Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirkakn1
27. okt 2013

@melisska dneska som bola na pohotoosti a pichla mi do brucha a vravela, ze hormon do brucha alebo do ruky. ja neviem, ale dufam, ze mi to ta vcera nedobabrala 😒

dafy
27. okt 2013

🙂

lienka_1
27. okt 2013

@mirkakn1 Urcite nie, neboj sa 😉 Bude to v pohode.

lienka_1
27. okt 2013

@dafy Ako pekne vysmiata v nedelu popoludni 🙂

sasa1983
27. okt 2013

@miscok 🙂

tinkatinulka
27. okt 2013

@bergalm robota pocka babatko je tam ako ma byt tak si vylož nohy.gratulujem mamina 🙂

gaga83
27. okt 2013

@yanka1 ahoj moja co nove? Uz dorazila mrcha aby si mohla ist do boja;). Na mna lezie chripka, hrdlo ma boli cim viac i cele telo☹

tlucka
27. okt 2013

@sona_fit ahoj Soni, držím na zajtra palčeky, aby si se domov doniesla krásnych drobčekov 😀

tlucka
27. okt 2013

@monikak1 ahoj Nomika, ako sa majú tvoji drobčekovia? Volala si dnes?

bergalm
27. okt 2013

@tinkatinulka dakujem sak som si poobede pospala ako male dieta 🙂

dafy
27. okt 2013

@lienka_1 najprv som nechápala ze co znamená ten tvoj koment 😀 😀 az potom som zistila ze zrejme som ostala prihlasená na MK a moja dcérenka tam dala smajla 😝 😠 😀

miscok
27. okt 2013

@gaga83 Aka chripka?Nepusti ju k sebe!Musis byt zdravaaa.Posielam zdravu energiu 😉

melisska
27. okt 2013

@sasa1983 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
27. okt 2013

@mirkakn1 jednu nepobabrala, ale pichaj do brucha 🤐 😵

sona_fit
27. okt 2013

@tlucka
ďakujem, teším sa, už ti je dnes lepšie?

sona_fit
27. okt 2013

Otázka, keď idem zajtra na transfer mám si dávať aj ráno utrogestan?

nelly3
27. okt 2013

@sona_fit
ano 😉 drzim palce.

gaga83
27. okt 2013

@miscok dakujem moja, ved sa snazim liecit aby to rychlo preslo☹

monikak1
27. okt 2013

@tlucka ahoj moja, volala som, 1 embryjko je 4bunkove a 2 embryjka su 3 bunkove. Tvojim bublinkam sa ako dari?

monikak1
27. okt 2013

@sona_fit soni drzim palce na zajtra, aby si si priniesla krasnu bublinku na 9 mesiacov;););) myslim na Teba!!!

lusipe
27. okt 2013

@sona_fit budem moooc drzat palcek y na zajtra 😉

tlucka
27. okt 2013

@sona_fit no bolesti mám ešte stále, ale trošku slabšie ako včera. Inak brucho mám nafučané ako keby som bola minimálne v 5. mesiaci. Tak sa zajtra drž a potom sa ozvi. Už si sa rozhodla, koľko budete vkladať?

tlucka
27. okt 2013

@monikak1 Tak celkom pekne sa delia tvoje bambulky, len tak ďalej 😉 😉
Tak my sme mali dnes 2x 10 bunkové, 1x 8 bunkové a 2x 7 bunkové. No snáď sa budú takto pekne vyvíjať aj naďalej 🙂

nelly3
27. okt 2013

@tlucka
krasne, len tak dalej a kedy mas vklad? ja idem zajtra este na utz 12DC, uvidim co a ako, snad dobre. zajtra v RF nepracuju lebo je v CR sviatok.

monikak1
27. okt 2013

@tlucka kraaaaaaasne sa Ti delia super, moc sa tesim!!!

sona_fit
27. okt 2013

@tlucka Keď máš take nafúkané bruško, asi máš slabý HSS, neprestavaj veľa piť 😉 Krásne sa Vám delia, jedna radosť! To už bude hotový drobec keď ho budú vkladať 😉 teším sa s tebou 🙂

tlucka
27. okt 2013

@nelly3 ďakujem. Vklad by som mala mať v utorok poobede, teda ak sa nič nezmení 😉
Na 8 DC si mala aké folikuly? Keď zajtra v RF nepracujú, tak ako im potom oznámiš veľkosť folikov a potom následne ti naplánujú odber? Alebo tam bude nejaký pohotovostný lekár?

nelly3
27. okt 2013

@tlucka
ved to, ked som minuly tyzden volala tak koudelka tam nebol, nejaka ina lekarka mi potom volala spat na mobil, ze niekto tam bude, lebo ved nonstop linka musi fungovat, tak mi to potom niekto musi naplanovat, alebo si to ja sama he-he 🙂 na 8DC som mala na lavo 3ks do 10mm, na pravej viacej mensich do 10mm, jeden mal 13mm. tak mi zvysila davku merionalu na dva denne.

sona_fit
27. okt 2013

@monikak1
Ďakujem, dúfam že že este budú moje bublinky, nám sa delili trochu pomalšie tak sa obávam ☹

tlucka
27. okt 2013

@nelly3 No nejaký lekár tam musí byť, veď aj @sona_fit má na zajtra naplánovaný transfer, tak jej ho niekto urobiť musí. 😀
Neboj, určite foliky podrástli, keď si im dávala väčšiu dávku liečikov 😉 A s tým plánovaním OPU je to tak, že niektoré kočky by vedeli skôr naplánovať IUI, resp. OPU ako niektorí (predovšetkým slovenskí) lekári. Budem zajtra na teba myslieť, aby UTZ dopadol dobre a aby si už pekne naplánovali aj OPU 😉

nelly3
27. okt 2013

@tlucka
dakujem, minule som mala OPU na 15DC, teraz v septembri 14DC.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre