• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. septembra 2017 
@sarasota som si ista, ze je vsetko v poriadku...cakam na spravicky...a myslim na Vas...
23. okt 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota odburaj strach, všetko je vporiadku, tak mysli :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Myslim na Vas silno-silno. Verim, ze babulo je OK a to iba mala cievocka praskla, lebo sa spunt roztahuje dookola :slight_smile: Drzim silno palce. Snaz sa upokojit, ale viem, ze je to tazke.
23. okt 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence chcem sa opytat, v pripade pozitívneho testu sa chodi do brna,ale staci krv a sono u svojeho doktora ?
23. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica do Brna staci zavolat a inak staci ked ides za svojim gynekologom...ale je to len na tebe..mozes ist aj do Brna, ked sa takto rozhodnete... nie je to ale povinne:slight_smile:... ak mas testik pozitivny, tak zo srdiecka gratulujem :dizzy_face:
23. okt 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica stačí ist k svojmu na krv a sono, do Brna iba dáš vedieť ako si dopadla. Máš pozitívny test?
23. okt 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota veľmi na Vás myslím, určite bude všetko v poriadku. Drobček je bojovníček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá poraďte,po ET chodíte z Brna domov,alebo ostávate tam jednu noc? Ako by bolo lepšie,keď cesta je dlhá...
23. okt 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kati777 My sme po ET sli hned domov. Mm ma este vzal na dobry obed a frcali sme na vychod. Po KET som dokonca letela. Moj doki vravi, ze je to ok.
23. okt 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym, ktore to potrebuju, posielam krasne grcky. Dnes ich mam zasa na rozdavanie :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
babulky cervicek je v poriadku dakujem vam vsetkym za povzbudzujuce slova a uz mame aj tehu knizku sme 9tt+3 meriame 2,16cm a od vcera sme oficialne PN :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@sarasota Super, tesim sa s tebou a na PN budes do konca tehu ??
23. okt 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota verim ze vsetko bude v poriadku. Drzkajte sa;);)
23. okt 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kati777 ahoj ja to mam 4 hodky domov. Po et som sa rozvalila vzadu v aute a bolo mi dobreee:grinning::grinning:. Neboj cesta nevadi :slight_smile:
23. okt 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Supeeer :slight_smile:
23. okt 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. okt 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stella25
@speranza1 dakujem. zatial je to len velmi slabulinka ciarocka,oficialne testujem az v sobotu. Nevydrzala som, kedze som doma na PN, tak clovek stale premysla. :fearful:
23. okt 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasatica potichucky gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska pravdepodobne ano az do konca :wink:
23. okt 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica jej super, ďalšia pozitívna správa tu.
23. okt 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota super, teším sa s vami :slight_smile:
23. okt 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte, prvy den stimulacie a stresne bolestiva menstruacia, mozem nieco od bolesti?
23. okt 2013 o 16:21  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica ahoj,potichucky gratulujem.....a kedy si bola na vklade? Je to prve ivf?...a citis sa aj nejako divne?:slight_smile:
23. okt 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxag ahoj možeš kludne ibalgin, panadol.
23. okt 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 ahoj, ja som ten termín hematky radšej preložila
chcem byť v maximálnej pohode, sú krásne dni, keď môžem, užívam si slniečko prechádzkami a čítam ďalšiu dobrú knihu (hľadám vraha :grinning: ), snažím sa nepočítať dni a stále niečo robiť (nie pracovné samozrejme... to by som neotehotnela nikdy... mám totálny pohov tentoraz)
tak ty máš takto to AMH... dobre si urobila, ak si kašičku vysadila (čo štelcl, akú stimulku ti navrhol? pozri @lusipe ako mala veľa vajíčok s takým AMH a veľmi jemnou stimulkou len 2 ampulkami)
myslím na teba, nech dobre zvolíte! :slight_smile:

lusipe, sasa, ako sa cítite? ja som si zakázala pozorovať sa, ale hrozne ma bolia kĺby, nikdy som s tým problém nemala (buď staroba alebo niečo iné) :wink: kedy máte testovať? (ja nebudem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: )
23. okt 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem vás dievčatá držím kazdej jednej palce :wink: :wink: :wink: :wink:
včera bolo stretnutie aj ked teda krátke na Hematologii s
@melisska :grinning: :grinning: :grinning: ale potešilo :wink:
ja uz trošilinka lepšie ale nevolnosti su este stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spavost tak to este viac ako predtým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lusipe vklad som mala 14.10. je to moje druhe ivf.pri prvom sa vobec neuchytilo.
23. okt 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahoj, dostala si balicek?
23. okt 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota lepsie si ani nemohla urobit ako ostat doma....ver, ze to je ok a dotiahnete to do konca...termin mas ako som mala ja..je to krasa,....vsetko dobre papa
23. okt 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenusika joj moja dostala ďakujem :slight_smile: of rána som myslela ze ti napíšem ,ze prišlo vporiadku :sweat_smile:
23. okt 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok