Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
21. okt 2013

@melisska moja tak to si ma potesil 😉 tieto pozitivne info su naozaj krasne a vy ste mi prikladom 😉 no som ja teda este mladica skoro34rocna 😉 😀

bergalm
21. okt 2013

@lusipe dakujem no pytali sme sa Stelcla a on nam povedal,ze nevidi dovod preco nie my sme chceli dve a tak nam povedal ,ze takhle to mate 50 na 50 😀 😀 😀 tak sme dali dve no sami uvidime zajtra

lusipe
21. okt 2013

@melisska inak sme ich dali samostatne kazde zmrazit,i ked je to drahsie ale tak nam to lekar odporucil,tak sme si dali poradit 😉

lusipe
21. okt 2013

@bergalm tak to ti mocc zela aby boli dve ked si to zelate 😉 my sme chceli jedno 😉

bergalm
21. okt 2013

@lusipe dakujem si mila a ja Ti zelam,aby si tehulkovala tu s nami drz sa 🙂

lusipe
21. okt 2013

@bergalm aj ja tebe moc zelam a tesim sa zajtra na pozitivnu spravicku 😉

stella25
21. okt 2013

@lusipe jej, tak ty si mozes kazdy rok chodiť pre súrodencov 🙂
Len pekne oddychuj teraz.

yanka1
21. okt 2013

@lusipe moc, moc drzim palce 🙂

buba08
21. okt 2013

@zibi ahoj zibi, my sme na tom podobne, ivf najskor po novom roku, mozno az na jar, stale sa trapim so streptococom ☹, gyndak ma tlaci do prefukov, ale ja nechcem ist hlavne kvoli tomu, ze mam streptococa, bojim sa, aby mi ho nezanesli pri prefuku dalej dovnutra. A navyse ma nic nebavi a ked si predstavim ivf, tak do toho sa mi uz vobec nechce, nejaka som blbo naladena ☹

lusipe
21. okt 2013

@stella25 tak vsetkych asi nestihneme 😉 praveze mi stelcl vravel aby som sa nekontrolovala a fungovala normalne 😉 i ked teraz lezkam 😉
@yanka1 moooc dakujem za podporu 😉

buba08
21. okt 2013

@lusipe preco vam odporucali iba jedno? My ked sme boli na ivf v MT, tak mi odporucali tiez iba jedno, ze 2 su rizikove

lusipe
21. okt 2013

@buba08 no asi preto ze ma je malo 😉 a mohlo by byt riziko predcasneho porodu a my sme chceli len jedňo.asi clovek pozna svoje telo a tak si radsej pre surodenca potom prideme 😉

miscok
21. okt 2013

@lusipe Krasna uroda 🙂 Drzim palce,aby sa bublinka ujala.Je ukazkova,takze jej musis verit 😉 Ja mam v brusku tiez jednu HB1 a pekne si vo mne hovie 😵

lienka_1
21. okt 2013

@buba08
@zibi Kedze stvorlistok je uz obsadeny, budeme po novom roku tri muskatierky, co vy na to? A nezufajme zeny...este nie. 😉

lusipe
21. okt 2013

@miscok kocky tak to teda vyzera ze HB maju pekňu uspesnost 😉 a moc sa tomu tesim 😉 a aku ste mali sliznicu?

miscok
21. okt 2013

@bergalm Juuj,som zvedava,ake spravicky nam zajtra prinesieees 😉 🙂

miscok
21. okt 2013

@lusipe Treba tomu verit 🙂 Ja som mala sliznicu 9mm.

lusipe
21. okt 2013

@miscok hej ved ja som az moooc pozitivne naladena 😉 ja vraj 8mm,tak snad to je dost....inak ked mam prirodzenu ovu tak aj vyse 10 az 12...a tebe uz ustalo to ohss?

buba08
21. okt 2013

@lusipe myslis tym, ze si stihla? Lebo ja som tiez dost chuda a embryologicka mi povedala, ze v mojom pripade by to bolo veeelmi rizikove vzladom k vahe aj k inym zdrav. tazkostiam

miscok
21. okt 2013

@lusipe Tak to mas dajn,neboj.OHSS nastastie postupne odznel.Potom mi bolo dva tyzdne sakra zle a po novom mam hnusne az migrenozne stavy ☹

lusipe
21. okt 2013

@buba08 hej tak som to myslela 😉 ved ja aj dozrievajuce vajicko citim teda dost a aj creva vidim tusim

gaga83
21. okt 2013

@lusipe
@miscok
@lienka_1
@buba08 baby tiez mam dilemu ci dame naraz 2 snehulkov alebo iba jedno ;););) Poradte😀😀😀

lusipe
21. okt 2013

@miscok lebo aj mne vravel ze sa mam pozorovat kedze som mala 30 oocytov a este aj dnes tam videl folikuly....mooc sa drzkaj a nech ti to coskoro prejde...a skus si davat aspon paralen 😉

buba08
21. okt 2013

@lienka_1 no moja, ja to skor vidim az na jar a vy idete po novom roku, tak mi budete posielat vsetky tehu virusy 🙂, ty aj @zibi a samozejme stvorlistok uz budu tehule s velkymi bruchami: @nelly1 @ria191 @speranza1 @falin, tak aj tie snad poslu silne tehu virusy 🙂

miscok
21. okt 2013

@gaga83 Gagus neviem kolko mas rockov,ale ak cez 35,skusala by som z dvoma 😉 Lekar ti co odporuca?

lusipe
21. okt 2013

@gaga83 no je to velmi imdividualne...ja som velmi opatrna,lebo je krasne mat dvojicky ale aj riziko aby boli zdravicke..ale zase poznam aj krasne zdrave babatka 😉

tinkatinulka
21. okt 2013

@zibi neboj aj my sa teraz spoliehame na zazrak stale sa snažime nemysliet na tie naše pomale a deformované spermosky a možno aj motyka vystelí.

miscok
21. okt 2013

@lusipe Aj mne este nejake narastli potom.Vela pi a papaj vela bielkovin.Mala si naozaj mega zasobaren v sebe,tak o seba dbaj 🙂 Drzim paluchy.

tinkatinulka
21. okt 2013

@lusipe tak predsa rekorderka som ti hovorila..sliznica super tak tak 6-8 dni to vydržíš a budú krásne // 🙂

buba08
21. okt 2013

@gaga83 mne urcite neodporucali 2, hlavne kvoli mojej vahe 😀 (48 kg), asi zalezi aj od toho a navyse mam tie rozne krvne mutacie aj lepive dosticky a tvorim protilatky proti trofoblastu, takze len jedno, ak mas toto v poriadku, tak by si mozno mohla aj 2

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre