• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
@ikuska Viem, ze si netrpezliva a uz chces pocut srdiecko. Coskoro bude, neboj :slight_smile:
22. okt 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska ahoj ikus... nezufaj...este bolo skoro na to aby ste videli srdeeenko.... o tyzden o dva uz bude bit ako zvon... verim tomu:slight_smile:
22. okt 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka @kati777 obdivujem vas a vasu silu ist dalej do boja :fearful:
22. okt 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirkakn1 Ďakujem, no je tu veľmi veľa žien, čo sú väčšie bojovníčky ako ja a nevzdávajú sa... dúfam, že si to všimol už aj Ten hore... a všetkým tým, ktoré toľko trpia, snažia sa, skúšajú... budú čo najskôr odmenené a konečne šťastné (aj keď len v rámci možností, lebo s každým dieťatkom odchádza aj kus srdca...) :pensive:
22. okt 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@nelly3 neboj vsetko bude ok, vo stvrtok drzim palceky;);), a hlavne sa nestresuj
@ikuska drobec je este malicky tak ho nie je vydno ale urcite je v poriadku drzkajte sa;)
22. okt 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tie ktore to potrebujete, posielam kvalitne tehu grcky, nakolko mne je dnes na skapanie.
22. okt 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@miscok :grinning: :grinning: :grinning: ja nerozumiem odkial beriete tie krasne obrazky... su take roztomile:slight_smile:
22. okt 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nelča ty to zvládneš ja ti verím :grinning: :grinning: :grinning: "kua" som na tom podobne stále v tých istých "sračkách" nie a nie sa dostať do normálu hlavu plnú problémov, sklamania, hektiky a starostí. Strašne by mi bodlo byť tehuľou vtedy by som všetko toto hodila za hlavu a užívala si :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme ako boh rozhodne :grinning: :grinning: :grinning: . Veľa šťastia drž sa mojenko :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok moja, dakujeme velmi pekne....a co ti je?... :frowning2:
22. okt 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
presne tak moja.
22. okt 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Roztomile? :grinning: Su take realne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@lusipe Nic zvlastne, nevolnosti. Niekedy je to fajn a niekedy su dni ako dnesok, ked mam chut sa vyzliect z tela :sweat_smile:
22. okt 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok jaj tak...uz som sa zlakla, ze sa nieco deje, ale toto je len tehotenstvo :wink:
22. okt 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ahojko, ako si dopadla v Brne?
22. okt 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 @speranza1 @lienka_1 dakujem babenky uz som sa ukludnila :slight_smile:
22. okt 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ty si doma na PN, aj mne je spatne,. mavam nizky tlak ale inak v pohode :slight_smile:
22. okt 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok moja drzkaj sa . ja si uz objednavam tehu grcky od teraz u teba:grinning::grinning::grinning: aby stihli zaucinkovat
22. okt 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok len posli tie pekne grcky, beriem!!!! :wink:
22. okt 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás môžem sa opýtať je tu niekto kto išiel na ivf cez poisťovňu? idem totiž na 3IVF do brna a zvažujem, či by mi poisťovňa preplatila niečo... a či to netreba náhodou ju dopredu kontaktovať, resp. žiadať nejaký súhlas alebo nejakú žiadosť o preplácanie podať... :confused: viete mi prosím niekto poradiť? 13.11. mám konzultáciu a rozmýšľam, či potom poisťovňa nezačne robiť caviky alebo čo... ak ste to tu už aj rozoberali, tak sa ospravedlňujem, ale zároveň prosím o radu :wink: poisťovňu mám dôveru... vďaka
22. okt 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka kukni na stranu 2390, @ludinka pisala vyjadrenie zo VsZP...v dovere to asi nebude o nic ine... Ale je to na palicu, kazdym dnom aj hrozi, ze to uplne zrusia a uz sa nebude nic preplacat, pokial bude iVF mimo SR. Doteraz baby isli na poistovnu po IVF, dali potrebnu ziadost a doklad o platbe a preplatili. Teraz sa menil zakon.
Duuuuuufam, ze kym tam pojdeme, nebude to ine.
Co ja chcem urobit, ze pojdem 13.11. do RF na konzultaciu uz aj s vytlacenou ziadostou, nech mi to vypisu a potvrdia a potom to pojdem zaniest do VsZP spolu s mojim prehlasenim... nech to maju dopredu a uvidim, co sa bude diat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horlenka Ďakujem veľmi pekne... idem si to nalistovať a naštudovať :dizzy_face: takže aj ty ideš 13.11.? :dizzy_face:
22. okt 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit ahoj Soni, tak držím zajtra palce, aby to dobre dopadlo a boli pekné vajíčka :slight_smile:
22. okt 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska drz sa urcite uvidis babenko coskoro na utz! :dizzy_face:
22. okt 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka rozoberali sme to aj na par stranach vpredsie /pred tou str. 2390/
idem aj ja 13.11. o 11tej :wink:
22. okt 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm no akooo ste dnes dopadli v Brne?
22. okt 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby zhanam pre kamosku merional chyba jej 1 ks nemate niektora? Dakujem
22. okt 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horlenka :grinning: :grinning: :grinning: no vizerá to tak, že keď tam dojdem, začnem sa každej vypytovať "ty si z koňa? ty si z koňa? ... o.k. tak 13.11. si dávame rande :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. okt 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka a ty ides na kolku? tak potom budeme dobre natahovat usi a pocuvat, odkial znie slovencina :grinning: :grinning:
22. okt 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ahoj moja ako si dopadla na kontrole? Je vsetko ok? :wink:
22. okt 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horlenka hmm ja až na 13h, tak že si asi len kľučku podáme :wink: a môžem sa ťa opýtať, idete na otočku alebo sa aj ubytovať? my si plánujeme urobiť výlet do Prahy a na spiatočnej ceste sa tam zastaviť... no a zvažujeme, či prespať a tak sa púšťať domov, či hneď... som totiž z východu a je to dosť km, aby mm ťahal cez 2 republiky :confounded:
22. okt 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka my sme okres senec,takze len na otocku.
22. okt 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok