• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. septembra 2017 
@yanka1 ahoj dufam ze vysledky budu ok a ides do toho;) No ket by mal byt o mesiac vsetko zavisi od toho kedy dorazi mrcha a ci bude dobra sliznica ;) Drzim ti palceky a hadam budeme spolu v tehu vlaciku potom:grinning::grinning::grinning:
17. okt 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 prajem skore otehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1
@ria191
@falin
@tinkatinulka
@lienka_1
dalida :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mega davky moje zlatéééééééééééé, dopredu, kym ku vam dojdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. okt 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@buba08 nie nelezela, nemyslela na to, nekontrolovla sa, nedavala pozor, pila vino, oslavovala svoje narodky...........prost akoby nic
17. okt 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska dakujem možno sa aj zazrak udeje :slight_smile: teda aj pre nás
17. okt 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dakujem moja za povzbudenie, ale este neviem ci bude dalsi pokus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mam sa inac fajn, mam pocit ze nic nestiham, ale v poho :sunglasses: A ty ako? uz sa psychicky pripravujes na stimuklu?

@speranza1 @tinkatinulka @buba08 - vdaka za info. Mna to dnes napadlo cestou do roboty ked som pocuvala rekalmu na wobenzym. Tak zas viem nieco nove :wink:

@ria191 -aj mne Marcel povedal ze staci anopyrin a po pozitivnom teste nasadime fraxik, ale tam som sa nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - si zlata, dakujem, ukladam do zasoby :slight_smile:
17. okt 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska prekrasne dakujem, ze si myslela aj na mna :dizzy_face:
17. okt 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska aj ja by som chcela poslať, prosím...:slight_smile:
17. okt 2013 o 10:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ďakujemééééééééééééééééééééé chýba tam nelča :confused: :confused: :confused:
17. okt 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska aj ja si prosiiiim uuuuzasne neopakovatelneeee, carovneeeee, grckyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 si tam hore len melča zjedla zavináča :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja cakam na tu krv, po tych negativnych testoch, tak som uz unavena psychicky uz chcem mat pokoj... nech to dopadne ako chce, budem vediet dnes poobede, alebo zajtra doobeda.... :sweat_smile:
17. okt 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ale bude aj ďalší pokus vidíš "bosorečka" ti to tam vyveštila že sperča (na mňa se...e v preklade prdí)
17. okt 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasa1983 ahoj ako si vcera dopadla?
17. okt 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahaa, tak hurá!!!
17. okt 2013 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Ďakujem,kiss Normálne si tu už fenomén..
17. okt 2013 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 poslala som ti správu, akurát
17. okt 2013 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... no nevyvestila...ale je to take vnutorne presvedcenie skor :wink: :slight_smile:
17. okt 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska jeeej dakujem, verím že tento krát tvoje " grcky " na nás vsetky budú mať pozitívne účinky :slight_smile:
17. okt 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Speri a pri mne mas aky pocit? Ja som uuuplny zufalec, ledva jedno vajicko oplodnene, vlozeny sestbunkac na treti den, negativne testy na 14. a 16.den, vcera som bola na krv, nespinim, prsia ma bolia na dotyk, podbrusko ma pobolieva z casu na cas a cakaaaam cakaaaam furt na zazrak..... :sweat_smile:
17. okt 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 ja si myslím, že za chvíľku začneme k IVF-kám fasovať aj kazajočky, lebo keď toto šmírujú doktori tak sa musia váľať pod stolom :grinning: :grinning: :grinning: .
17. okt 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 ty si zlata, sulam sa tu pod stolom..... :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 včera robil OPU Štelc (tak sa volá?) a mi rovno povedal, že má gro pacientiek zo Slovenska, ale že sa mu to páči..
17. okt 2013 o 10:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 sice teda nie som doktor, ale uz som pod tym stolom
17. okt 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 asi tak... sak je to cele na nervy...
@kacenkab ziadny.... :slight_smile: :wink: ... ale mna neber velmi do uvahy..( musis si verit a verit svojmu telu) ja vas tu vela nepoznam, takze sa vam ani nic neopovazim povedat... ale pri nas "starych korytnackach" to je ine :slight_smile:
17. okt 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a sak ja len tak zo srandy, uz mi tiez zasibava..... :sweat_smile:
17. okt 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ahoj, áno, ďakujem, všetko malo hladký priebeh, zatiaľ všetko ako cez kopírak ako u @tinka9075 som jej veľmi vďačná za podporu, tá ma berie už ako hotovú oplodnenú dvojčatá čakajúcu, tak to tak aj mienim brať v najbližších dňoch... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: lebo po 3 neúspešných IVF ísť ešte na IUI, to chce odvahu a veeeeeeeeeeľký optimizmus... :wink: :wink: :wink: čo ja mám... :wink: :wink: :wink:

len ma štve tá hematka, mám termín na budúci týždeň, bojím sa, aby som to tým nepohnojila - 7 ampulí pri mojich žilách, odpadnutie isté... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rozmýšľam, že zavolám a zmením to... neviem, čo mám robiť... je to do istej miery stres pre moje mušie telo... a teraz by som chcela byť radšej v pohode... :pensive: :pensive: :pensive:
17. okt 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska moja zlata, daaaaaaaakujem :wink: ...po jednej volam :wink:
17. okt 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok