty mas aj hemato robene alebo mas anopyrin preventivne?, ked tak moc krvacas, asi nemas problemy s hustou krvou a zrazeninami, ci?

@lusipe - krasna urodicka, nech sa pekne oplodnia :wink:
16. okt 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 urcite radsej mineralku........ver mi, OHSS som mala 2x.....a to take stavy, ze som v noci odpadavala (mm ma nasiel vykotenu pred WC).......vodu mi z brucha tahali uuuuplne za ziva, nakolko som uz mala pozitivne HCG a tak - same "fajnove" zazitky, vratane hospitalizacie :confounded:
Takze: mineralky, riedene ovocne stavy, ovocny caj, slepaci vyvar (ten som varila v 7l hrnci a pila z 1l odmerky co pouzivam pri peceni :grinning: ), jogurty, mlieko, acidka a pod.... a snazit sa aj jest vela bielkovinovej stravy.
Drzim palce, nech ta to sirokym oblukom obchadza, lebo to nie je nic prijemne...
16. okt 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle ach jaj..tak to si si "prezila" svoje... ja som stale zatial pila len cistu vodu a vsetko bolo OK... ale tak radsej budem aspon kombinovat a + tie bielkoviny pridam :slight_smile:
16. okt 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin našli mi nejakého mutanta, ale nič závažné presne neviem čo musím si to už konečne pozrieť :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujeme vsetkym co na nas mysleli srdiecko nam krasne bije fotecka moc nevysla ale aspont takuto mame :slight_smile:
16. okt 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@sarasota no vidis, krasa, blahozelam
16. okt 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa dakujeme :slight_smile:
16. okt 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe omg 23 vajok?...gratulujemmm, krasna urodicka :slight_smile: To mate deturencov na jednu triedu :slight_smile: Urcite to dotiahnete do konca...budem drzat moc pacle :slight_smile:
Ja keby som mala tolko vajkov, tak amh by som musela mat po odbere -10 :grinning: :grinning: :grinning:
@sarasota gratulka k srdiecku :slight_smile:
16. okt 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty dakujeme :slight_smile:
16. okt 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota super, teším sa s tebou
16. okt 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota gratulujem k srdiecku :slight_smile:
16. okt 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty velmi pekne dakujem:slight_smile:...tiez sme boli velmi prekvapeni,ze bola taka reakcia na soft...:slight_smile:...ale tak uz len aby pekne sa vyvijali a budem spokojna..vlastne ja uz som teraz:slight_smile::slight_smile:
16. okt 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota gratulujeme a tešíme sa s Vami. :slight_smile:
16. okt 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka
@izzie27 dakujeme babulky :slight_smile:
16. okt 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 aj tebe dakujeme :slight_smile:
16. okt 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota a potom, ze nebo nie je :grinning: :grinning: :grinning: jasne, ze JE a pre TEBA STRAAAASNE VELKE:slight_smile: velmi sa tesim, potichucky gratulujem, vsetko bude dobre, zvladneme to:slight_smile: si sikulka maminka :slight_smile: :grinning: :grinning:
16. okt 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota no Nadhera:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Tesiime sa s tebou...snad si nepochybovala:wink: to je silny drobcek:-*:-*:-*
16. okt 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota Blahozelam k srdiecku! :slight_smile: Krasa :slight_smile:
16. okt 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota jeeeej blahoželáme :slight_smile:
16. okt 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota gratulujem krasna foto dufam,ze coskoro aj my uvidime podobnu fotecku :slight_smile:
16. okt 2013 o 18:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 dakujem si zlatucka mame tam anjelika strazneho ktory na nas bude davat pozor aj ten vas dava na vas pozor .Ako rychlo to uteka uz 28tt.Drzkajte sa. :slight_smile: a odovzdaj pusinku drobcekovi
16. okt 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 s takou malou dusickou som liezla na kozenku.Verime ze tentokrat to dotiahneme do uspesneho konca.Doktorka sa ma pytala ze kolky pokus ja ze 5 a ona ze pozna aj ze to vyslo na 9 pokus a ja ze a ja poznam jednu babulku ktorej to vyslo na 13 pokus a ona ze stoji to za to a hodila jeden krasny usmev :slight_smile:
16. okt 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lienka_1 dakujem no co uz si vychodniarka alebo este cudzinka :wink:
16. okt 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem no ty uz to mas za par kraaaaasa :slight_smile:
16. okt 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm dakujem urcite bude srdiecko aj fotecka budem drzat palceky :wink:
16. okt 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota držíme pršteky všetkých 40 :slight_smile:
16. okt 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota viem si to predstavit:slight_smile: ja tak leziem tiež...o dva tyzdne mame poradnu,uz teraz mam strach ale ja viem ze my to tentokrat dame:grinning::grinning::grinning::grinning: na mna nieco lezie,zacina mi stupat teplota,idem si dat paralen...asi ma picne....
16. okt 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota drzkajte sa len tak dalej pokracujte:grinning::grinning:
16. okt 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe fiha tolko vajicok:grinning::grinning: parada drzkam palceky nech sa pekne oplodnia a delia dropci. Ja som bola o poschodie nizsie na gynekologii skoda ze sme sa nestretli:frowning2:
16. okt 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok