• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. januára 2017 
Ahojte,dievčatá neostal Vám náhodou Gonal,alebo Puregon,surne potrebujem už na pondelok,pretože mi zvýšili dávky a s tým som nepočítala,potrebujem 300 IU,keby si niektrá z Vás nevypichala celý Gonal,alebo može byt aj Puregon prosím napíšte mi IP,kupila by som ...ďakujem
25. okt 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 - ahojky, pekne, uvidis bude dobra urodicka, pekne podrastu. Ten cetrotide aj ja mam taky
Inac aj ja som vcera myslela na Riusku @ria191.

@speranza - speri, ako moja? dufam ze nic vazne ...

@lusipe - ja si myslim ze nova poistovna ti to nepreplati, lebo zakrok bol v obdobi ked si u nich nebola poistena. Skor by som skusila ten union :wink:
25. okt 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj moja..nie nic vazne...nic nie je take, aby sme to nezvladli:slight_smile: :wink:
aj ja myslim stale na @ria191 a aj na @nelly3 ... dufam, ze sa dievcatam dobre dari :dizzy_face:
25. okt 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin hej, idem to riesit do unionu...som sama zvedava ako to dopadne.... :wink: :wink:
25. okt 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@speranza1 @tinkatinulka :grinning: :grinning: :grinning: chýbate mi cholky veľmi, ale musím makať ak chcem mať kľud tak narýchlo pidi info: sliznica krásna"kua" 12 mm zatiaľ sa nám to s takouto nepodarilo, tak som trošičku dúfala, že teraz bude menšia noooooo uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: čo by iné za to dali :grinning: :grinning: :grinning: a KET 31.10. jasné cviká riťka dúfam, že prežijem a ďakujem za palcúchy strááááááááááááááááááááááášne moc si to vážim a pozdravujem jasné všetky ostatné :grinning: :grinning: :grinning: babulky držte sa :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@melisska @miscok dievcata, nenasiel by sa taky maly grckanec, lebo sa citim nejako netehotno na 4 den po vklade :wink:
25. okt 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ides Rius, ty to teraz daaaaas! :slight_smile:
25. okt 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe Paaaaci sa :slight_smile: Nech padne na urodnu podu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok moooc dakujem....aj ty si sa tak citila?...ze nic na zaciatku?
25. okt 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ja som nevedela ako sa mam citit :grinning: Tak som sa dost studovala. Bolelo ma podbrusko a "dole" ako na menzes. A prsia. A mala som strasne chut na kvasene uhorky a slane veci :wink: A cele to u mna trva dodnes (az na tie uhorky, tie teraz ee). Nestresuj sa, nemusis mat ziadne priznaky a pritom budes tehu :slight_smile:
25. okt 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok mne sa to este zda velmi skoro po 4 dnoch, aby som mala nejake priznaky, to je pravda. ja som pri dcere nemala ziadne, kym mi nepovedali na ultrazvuku :slight_smile:, ze som tehotna a keby nenarastlo brucho ani dokonca neverim :wink: no ved uvidime...necham to teda tak...ale kedze si si tym presla, asi vies ako sa citim, tak preto tie otazky :wink:
25. okt 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
@speranza1
@nelly3 babulky myslime na vas a drzime palceky nech su z vas krasne tehule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe -drzim palce nech preplatia, ale este viac aby si bola tehulka . :wink: Ved bubaciky sa zidu na vybavicku :wink:

@ria191 - silno drzim palce, aj Neluske @nelly3 a Speri @speranza1
25. okt 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin moooc dakujem, presne, ved toto :wink:
25. okt 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota
@ria191
@falin dakujem bambulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 drzkaj sa.... :wink:
25. okt 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe :dizzy_face: dakujem... aj ty da drz.... :slight_smile: :wink:
25. okt 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe neboj,ja som 5 den po vlade a citim sa uplne normalne,tak som moooc zvedava ako to dopadne :wink:
25. okt 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2 ja sa nemozem spoliehat na priznaky, lebo mna prsia boleli aj pri stimulke, a tiez vajecniky, a spat by som spala stale aj normalne :slight_smile:....tak sa asi nechame prekvapit. kedy si budes robit test?
25. okt 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe skusim utorok,to budem 9 den po ET
25. okt 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401
nie ja este len stimulujem :wink:
25. okt 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kati777
to sa vsetko dozvies na utz kontrole kedy :wink:
25. okt 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
ani nie, boli ma od pondelka lava cela ruka, skor tak hore, akoze hruza, potom to prestalo a dneska v noci opat, aj nurofen od bolesti som si dala, jaj ked sa ser.. tak sa ser.. :angry: ak to do pondelka neprejde idem k dr. ja normalne zvazujem ist po 5 rokoch , prvy krat v praci tejto co som na pn. fakt neviem co mam robit, citim sa tak nejako chora atd. a ten stres v praci, zaucat atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dlho som tu nebola,kedze uz porod mam za sebou:frowning2: mali sa vypytali skor...rodila som 12.10. , mala Mia mala 1800 g a maly Damian 1910 g, obaja si pobudli v inkubatore kvoli pluckam,ale od vcera sme uz doma a tesime sa z nasich drobcov...rodila som cisarskym a poviem vam nikdy viac, pre mna teda to bol otrasny zazitok,ale asi to suviselo aj s mojim strachom o malych..zatial sme vsetci v poriadku,uz len nabrat na vahe..Miuska ma teraz 1860 a to po porode schudla na 1700 g, a Damianko ma uz 1990 g, takze sa nam pekne rozbiehaju..su krasni, ked budem mat cas,dam sem foto:slight_smile: vsetkym drzim silno palce,aj tehulkam aj snazilkam!!!!!!!
25. okt 2013 o 16:53  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@strapula27 zo srdca blahozelam k bambuliatkam, drzim palce aby dobre papkali a krasne priberali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 drzim prsty :dizzy_face:
25. okt 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit
@tlucka ahoj dievcata dakujem pekne za podporu :wink: zrele vajka sme mali 4, tak verim, ze sa im bude darit:slight_smile:! Verim, ze Vase bublinky pekne rastu!!!
25. okt 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monikak1
Jej Moni, pekne, nech sa im darí! Už som čakala že kedy sa ozves :slight_smile:
@tlucka
Volala si dneska? Ja budem teraz už až v nedeľu volať, dúfam že si budem môcť po nejaké ísť :wink:
Verím že to všetky šťastlivo dobojujeme :slight_smile:
25. okt 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit soni a vklad mas mat kedy? Mne kazali volat 1-3 den, stvrty den sa vraj nekontroluju, mne vklad vychadza na stredu ak sa im bude darit. Verim aj ja ze to vsetky dotiahneme do pekneho konca :wink: !
25. okt 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 gratulujem k pekným zrelým vajíčka. Verím tomu, že sa pekne oplodnia a budú deliť a že od stredy budeš tehuľa :grinning:
25. okt 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok