• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. júla 2017 
Dievcata viete co je s bergalm?neozvala sa vam?
23. okt 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 on keď mi to radil, tak sme o AMH ani špeciálne nehovorili, stále o liečbe neplodnosti, o neúspešných IVF, o nespavosti, o tom, že si chcem dať melatonín, o kvalite vajíčok, o tom, že mám vždy max. 1 embryjko, o tom, že som po jednej z OPU nemala absolútne žiadne vajko a tak... tak mi poradil tú materskú kašičku a k tomu ten medík so škoricou... kúpila som to a začala brať... a sama na internete pokukala, že Japonci tým liečia neplodnosť už veky... a Japoncov ja rada, viac mi treba nebolo... :slight_smile:

až po tej kúre sama na vlastnej koži konštatujem a píšem vám moju vlastnú skúsenosť, ako som už písala:
- AMH vyskočilo skoro z 0 na normu
- nespavosť fuč
- lepšia psychická pohoda

či nám to AMH reguluje do správnej pohody (teda nám s nízkym zvyšuje a žienkam s vysokým zvyšuje) alebo úplne všetkým zvyšuje, to ja teda netuším...
23. okt 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita hm, neviem co mam teraz robit, asi skusim brat trebars len 2x do tyzdna, kazdy den asi nie, co myslis? a este tie moje alergie ... :frowning2:
23. okt 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 spomínala si, že sa poradíš kvôli tým alergiám, odobril ti to alergológ? pri alergii na včelie produkty, písali sme si o tom, že vtedy treba konzultovať...

ty si po troške dávaš aj iné vecičky, na ktoré máš alrg? napr. o mliečku si tuším písala? mojka, opýtaj sa radšej... :wink:.

ja osobne si myslím, že tá kúra od včielok nikomu uškodiť nemôže
23. okt 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe aj ja som sa uz po nej zhanala, mala byt na sone v Brne vcera ...
23. okt 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska hej presne a je ticho .tak snad je vsetko v poriadku :unamused:
23. okt 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ja nemam alergie na vcelie produkty ale na ine veci - mlieko, palina, tak sa troska obavam aby som si dalsiu nevyrobila, ale chcela by som si zlepsit kvalitu vajicok, tak to skusim ako som ti pisala 2X do tyzdna
23. okt 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 aha, tak potom je dobre
:wink:
23. okt 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 ahoj, myslim, ze Brno nevyzaduje krv, len testik a sono potom
23. okt 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08
@manita
@nelly3 ja som si tiez teraz kupila matersku kasicku, ale to je len 100mg, kolko teda vlastne ma byt denna davka?
23. okt 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit jeeeeej soni, tak sa teším že máš krásne vajíčka :wink: celý deň som na Teba myslela. Zo srdca želám aby sa bublinkám darilo a v pondelok si si odniesla jednu navždy domkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka zlatíčko zajtra sa držkaj, silno na Teba myslím aby boli vajíčka tiež krásne zrelé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ahoj, už dlhšie som sa Ti chystala napísať, len sme sa míňali, buď som Ťa tu nevidela, alebo ja som sa nedostala na konika :wink: na Tvoje odporúčania som si kúpila materskú kašičku, využívala som zatiaľ 16 ampuliek a cítim sa výborne, hlavne psychicky, chodím vysmiata, veselá, máločo ma rozhádže :wink: :wink: :wink: naozaj na sebe som si vyskúšala že mi to veľmi pomohlo, ďakujeeeeeeeeem :dizzy_face: , verím že aj vajíčkam to pomôže a budú kvalitné :wink:
23. okt 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasatica blahoželám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota supeeeeer teším sa, že je všetko v poriadku, teraz už len vylož nôžky a oddychuj :wink: :wink: :wink:
23. okt 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikak1 ahojte baby, a aku znacku tej materskej kasicky kupujete alebo odporucate
23. okt 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rica1 ja som si kúpila tú, čo písala aj manitka ROYAL JELLY
23. okt 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikak1 ja mam tiez doma jednu od medfarma , nazov klasicky ze materska kasicka, tabletky ale neviem tam je iba nejaky pomer ze mg/100g tak reku ci je nejaka overena
23. okt 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rica1 juj to neviem, tabletky som nemala, toto su ampulky, ráno si ich dávam do džusu :wink:.
23. okt 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 no ja som kupila taku, kde je 1500 mg v 1 ampulke
24. okt 2013 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura v pohodee, ja som doteraz s tym nic nerobila, nic som neriesila. Len ja stale neviem, ci naozaj to musi SK CAR potvrdit, lebo z toho, co tu jedna kocka dala vyjadrenie od poist. to byt nemusi - aspon ja to tak chapem:
1. žiadosť o úhradu IVF potvrdené centrom pre IVF v SR – ktorú predkladá poistenka poisťovni, ak ide na výkon v SR + čestné prehlásenie poistenky
a 2. žiadosť o udelenie súhlasu na úhradu nákladov ZS v cudzine – potvrdzuje klinické pracovisko gynekológie, teda prednosta/primár gynekologickej kliniky napr. niektorej univerzitnej nemocnice + kalkuláciu predpokladaných nákladov – vypisuje a potvrdzuje centrum IVF v cudzine). - tento bod je "straaasne" zaujimavy, som zvedava, aky primar ci prednosta bude mat cas na moju trapnu ziadost!! Dam to prinajhorsom (ak dovtedy bude nejake tlacivo) svojej gyndacke a hotovo. Co mam behat po Kramaroch ci Antolskej?! - to uz fakt niekto velmi fetoval, ked vymyslal taketo blbosti :angry:
a tu kalkulaciu - uvidim, co nam povedia v brne na konzultacii a prip. mi to hned potvrdia a vypisu.
24. okt 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 aha sorry som si to zle precitala. V Brne sa to urcite podari...verim tomu
24. okt 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 - ahoj, verim ze mas tho dost. Urcite treba pauzu, to je rozumne.
24. okt 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota - moja velmi sa tesim ze ste oki.Teraz si mozes doma naplno uzivat tehulkovanie :wink:

@vlasatica - potichucky blahozelam a verim ze bude ciarka silniet
24. okt 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3- nelus ty mas dnes kontrolu, vsak? drzim palceky
24. okt 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ahoj, vies co, ja uz nicomu neverim...
24. okt 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcence. Dnes som zacala spinit, som sa radovala predcasne :frowning2: VIem ze moze ist o uhniezdovanie. A mala som vkladane dve embrya, ak sa uchytilo len jedno to druhe musi nejako tiez odist z tela, len dufam ze neodidu obydve :angry:
24. okt 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica neboj, vsetko dobre dopadne...urcite sa jedno uchyti....a mozno je to len uhniezdovanie a nic to neznamena :wink: a skusala si testovat este?
24. okt 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nie neskusala, uvidim ako sa to bude vyvijat a otestujem uz az v sobotu , len teraz neviem ci mam ten utrogestan stale strkat do susky alebo ho mam radsej jest
24. okt 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica neboj, špinenie je v poriadku bobáčik sa uhniezďuje :wink: ale úplne Ťa chápem, že máš strach a neistotu. Oddychuj a ver drobčekovi :wink: držím palčeky
24. okt 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok