Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

avaka
15. jan 2010

to mas pravdu 🙂 mala velka silacka

avaka
15. jan 2010

Miri,ani si nevedela a intuitinne ste jej asi vybrali to meno 😉

kanhwa
15. jan 2010

Ahojte babulky, ja len na chvilku.
Lahelik, Labusik - drzim moc palce na OPU, nech je pekna a kvalitna urodicka 🙂
Mirindik, Julietka, Avaka, no vy to uz mate pekne za par 🙂
Ahoj Zuzli a ostatne babule 🙂

Este k tym porodom - ja som rodila prirodzenou cestou a bol to horor. Ale netreba sa bat, neda sa vopred nijako urcit, ako to bude prebiehat. No a sexik - myslela som si po asi 5 tyzdnoch ked sme skusali, ze nebude moct by ani za dalsich 20 rokov 😠 Ale skoro sa to upravilo 😎 😎 😎 Tak toho nebojte 😉

julietka
15. jan 2010

ahojki kanhwi 🙂

avka a kocik ste napokon aky vybrali?

julietka
15. jan 2010

mirindi, avka aj toto je zaujimava stranka a celkom prehladna

http://www.najmama.sk/kalendar-mien/abeceda/E/

avaka
15. jan 2010

Juli,v albume 🙂

avaka
15. jan 2010

je sice tmyvy,ale ked sa da farebny fusak...mali aj oranzove,ale tu ja nemusim..

avaka
15. jan 2010

Juli,dobra stranka,je tam toho aj viac

julietka
15. jan 2010

avi pekny kociarik 🙂 nepoznam ho sice, ale vyzera byt taky sikovny a kde ste napokon kupili?uz ho mate aj doma?

avaka
15. jan 2010

ani ja som ho nepoznala.. 😅 ,ale mal celkom dobru cenu oproti ostatnym,co sa mi pacili...Mohli sme ho hned zobrat z predajne,ale radsej sme objednali zabaleny a bude o tyzden.

mirinda10
15. jan 2010

super stranka juli aj seba som si pozrela aj muzika 🙂

julietka
15. jan 2010

avka tak som rada ze ste napokon nasli pekny kociarik aj s dobrou cenou 🙂

miri a je tam aj clanok o starsich maminkach, tak so pozri aka je vyhoda byt starsou maminou, vraj si to naplno vychutnas 😉

lahhel
autor
15. jan 2010

Ahojte babulky, ja len tak narychlo, lebo idem uz do hajan, rano o 5.00 odchadzame do Brna, aby sme tam boli o 8.00..dakujem vam vsetkym za drzanie palcekov, je to pre mna velka podpora, snad nam do teraz do tretice vyjde...
Takisto drzim palceky labusikovi a lenuske 🙂
Pozdravujem vsetky nase tehulky 🙂 a vsetky ostatne kocky...dobru nocku..zajtra sa ozvem..papa

maciatko31
15. jan 2010

Diki za info

labus
16. jan 2010

dobre ránko Lahhel tak už máš snád aj po punkcii silno držím palce nech su obe vajíčka krásne a dávajte si pozor po ceste 🙂

mirinda10
16. jan 2010

lahhelik myslim na teba od rana thuj thuj 🙂 🙂 verim, ze to dobre dopadlo podaj spravicku ked sa vratite a budes trosku uz oddychnuta

krasny slnecny den prajem, ja uz som bola aj so psom vonku ked je tak pekne ale varit sa mi nechce tak som objednala pizzu som leniva 😎

avaka
16. jan 2010

Lahhel,drzim palce moc 🙂

lahhel
autor
16. jan 2010

Ahojte babulky...takze uz sme naspat..na moje prekvapenie, nakoniec sme mali 3 vajka, takze som milo prekvapena a tesim sa...resp. este sa nechcem tesit dopredu, sme len na zaciatku...zajtra mame volat medzi 13.00 - 14.00..hrozne sa boji, dufam, ze aspon dve vajka zabojuju, doteraz sme sa nedostali k ET, tak snad do tretice nam to vyjde...Na pravom som mala dva a nakoniec stelc nasiel aj na lavom jeden...Takze tak babulky, dakujem vam, ze ste mi drzali palceky 🙂

labus
16. jan 2010

Lahhel to je užasná správa blahoželám a držim palce dalej neboj to najdoležitejšie máš za sebou a už to dobre dopadne ver mi...

mircalla
16. jan 2010

ahoj lahhel, super...drzim palce....aspon 2 embryjka urcite budu....

julietka
16. jan 2010

lahelik, no vidis snad sa naozaj potvrdi ze do tretice vsetko dobre 🙂 musis velmi verit 😵

mirinda10
16. jan 2010

lahelik krasa tak nakoniec prekvapko 3 vajka 🙂 🙂 krasna urodicka, nebojkaj bude ET budeme teraz mysliet na vajka nech pekne bojuju a delia sa

lahhel
autor
16. jan 2010

Labusik, mircalla, julietka, mirindik....dakujem velmi pekne, ste zlatucke...som rada,ze na mna myslite, velmi mi to pomaha..zajtra vam napisem, dufam, ze budem mat len a len dobre spravicky...

takyna
16. jan 2010

Ahojte kočky 🙂

Lahelka držím palčoke a tiež prajem aspoň 2 krásne embrijká 🙂

tanitta
16. jan 2010

Ahojky..
Lahelik... drzim bobikom palceky aby to boli radni bojovnici 😵

julietka
17. jan 2010

lahelik tesime sa dnes na pozitivne spravicky 🙂
kedy budes volat?

lahhel
autor
17. jan 2010

Ahojte babulky 🙂

Julietka, chystam sa volat okolo 13.15, ani nevies aka som nervozna..uz aby som mala za tym...su to riadne nervy, ale stale verim, ze aspon 2 budu..vcera ked sme isli z Brna, leteli okolo 2 bociany, takze verim tomu ze tie 2 vajka urcite zabojovali, ak nie vsetky 3🙂.. potom hned napisem...

julietka
17. jan 2010

jej aj ja verim na znamenia, my ked sme este nevedeli ci cakame dvojky tak sa nam stalo v jeden den ked sme sli na vylet ze sme videli na poli dva bociany, na sklo auta nam prileteli dva motyle a este nam prebehli popri aute dva kone tak som silno verila ze to budu dvojky no a boli 🙂

lahelik verim ze si nervozna, tiez som bola vzdy taka rozklepana ze volal moj muz, ja som ani raz nevolala.. 😅

lahhel
autor
17. jan 2010

Julietka, no tak to boli veru znamenia zhora...3 taketo nahody, to je sila...ale nakoniec sa to splnilo...a cakate dvojicky...a kedy mate presny termincek???

julietka
17. jan 2010

lahelik presny termin mam tak ako ukazuje aj konik pri mene, ale mne doki povedala ze s dvojkami ma nenechaju dlhsie ako do 37 alebo 38tt, a tiez zalezi ako bude dalej tehu prebiehat, nastastie okrem toho ze mam strpnute ruky ze nic necitim (inak dost blby pocit) tak je vsetko ok, ani neopucham zatial, v podstate sa citim fajn. Tie problemy s krvou co som mala sa mi uz upravili tak ja dufam ze vydrzime co najdlhsie 🙂

uz len 15 min 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre