• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@jassminx napisem ti IP
21. okt 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a zazmluvnila si si aj porodnika? alebo?
21. okt 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooo je tu vobec niekto??????????????? :astonished: :astonished: :astonished:
21. okt 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 nemusela som, moja dr. Ku ktorej chodím je porodnik,ona mi bude robiť cisársky :slight_smile:
21. okt 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska jaj tak sa ti to naozaj velmi blizi...urcite to dobre dopadne :wink: moooc drzim palceky...
prosim jedna grcka pred vkladom by sa nenasla? :wink:
21. okt 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska prežil nám len jeden bojovnicek. No mám divne pocity, od vkladu má stale boli brucho. Tak neviem či je to dobré alebo zle. :frowning2:
21. okt 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe držím palce na dnes, určite to dobre dopadne. :slight_smile:
21. okt 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 ako na MS, tak to je dobre znamenie, verim ze bude silny bojovnicek ako ten moj. A kedy ti ho vkladali. Posielam ti tehu virusiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :- ) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :- ) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 boli ta ako na ms? To je dobre znamenie, papaj mrkvickovo-jablckovy salatik, vecer si daj deci cerveneho vinka a oddychuj. A kedy ti vkladali embryo, verim ze aj tvoj bude silny bojovnik ako ten moj. Drzkam palceky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stella25 pisem z mobilu :slight_smile:
21. okt 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska vkladali mi v piatok a presne je to taká bolesť ako pred Ms, dnes má už aj kríže bolia. Pijem litre čaju, no len vkuse chodím na záchod tak dufamze čo to utrogestanu tam ostane.
21. okt 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 a pila si aj ten alchemilkovy? Je to dobre znamenie a prsia ta nebolia? Mna fest a to brucho ako na ms mna poboliea dotetaz, to ze sa maternica roztahuje. Vcera som mala slabulinke spinenie, v sobotu som asi vela behala. A neviem sa uz dockat zajtrajsieho kontrolneho sona.
21. okt 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 zahniezduje sa bobacik :slight_smile:
@lusipe áno blíži a už sa neviem dočkať drobceka :slight_smile:
21. okt 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. okt 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 si mila, velmi pekne dakujem...aj ja tebe, nech sa bubacikovi velmi paci u teba :wink: tak nakoniec ste vkladali, super, velmi sa tesim...
21. okt 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska hej ten recept s jablckom a mrkvou som pocula...a moze sa este vinko? :wink:
21. okt 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska moooc dakujem :slight_smile:
21. okt 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska práve že ja som truba pila aj ovocný aj alchemilkovy. Ja som mala strašne nízku sliznicu pri vklade. Nie prsia má zatiaľ nebolia, ale nemôžem ani na bruchu späť čo mám take tlaky v nom.

@melisska
@lusipe idem veriť tomu že je to uhniezdovanie. Veď čo iné by to mohlo byť? Dakujem baby a verím že melisskyne grcky záberu :grinning:

Inak od vkladu nemám vôbec chuť na kávu, a to som si ráno bez kávy nevedela do teraz predstaviť
21. okt 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Drzim palce na dnesny vklad :wink:
21. okt 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita to je uzasne, ako ti ta kasicka pomohla....z teba ide uz dlhodobo taka dobra energia,ze verim ze to tentokrat vyjde, ci uz jedno, alebo dve babatka :slight_smile:
ako si sa rozhodla s drakulkou-prekladas termin ? asi by to aj bolo lepsie, ked mas podobny problem s odbermi, ako aj ja :wink:
teraz sa venuj sebe a svojej pohodke, dobre si to urobila, budes krasna mamina :slight_smile:
Ja dnes riesim opacny problem-dnes mam vysledok AMH a je to 4,09 :unamused: a to bol odber cca 2 tyzdne dozadu, to som si este tiez nasadila kasicku, takze mi mozno este aj stuplo...mam za sebou asi 10 ampuli, mam vysadit, ze? pisala som stelclovi, ci zostaneme pri naplanovanom protokole, alebo....
21. okt 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik moc dakujem :wink:
21. okt 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe aj ja držim palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 moooc dakujem :slight_smile:
21. okt 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj speri, si velmi zlata :dizzy_face: dakujem
21. okt 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stella25 - steli, ja ked som bola tehu, tak to bolo tusim ako prve, ze mi prestala chutit kava a predtym som si bez ranajsej kavicky ani rano nevedela predstavit. Verim ze je to na dobrej ceste :wink: Drzim palceky
21. okt 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 - Nelus, ako isla dnesna vcielka? Verim ze uz lepsie, zachvilu bude z teba macher, neboj nic. Kedy mas utz?
21. okt 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, po dnešnom UTZ (11 DC) nastala zmena pôvodného plánu na OPU, ktorý som mala mať v stredu. Mala som folikuly veľkosti 20, 18, 17, 17, 17, 16, 16 a ešte asi dva menšie, tak Dr. Otevřel rozhodol, že OPU bude až vo štvrtok - to budem 14 DC, aby ešte foliky dorástli. No dúfam, že to bude v pohode a že mi dovtedy nepopraskajú. :wink:
Inak keď mi pozrel na tú nohu, tak sa nejako netváril moc slávne. Tak som sa ho pýtala, či s tým bude nejaký problém, či vyleziem na kozu :grinning: :grinning: :grinning: a povedal, že v tom problém nevidí, len sa obáva, aby by nedajbože nejaká krvná zrazenina nespôsobila problémy. Tak mi hneď predpísal Fraxiparin, takže zase mám ďalšie pichanie. A to som si myslela, že už budem s pichaním ihličiek končiť...
Nevadí, snáď mi Fraxík aj pomôže potom k uhniezdeniu drobčekov :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@tlucka neboj, bude to dobre, ved vedia, co robia :slight_smile: foliky dorastu, proti popukaniu ti asi nieco dal, nie ? no a fraxik mozno este aj pomoze.... drzim palce
21. okt 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proti praskaniu si pichám Orgalutran, takže by asi nemali prasknúť. No vidíme. Inak zohnať ten Fraxík bol vážne problém. Pobehali sme viacero lekárni v Brne, a vraj výrobca ho prestal dodávať do lekárni, a aj jeho náhradu Clexane (alebo tak nejako sa to volá). Nakoniec sme ho kúpili v maličkej lekárni v Kútoch, tam mali toľko zásob, že si môžem pichať celé tehotenstvo. :grinning: :grinning:
21. okt 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikak1 Ahoj, ako si dnes dopadla na UTZ? Kedy máš OPU?
21. okt 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok