• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. októbra 2017 
@manita ahoj moja,robis to uplne super....presne tak,ani ja sa nepozorujem a je vlastne strasne skoro :wink: len spavam 12 hodin a este aj by som cez spala a lezim,dnes som chcela ist do prace ale normalne som spala do 10 :wink:
A testovat budem az 12.11.ako mi kazali...jezis ja neviem ci si dokazem urobit test.po tych negativnych stale...aj ja citam jo nesba teraz,tiez hladam vraha :wink: a ty si ktory den cyklu teraz?
23. okt 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horlenka ahoj..prepac ze az teraz odpisujem.
Este stale rozmyslam ako dam tu ziadost. Ziadost musis mat schvalenu zo slovenskeho CAR. ano musi to byt schvalene este pred zacatim stimulky.
23. okt 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxag no vidis, to ma nenapadlo. daj vediet ako si dopadla...ja sa stale odhodlavam zavolat do slovenskeho CAR. neviem ci je vobec mala sanca ze mi to podpisu. uz to tu niekto skusil?
23. okt 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe D3? To je na co dobre?
23. okt 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska drz sa melisska! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura na kvalitu vajiciek :wink: a ja som ich teda mala kvalitne teda neviem ci vdaka tomu ale asi neuskodil :wink:
23. okt 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit ahoj a kde si ubytovana v brne? hotel ci penzion?
Drzim palce! :wink:
@manita ahoj, preco si prosim ta pisala yanke, ze dobre urobila, ze vysadila kasicku?
Ja som dnes bola kupit, mam amh 4,89 ale mam casto anovulaky, tak preto som chcela uzivat kasicku
@buba08 a preco ti navrhli darcovske spermie ak mozes povedat?
23. okt 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe super dakujem za tip...idem kupovat...
23. okt 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok mojka no musis to dako vydrzat este tie grcky, neskor uz bude lepsie byvat :slight_smile:
23. okt 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura nemylis si ma s niekym? :slight_smile:, nam nenavrhli darcovske spermie, nam pri ivf v MT neprezilo ani jedno embryko na ET, tak Stelcl povedal, ze mame skusit u nich 1 - 2 ivf a ked to bude tak isto, tak potom darcovske vajicka
23. okt 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ďakujem moja, drziiime sa :dizzy_face:
23. okt 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. okt 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08
a to je zle ta hodnota amh co mas? lebo ja mam 4,2 a je to v poriadku.
23. okt 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura
ja si to pojdem po starom dat preplatit.
23. okt 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nie, hodnota je dobra, ale kvalita asi nie, preto chcem zacat uzivat kasicku, len neviem preco @manita pisala, ze @yanka urobila dobre, ze vysadila kasicku, ked ma tiez dost vysoke amh, dufam, ze som to cele nepoplietla s tymi menami bab :slight_smile:
23. okt 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08
a ako vies, ze kvalita nie hmmm?
23. okt 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 lebo sme pri ivf nedosli ani k et
23. okt 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica nie staci ked pojdes svojmu gynekologovi a odoberie ti krv na hcg a potom zavolas vysledok do Brna :slight_smile:
23. okt 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08
ved ani ja teraz naposledy mesiac dozadu, predtym v pohode minuly rok v rf a aj na sk :confused: neviem co sa mohlo stat.
23. okt 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973
Ahoj, prespali sme v penzióne "na Kytnerce" . Boli sme spokojný, dolu je síce typická česká hospoda aj s reštikou ale veľmi pekná a čistá a hore na izbách to nepočuť vôbec. Izba fakt čistučka so socialkou , zakúrené, televízor... Cena na Brno najlacnejšia co som našla. Odporúčam.
23. okt 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 viem, pamatam si to, ale nam sa aj zle oplodnovali, fakt tiez nevieme co sa stalo a v MT ich to zjavne velmi netrapilo :frowning2:
23. okt 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1
@tlucka
Zdravím vás dievčatá, vďaka že ste na mna mysleli, už som doma :slight_smile: Výsledok je veľmi pekný, 6 zrelych vajok, vraj je to veľmi pekne na stimuláciu clostylnegitom. Tak snáď sa im bude dariť ďalej, na transfer by som mala ísť v pondelok.
Držím Vám veľmi palce nech to aj u vás dobre dopadne a už nech mame bublinky v sebe :wink:
Dajte vedieť co a ako, budem čakať :slight_smile:
23. okt 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@sona_fit super,skvele gratulujem a drzim palceky :wink:
23. okt 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe vidíš, neviem, však som písala, že to nepočítam, ale okolo 20.DC som niekde :grinning: :grinning: :grinning:
ty až 12. 11. testuješ? však to je až o 3 týždne... :astonished: :astonished: :astonished:

@buba08 materská kašička je na dobré vajíčka, mne zvýšila moje úbohé AMH o 300%, z čoho sa nesmierne teším... ale ja neviem, ako ovplyvní AMH kočkám, čo majú AMH vysoké (ja som z medirexu dostala, že ideálna je norma 1,0 - 3,0), yanka skonštatovala, že radšej vysadí, lebo má vysoké a nevie, či by jej ešte nezvýšilo, ja som napísala súhlas,... človek nikdy nevie, o tom som sa s mojím dr. nerozprávala, ja bojujem s nízkym AMH, a na to mi doktor dobre poradil materskú kašičku, o opaku ale neviem nič, len to, že tam je už nábeh na PCO a vtedy je lepší Infolic). :wink:
23. okt 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita no do kelu, tak co teraz, ja mam amh 4,89 teraz neviem co mam robit, asi som mala radsej kupit tu pre deti, tam je mnozstvo 500 mg a pre dospelych je 1 500 mg, no skusim to zajtra vymenit, ale neviem ci v lekarni budu ochotne :frowning2:
23. okt 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ked budes hovorit so svojim doktorom, mohla by si sa ho opytat, ci sa moze ked je amh skoro 5 ? dakujem krasne, moj o tom nic nevie...
23. okt 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita no vidis ja som to prehliadla :wink: jejda a este pisem hluposti :wink: jasne ze skor 2.11. :grinning: ale neviem ci naberiem odvahu aj na to :wink:
23. okt 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit Super, na stimuláciu len Clostilbegytom veľmi pekný výsledok :slight_smile:
23. okt 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok