Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
25. okt 2013

@sona_fit ahoj Soni, volala si dnes, ako sa majú tvoji drobčekovia?

tlucka
25. okt 2013

@monikak1
@sona_fit Tak dnes som volala, ako sa majú moje embryjká. Zo 7 vajíčok sa pekne oplodnilo 5 a jedno je ešte také "na polceste" 😀
Tak verím, že sa budú naďalej pekne deliť a v utorok si pôjdeme pre ne 🙂

monikak1
25. okt 2013

@tlucka dakujem🙂 a tvojim bobacikom sa ako dari? Ako sa oplodnili, volala si dnes? Krasny pocet vajok si mala 😉 sa tesim moc! A co tvoja labka, zvladla to vsetko v pohode?

monikak1
25. okt 2013

@tlucka jeeeej krasne sa oplodnili, tesim sa moooooc!

sona_fit
25. okt 2013

@tlucka
@monikak1
Dneska som už nevolala, keď píšeš že štvrtý deň nekontroluju, tak zavolam este zajtra 🙂
Snáď to piate ich este dobehne a možno aj predbehne 😉
Na vklad idem v pondelok na 14h.

monikak1
25. okt 2013

@sona_fit tak mi dnes povedal kozumplik, ze stvrty den sa nekontroluju, dufam ze si po narkoze dobre pamatam 😀

buba08
25. okt 2013

@strapula27 gratulujem a malym drobcom zelam krasny, stastny a dlhy zivot 🙂, drzte sa 🙂

sona_fit
25. okt 2013

@tlucka, @monikak1
Dievčatá a ako sa cítite? Mna este pobolieva brucho ale už je to lepšie než včera.

tlucka
25. okt 2013

@monikak1 minule sa mi oplodnilo len jedno vajko, tak verím, že tieto budú kvalitnejšie a budú sa pekne deliť. S nohou som to zvládla v pohode. Ale stále mám bolesti bruška a som nafúknutá jak balón. Včera som si dala dokonca aj Ibalginy, také som mala bolesti.
A ako ste to zvládli s malou? Vydržala tam čakať na teba? Kto ti robil odber?

lusipe
25. okt 2013

@tlucka
@monikak1
@sona_fit dievcata moooc gratulujem a drzim palceky nech sa babenkam dari a pekne sa vyvijaju 😉

monikak1
25. okt 2013

@sona_fit no aj ja slusne citim brucho. Inak dnes sme tam mali uplne prazdno, som cakala naval pred vikendom a presny opak uplny klud.

tlucka
25. okt 2013

@sona_fit už som písala monike, že mne je stále zle a bolí ma brucho. Nafučaná som jak balón, vaječníky bolia, včera som fičala na Ibalgine, a asi aj na noc si dám, lebo je to dosť zlé.. 😒
Myslela som, že si dnes volala, ja som mala taký strach, keď som mala telefonovať. Bála som sa, že sa neoplodnia... No do utorka asi aj zošediviem 🙂 🙂

tlucka
25. okt 2013

@lusipe ďakujem, a ty sa ako cítiš? Už nejaké tehu príznaky?

monikak1
25. okt 2013

@tlucka teraz budu krasne, verim tomu 😵!!! Mala bola stastna tym ze mali malinko odberov manzel aj s nou boli so mnou cely cas na izbe. Sestricke pomahala merat tlak, uzivala si to 😉 aj mne tie dve hodky rychlejsie zbehli.

vlasatica
25. okt 2013

ahojte dnes som bola na krv. hcg 24.9 je to malo. uvidime ako bude drobcek bojovat do pondelka. caka ma dalsi ober

tlucka
25. okt 2013

@monikak1 jééj, to je krásne, že ste si takto ako rodinka boli "urobiť" súrodenca pre malú. 😀 😀 Celý deň som na vás myslela, ako to tam s malou zvládate. Tak to je super, že ste boli na izbe spolu.
Včera tam mali taký nátresk, že muž nemal kde v čakárni sedieť. 😒

monikak1
25. okt 2013

@lusipe dakujeme pekne 🙂

tlucka
25. okt 2013

@vlasatica a ktorý deň po ET si? Niektoré kočky mali na 14 po ET len 50 a sú teraz tehotné. Takže ešte nič nie je stratené. Hcg je tam a bude sa zvyšovať. Držím palčeky 🙂

sona_fit
25. okt 2013

@monikak1
Tak ste mali veselo aj s malou 🙂 V RF sú zlatý že tak vidu ľudom v ústrety , ku mne tiež potom poslali manžela.
Daj vedieť ako na tom su vaše embrijka 🙂 ak všetky dúfam zabojujú, koľko si dáš vložiť? Ja som rozhodnutá len 1, mám už skoro 39 a bojím ako by som zvládla tehotenstvo s dvomi.

vlasatica
25. okt 2013

@tlucka dnes je 11 den. aj by som bola kludna keby som nespinila ☹

monikak1
25. okt 2013

@tlucka hihihi vies ako dobre sa malej vysvetluje ako sa robia babatka 😀 vie ze pan doktor mi da vajicko do bruska a ak bude rast bude babatko 😉 ved pockaj za chvilocku aj ty budes vysvetlovat 😉

sona_fit
25. okt 2013

@tlucka
Mne bolo tiež včera všelijako a som mala veľké brucho, ale som veľa pila a dneska je to už omnoho lepšie. Posledný raz keď som bola na IVF na SK, má bolelo brucho až to trensferu aj potom, teraz je to omnoho lepšie.
snaž sa veľa piť, ak by to bol nábeh na HSS , veď si mala dosť vajok 😉

miscok
25. okt 2013

@strapula27 Gratulujem k pokladom 🙂 Hlavne,ze uz ste spolu doma a mozete sa vytesovat.Prajem vsetkym vela zdravia,tebe rychle zotavenie a drobcom krasny zivot 😵

monikak1
25. okt 2013

@sona_fit su velmi zlati, super tak aj ty si mala manzela pri sebe. Ak budu v poriadku vaham ci nedame dve, mala sa nam podarila ked sme dali vlozit dve, ale jedno embryjko bolo silnejsie, druhe slabsie, oni sa vraj podporuju🙂 ale tiez stale vaham ci jedno alebo dve. Asi bude zalezat od kvality, ale hlavne nech sa oplodnia a zvladnu to! Zajtra budem mat nervy ci sa oplodnili.

sona_fit
25. okt 2013

@monikak1
@tlucka
Ak smiem vediet, koľko máte vy rockov?

tlucka
25. okt 2013

@monikak1 dve 🙂

monikak1
25. okt 2013

@sona_fit ja mam 36 😉 takze sme kusocek pri sebe 😉

tlucka
25. okt 2013

@sona_fit ja budem mať o chvíľku 30

monikak1
25. okt 2013

@vlasatica drzim palceky aby hcg stupalo! A presne ako pisala tlucka, su tu dievcata ktore mali velmi nizke hcg a su krasne tehulky teraz! Drzkaj sa!!!

tinkatinulka
25. okt 2013

@strapula27 gratulujem moc hlavne zdravíčka moc mliecka vela sponku detickam a tebe len tie najkrajsie chvílky co sa nikdy nezopakuju.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre