• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. septembra 2017 
Dievčatá, aj vám bolo pred OPU tak zle? Mna uz velmi bolí celé brucho, kríze a navyse mi je aj spatne od zaludka. Ako ked mam mesiaciky. Je to normálne? Es
@monikak1
Ako si dnes dopadla, daj vediet :wink:
21. okt 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka To bude krasna uroda. Vidis, my ske tu nad Migelom rozmyslali na nakoniec fesak fraxiparin to vyriesi :grinning: :grinning:
21. okt 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
PS: bola som sice uz 3x na IVF ale takto zle mi asi este nebolo alebo si to nepamatam? :confused: Na odber idem v stredu.
21. okt 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Ja som mala diagnosticku hysterku, tak sa asi robi skor a ta na lepsiu sliznicu mozno neskor. Ozaj, ty mas zistenu nejaku mutaciu alebo to iba preventivne budes pichat fraxik?
21. okt 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Ja som sa obcas citila ako balon a pobolievalo ma podbrusko, obcas som mala taku divnu pachut v ustach, ale vsetko sa dalo zvladnut. Ak ti je velmi zle, volaj dokiho, co je ako pohotovostny lekar. Verim, ze cislo najdes na ich stranke. Dufam, ze sa ti skoro ulavi.
21. okt 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 aj piatok aj dnes som stále Migela hľadala, ale nevidela som ho. Asi si prečítal naše príspevky a radšej sa predo mnou schovával :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty si tuším zháňala Clexane. Zohnala si ho nakoniec?
21. okt 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka ja zhanam clexane
21. okt 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit ano volaj a pi v eeeeeeeeeeeeeelA VODY, FATRU
21. okt 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, som nevedela ze tam je pohotovostny lekar, skusim, vdaka!
21. okt 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska aha, myslela som že lienka. Pýtam sa preto, lebo v lekárňach v Brne mi povedali, že Fraxík aj Clexane je nedostupný, že nastal nejaký výpadok na strane výrobcu. Ale ja som to potom zohnala v pohode na Slovensku, tak neviem, či majú problém len so zásobovaním v Čechách alebo aj u nás. A zohnala si ho nakoniec?
21. okt 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 fraxik aj anopyrin mi aj na hematologii odporučili preventivne :slight_smile:
21. okt 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, pomóc. Dúfam že mi folikuly nepopraskajú. Neskutočne ma začali bolieť vaječníky a celé podbruško. Takéto bolesti mávam, keď mám ovuláciu. Nemôže sa stať, žeby predsa folikuly praskli aj napriek pichaniu Orgalutranu?
Takéto bolesti mám aj niekoľko hodín. Môžem si dať alchemikový čaj, alebo niečo od bolesti?
21. okt 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka majú problém aj u nas, niečo mám doma,zajtra idem ku hematologicke,mala bylo dať niejaku správu pre dr. Tak som zvedavá
21. okt 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka neprasknu, daj niečo na bolesť a veľa pi,zajtra maď opu ?
21. okt 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka tiez som mala take bolesti, opu som mala na 15 cd a uz 2 dni pred opu sa mi nedalo poriadne sediet, vsetko ma tlacilo isla som prasknut. Tiez som pichala orgutlan a foliku nepraskli. Neboj bude to ok len vela pi dzusov, mineralok. acytko je dobre. Drzkaj sa
21. okt 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska OPU mám až vo štvrtok, preto sa obávam, či dovtedy neprasknú... No bojím sa...
21. okt 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka neboj neprasknu ..ja som ani orgalutran nemala a nepraskli mi vobec...ono to boli taka ovulacna bolest ale je to ok a mas injekciu tak uz uplne je to vsetko v pohode :slight_smile:
21. okt 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co mate noveho?
my ani nevieme kedy pojdeme do dalsieho pokusu ..mm povedal ze momentalne si to nemozeme dovolit lebo fakt sa to nezda ale stoji to dost penazi :frowning2: :angry: tak uvidime ci na nov y rok sa niekde dookopeme
momentalne ocakavam zazrak ael fakt ze zazrak aby sa nam podarilo prirodzene otehu ...to ma tak drzi nad vodou ..aspon trochu :wink:
21. okt 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata tak uz sme doma...vkladali nam prirodzene hatchujucu blastocystu v spickovej kvalite a asi 8 mame na zmrazenie v tiez v takejto kvalite 3xHB,5xXB,1xB nejake 2 morule :wink: vkladali niekomu hatchujucu blastocystu a ujala sa? :wink:
21. okt 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zibi ahoj neboj mozno sa vam postasti ani nebudes vediet ako;). Ja som dostala ms skor o 6 dni tak aspon bude rychlejsie Ket. Dufam :D:D:D:D
21. okt 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe super ze uz mas male v brusku nech sa pekne zahryzne;). Aj na mrazenie mate pekne dropce. Drzum palceky
21. okt 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Mooc dakujem :wink:
21. okt 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
@gaga83
@zibi kočky ďakujem, no verím, že neprasknú. Tie bolesti sú strašné, mávam takéto bolesti každý mesiac. Vždy sa to snažím pretrpieť s nejakými čajmi, ľanovými obkladmi, občas niečo od bolesti, ale teraz sa nechcem ničím dopovať. Dnes som pila málo, takže už dopĺňam tekutiny. Len dúfam, že tie bolesti ustúpia, aby som netrpela až do štvrtka.
21. okt 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe super, tak už je z teba tehuľka :grinning: :grinning:
21. okt 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vedeli by ste mi poradiť gynekológa v Bratislave, ktorý má ord. hodiny poobede a je ochotný merať folikuly pred IVF, ktoré plánujem podstúpiť v Brne?
21. okt 2013 o 19:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (33. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka dakujem tak snad uz hej :wink: a ty sa nebojkaj, ja som rano pred opu myslela ze z koze vyskocim a vsetko je ok. A tiez ma to bolelo uz na prvej kontrole a vsetko je dobre .doveruj im vedie co robia.ked ta to velmi boli daj si paralen a lezkaj :wink:
21. okt 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit ahoj, volala si do RF? Aj ti niečo odporučili?
21. okt 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mne vkladali take dve HB jednotkovej kvality a vidis zatial sa drzi alebo drzia este nevieme zajtra kontrol.sono prve od ET
21. okt 2013 o 19:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm jej super :wink: mooc gratulujem :wink: a preco ste dali dve? :wink: tak snad moj bojovnicek bude nadalej taky sikovny :wink:
21. okt 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mne 1x HB :wink: pekná urodicka a 8 na mrazenie,ani neviem či tu toľko niekto mal :grinning: tak nech sa pekne zahryzkaju :wink:
21. okt 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok