Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miscok
22. okt 2013

@ikuska Nie som doma,chodim do prace.Niekedy je to tazsie,ale da sa to zvladnut 😉
@gaga83 @mimika1973 Babule posielam,ja si dnes plavam ako na korabe.Uf,snad bude zajtra lepsie.

gaga83
22. okt 2013

@miscok ´dakujeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂

lubanka
22. okt 2013

@horlenka tak to máte trošilinku ľahšie, čo sa týka cesty... ale nevadí, cesta nemôže byť prekážka... nejako sa to porieši 🙂

ikuska
22. okt 2013

@miscok ja som na PN a doky ma nechce pustit do roboty, nech na to teraz nemyslim, tak neviem co urobit, ale asi budem posluchat 🙂 a co @bergalm, vobec sa neozyva ako dopadla

monikak1
22. okt 2013

@miscok jeeej ty si zlatík 🙂 kráááásne grcky 😉 ďakujemeeeee!!!

buba08
22. okt 2013

@falin ahoj, no pri laparke mi brali strasne vela vyterov, lebo vtedy som okrem streptococa mala "dole" aj e. coli a tej sme sa nevedeli zbavit rok, tak dr., ktora ma operovala sa rozhodla, ze zoberie vytery zvnutra odkial sa len bude dat, aby vedeli, ci je e. coli aj tam, chceli mi zaroven robit aj hysteroskopiu, ale v poslednej chvili primar rozhodol, ze by to bolo kvoli e. coli velmi nebezpecne tak mi ju nakoniec nerobili. Pri laparke mi neurobili prefuky, pretoze to vyhodnotili tiez ako rizikove kvoli tomu, ze vtedy este nevedeli ci je e. coli aj v maternici a vajcovodoch, nastastie sa to nakoniec nepotvrdilo. Tak asi preto chce moj novy gyndos robit laparku, lebo mi nerobili pocas nej prefuk. Vsetky vytery z laparky v aprili dopadli dobre a e. coli nebola az vnutri. Teraz na laparku urcite nepojdem. Inak pri laparke mi zistili, ze mam v katastrofalnom stave crevo, hned ma odporucili na kolonoskopiu, tak som bola, mam silnu alergiu na mliecnu bielkovinu, preto bolo crevo v katastrofickom stave, no odkedy drzim prisnu dietu, odvtedy mi je lepsie, akurat stale neviem pribrat, ale to uz je ina kapitola.
Prefuk teraz nedam robit, lebo mam vsetkeho fakt dost, asi na to vsetko na chvilu vykaslem. Tak pa.

monikak1
22. okt 2013

@tlucka ahooooj ako sa dnes cítiš? Už vajka tak netlačia?

monikak1
22. okt 2013

@sona_fit soni, zajtra držím palčeky tfuj,tfuj aby boli vajíčka pekné a kvalitné! Myslím na Teba, potom sa ozvi!!!

tlucka
22. okt 2013

@monikak1 cítim sa dosť nafigu... Celý deň bola v podstate pohoda, a až podvečer ma zase začali vaječníky bolieť. O 23. hod si pichám Pregnyl, tak dúfam že bolesti trochu ustúpia a do štvrtka folikuly vydržia. No už začínam mať stresy...
A ty sa ako cítiš? Dúfam, že ti je lepšie ako mne 😉

miscok
22. okt 2013

@ikuska Ak mas na to dovod neist,tak radsej nechod.Ja sa citim "znesitelne" a kedze je vsetko chvalabohu v poriadku,chcem zit normalne 🙂
Neviem vo @bergalm -tiez cakam na jej spravy a nic 😕

monikak1
22. okt 2013

@tlucka ja vajecniky velmi necitim, sem tam pichnu, ale nic strasne. Tiez mam nervy, lebo zacinam citit divne palenie, dufam ze som neprechladla alebo nechytila nejaku infekciu:(.

tlucka
22. okt 2013

@monikak1 jééj moja, to dúfam že nie. Skús si urobiť urologický čaj, na pálenie nejaký kúpeľ, alebo tie ženské emulzie na umývanie (Rosalgyn, Lactacyd). No snáď ti to nebude nič vážne.

monikak1
22. okt 2013

@tlucka prave ho pijem 😉 tiez premyslam ze spravim vyplach, mam rosalgyn. Lactacyd nepoznam. Dakujem pekne za radu 😉

tlucka
22. okt 2013

@monikak1 no dúfam, že ti to pomôže. Ja idem tiež do sprchy a potom ma čaká Pregnyyyyllll!!

monikak1
22. okt 2013

@tlucka drzkaj sa pri nocnej vcelicke 😉 a potom bru nocku. A nebojkaj oni neprasknu ked pichas orgalutran!

sona_fit
22. okt 2013

@tlucka , @ monikak1
Ahojte, cely deň som kmitala, ale už som v Brne 🙂 Mne je už dobre po tom pregnyle, tak dúfam že všetko bude ok. Monika, ubytko je pekne, čiste, lacné (800,-kc) , len sme trochu bludili, lebo sme zle odbočili ale nakoniec sme tu 🙂 Do RF je to odtiaľto 7 km píše, nejakých 15 min. držte palceky, zajtra sa ozvem, dobrú nocku 🙂

tlucka
22. okt 2013

@sona_fit držím palčeky na zajtra, potom sa ozvi 😀 A mysli na to, ako budeme potom spolu tehotnieť 😀 😀 😀 😀

tlucka
22. okt 2013

@monikak1 včelička pichnutá, juj tak som sa bála, keď som si ju pichala... Ale snáď vo štvrtok to dobre dopadne. Dobrú nocku aj tebe 😉

melisska
23. okt 2013

Dobre ranko 🙂 výsledky na hematologii vporiadku,len trošku menej železa 🙂 a vyspinkali sme sa 😀 kúpila som si šumivé železo, lieky vraj veeeelmi zaberajú a ja to nepotrebujem 🙂 pozdravujeme vsetky stimulantky, Dievcata v zabehu ( to su tie moje dlhodobé 😀 ) , tehulky aj mamičky🙂

gaga83
23. okt 2013

@sona_fit drzim palceky ;);)

sarasota
23. okt 2013

dobre ranko trosku oneskorene zelame 🙂

lusipe
23. okt 2013

dobre ranko dievcata, tak dnes som nesla do prace....vcera vecer ma strasne bolela hlava a stale by som spala...spala som asi 12 hodin...mali ste to niektora po vklade?...ja sa neviem prebrat.

melisska
23. okt 2013

@lusipe môže to byť aj utros okrem iného 😉
@sarasota ako sa máme ? 😵

stella25
23. okt 2013

@lusipe mne sa od vkladu chce stale späť. Bude to asi fakt tým utrosom. Inak sa ako cítiš?

schatje6
23. okt 2013

@melisska super, tak vsetko ok,
@lusipe ja som bola po utrosi ako ovalena, ale pamatam si, ze ked som otehotnela prirodzene, v case, ked som to este netusila, som mimovolne po prichode z prace bola hotova a spala som od piatej do osmej...az neskor mi doplo, ze to bolo tehu...takze, tie tvoje mega super embrijka sa uhniezdili a teraz si z toho ospala 😉

inak, popisala som s dr., kvalita vajok vraj tentokrat nebola nic moc, co bolo pravdepodobne dovodom, preco sa embrijka zastavili vo vyvoji... 😔 to ale neovplyvnime vraj. takze sa vraciame k prvemu protokolu s dalsou mrchou zacinam stimulovat.
ak vam vystali clostyl alebo merional, ponuknite, vdaka...
inak dokupila som D3 800iu a matersku kasicku, snad to volacomu pomoze...

lusipe
23. okt 2013

@stella25 ahojky, tak ja bych spala a spala....a do toho ma zacala strasne boliet hlava, co mna teda nebolieva a budem musiet dat asi paralen... inak nic zvlastne...a ani sa nejako nesledujem...akurat ta ospalost... podvecer sa asi vyberiem na prechadzku aspon sa trosku prevetrat na vzduchu...

lusipe
23. okt 2013

@schatje6 ahojky, ja som brala tiez D3 a matersku kasicku, tak to urcite zaberie...a budu kvalitne vajicka, uvidis 😉 moooc drzim palceky 😉 jaj keby si mala pravdu, ale zda sa mi to prilis skoro, dva dni po vklade...

sarasota
23. okt 2013

@melisska ahoj vcera som trosicku spinila ked zo mna vysiel utros tak bol taky trosicku obaleny tmavsou krvou a citim trosku podbrusko volala som dokine a o jednej tam mam byt vypise mi Pn chcela by som aj sono ze ci je vsetko v poriadku len neviem ci mi ho urobi ked som bola minulu stredu a na buducu som objednana zase ci to nie je moc casto.TAkze som nervozna jak pes aj ked nechcem byt.Verim cervickovi ze je v poriadku aj ked tam idem zo strachom.

miscok
23. okt 2013

@sarasota Treba mu verit. Vsetko bude v poriadku 🙂

lusipe
23. okt 2013

@sarasota nebojkaj, urcite bude vsetko v poriadku....malinke je velky bojovnik...mozno je si narusila zilku, ked si si davala utros....moooc drzim palceky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre