• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@lubanka @melisska Dakujem.Alpou sa capem o 106.A Paralen mozem 1 denne?Neuskodi to babu? Aj moj dr.mi spominal,ze keby ma nahodou chytila chripka,nech si dam radsej Paralen ako nic.
19. okt 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok paralen sa moze v tehu
19. okt 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kati777
@lubanka babulky je mi to velmi luto viem ako to boli a este dvojnasobne :frowning2: .Reprofit je dobra volba drzim palceky nech si najdete na testoch kolajnicky a nech je tentokrat vsetko v poriadku a dotiahnete to do uspesneho konca :slight_smile:
19. okt 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok mna tiez bolievala hlava 1. trimester a zabral mi pripravok jing jang olej http://www.kvalitnyzivot.sk/prirodneprodukty/eshop/0/0/5/62-YIN-YANG-OLEJ
Potrela som si spanky, to tak prijemne chladilo a bolest fakt presla :wink:
19. okt 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska noo, ja tiez, dve laparky, ale tak sekcia je sekcia :grinning: Asi uz vies, ze postavenie sa je hrozne, potom sa to len zlepsuje :wink:
19. okt 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 Dakujem :wink: Poobzeram sa po nom.Mam radsej prirodne veci ako lieky.Dnes to ale isti ten Paralen.
19. okt 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 viem,mna 2 x rezali a 2 x laparka, najhoršie je postavenie sa rano na druhý den,potom to už ide:-*
19. okt 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota vďaka. aj tebe prajem, nech máš pohodové tehotenstvo, rýchly pôrod a zdravé, spokojné bábo :dizzy_face:
19. okt 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ďakujem :slight_smile:
19. okt 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
34tt
19. okt 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@kati777 @lubanka. Dievcata,hrozne cim ste si museli prejst, snad uz teraz vsetko vyjde a dockate sa vytuzenych deticiek.
@lubanka. Aj ja idem 13.11 k Stelclovi, o 11tej. Ty kedy?
19. okt 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 ahoj, ďakujem za opýtanie, snažím sa nepozerať do kalendára, bola som u kaderníčky, kozmetičky, na manikúre aj pedikúre... :grinning: :grinning: :grinning:
chcem byť pekná maminka :slight_smile:
testovať budem až 28. DC (skôr určite nie, lebo duchov som už videla veru dosť a nikde nič, už sa nedám namotať) :wink: :wink:
19. okt 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita spravny pristup moja :slight_smile:, budes krasna maminka :slight_smile:
Aj ja som dnes bola u kadernicky, lebo ideme o 22.00 gratulovat na svadbu, ale s ucesom nie som moc spokojna, ale nevadi, nemozem predsa zatienit nevestu :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali krasne brusenko :slight_smile:
19. okt 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem :wink:
19. okt 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby moj prvy pokus o pichanie si sama skocil uplne zle. najskor som sa porezala o flasticku he-he a ked uz som si mala ist sama aj pichnut injekciu tak som nemohla, nedalo sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja neviem ked manzel odide na sluzobku co ja budem robit. zajtra je druhy pokus, snad uz aj pichnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 To zvladnes,neboj.Aj pre mna bol prvy pokus otrasny.Prekonat ten pocit,ze mam prepichnut kozu.Ale dalsi den to bolo lepsie a potom mi to prislo ako rutina :wink: Drzim palce.Hlavne klud.
20. okt 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 vsak to bol len prvý pokus :wink:
20. okt 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 drž sa! zvládneš! my sme mali pri tých injekciách vždy položenú rolku toaletného papiera a jedným štvorčekom medzi prstami sme tie ampulky vždy lámali (na tom by sa človek fakt rýchlo porezal, holanďania majú na to takú silikónovú násadku, vyzerá to ako vrchnák na kvapky do nosa, ale je to mäkké, nasadíš to na tú ampulu a odlomíš...) :wink:
20. okt 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 neboj, to zvládneš. Ja som tiež doslova rozpučala 3 ampulky s roztokom, ešte že zmiešavam 2 prášky dokopy, inak by som to nemala s čím miešať :grinning: :grinning:
Ono je to dosť nepríjemné, ten pocit, že si musíš namiešať injekcie, potom pichať, spôsobovať si bolesť...
Ale pre naše detičky to zvládneme :slight_smile: :slight_smile:
Mne sa neskutočne zle pichal Fraxiparín, akokoľvek som sa snažila byť uvoľnená, jednoducho mi to nešlo pichnúť. Tie tupé ihly nechceli prebodnúť vrstvu slaninky :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 skús si zohnať biele ihly. Tie su najtensie, to su pre deti. S nimi ani necítis ako prepichujes kožu.
Len su nedostupné v lekárňach, iba ak máš nejakú sestričky známu. Oni ich majú.
20. okt 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Presne ako hovori manita, ja mam od kamosky po predchadzajucom ivf menopur a dali jej k tomu taku nasadku, tu nastoknes na hrdlo ampulky a zalomis, cize nemas sancu rozdrvit alebo sa porezat. Keby, ze som na Sk, hned Ti jednu poslem. Ale osvedcil sa mi aj gazovy tamponik, alebo hygienicka servitka. Ampulku lomim zasadne cez nieco. Na ampulke by si mala mat taku bodku, to je naznacene miesto, kde je sklo najtensie a kde by sa to malo zalomit. Skus si to otocit smerom k sebe(bodkou k sebe) chytit do servitky a zatlacit v protismere bodky. Drzim palce. Ty si sikovnica, ty to zvladnes. A mne este pomaha, ked sa na tie hojne tukove zasoby do ktorych picham ja pozearm akoby boli cudzie. :wink:
20. okt 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, viete mi poradiť ubytovanie Brno resp. Okolie? Kde ste bývali vy a ako ste boli spokojne? Vďaka za odpoved.
20. okt 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit jeeej ty si zlatik prave som sa tiez chcela pytat na ubytko, chceme tiez prespat. Inak ten soft si ani ja neviem vynachvalit, uvidim zajtra ako som zareagovala, ale citim sa uplne super, oproti dlhemu protokolu sa to neda porovnat!
20. okt 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ahoj od stredy co som bola na hysteroskopii som len spinila a dnes od poobedia som zacala riadne krvacat. Moze byt ze by mi uz dorazila mrcha? Bola som do rana na svadbe hadam ze som si nic tancovanim nesposibila:frowning2:.Ked tak pocitam tak sice je dnes 25 dc ale minuly cyklus mi ms dorazila o 4 dni neskor po tom co som vysadila utros.Co si myslis o tom?
20. okt 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, treba po vklade ležať? Alebo stačí sedieť,myslím v aute..?
20. okt 2013 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 ja si myslím, že to nie je chir.zákrokom, ale skôr menzesom..Krvácať po takt dlhej dobe (to je 5ty deň) nie je bežné..myslím, že by si skôr stále meneje a menej..asi máš skôr menzes..Nemáš teplotu, triašku, príznaky infekcie?
20. okt 2013 o 20:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983
jasne, ze sediet :wink: ja som po vklade isla do nakupneho centra pobehat po obchodoch :slight_smile: .
20. okt 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1
No som zvedavá akú budeš má urodicku Ty :slight_smile: Mna začali riadne bolieť vajecnikoch, dúfam že to do stredy vydržím. Bude to už 14 DC. Sa mi to zdá dosť neskoro, ale snáď vedia co robia. Už rátam dni :confounded:
20. okt 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 sediet,my sme po vklade isli na 3 hodky do zoo az potom domov.treba maternicu prekrvit primerane :wink:
20. okt 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok