Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

monikak1
27. okt 2013

@sona_fit soni, úplne Ťa chápem, ten stres je obrovský 😒 ale verím, bublinky sú veľkí bojovníci 😵 uvidíš!!! Ráno budeš ešte volať, alebo idete rovno tam.

tlucka
27. okt 2013

@nelly3 ja som mala v Iscare OPU na 15 DC, potom v RF na 13 DC, ale odber bol asi skoro a vajíčka neboli zrelé. Teraz som mala mať podľa prvého UTZ tiež 13 DC, ale pri druhom UTZ na 11 DC mi to Dr. Otevřel zmenil až na 14 DC a asi to bolo dobre načasované..

tlucka
27. okt 2013

@sona_fit Soni neboj, určite zajtra po vklade zabojujú, veď u mamičky im bude najlepšie. Chápem ťa, že sa bojíš, ja som tiež už z toho na nervy. Je to neskutočne stresujúce, pichanie injekcií, odber, vklad, potom dvojtýždňové čakanie... Ale my to zvládneme, lebo sme silné 😉 😉

sona_fit
27. okt 2013

@monikak1
Chystám sa rovno tam, sak by mi snáď zavolali keby nič.

monikak1
27. okt 2013

@sona_fit nemajú prečo volať 😉 , bambuliatka budú stopro v poriadku, len som či Ti nekázali volať ráno, že by ste sa dohodli či vkladáte jedno alebo dve 😉 tiež som rozmýšľala, či to navrhujú cez telefón alebo priamo už v RF pri vklade. Mne v Heliose v MT pri 1IVF cez telefon povedali, že odporúčajú vložiť dve, preto som nevedela ako to tu riešia.

sona_fit
27. okt 2013

@monikak1
Kazali mi prísť na 14h. a nič sa nepytali, tak asi až tam sa budú, vďaka za podporu 😉

monikak1
27. okt 2013

@sona_fit myslím na Teba, zajtra sa držkaj!!!

argenti
27. okt 2013

@sona_fit Držím palce na Zajtra. Všetko dobre dopadne.

argenti
27. okt 2013

Tak baby v sobotu som sa konečne dočkala a dostala menstruaciu, od zajtra začínám so stimulkou. Čiže zajtra by som mala zavolat do RF a objednat sa na ultrazvuk? Ten 8.-9. den mi vychadza na sobotu-nedelu, robia aj v nedelu?

miscok
27. okt 2013

@sona_fit Drz sa zajtra,myslime na teba 🙂

ria191
28. okt 2013

@strapula27 veľká gratuľka 😀 😀 😀 hlavne nech ste zdravučkí 😀 😀 😀

falin
28. okt 2013

@strapula27 - blahozelam k drobcekom, prajem vam vsetkym najmä zdravicko a nech mali pekne papkaju a priberaju

@bergalm - blahozelam k srdiecku a prajem aby ste nemuseli uz take stresy zazivat a aby bolo vsetko ok cele tehu

falin
28. okt 2013

babulky, mam doma 2 x cetrotide s expiraciou 10/2013. Doktor v rf mi vravel ze do konca roka ich kludne mozem pouzit. Len neviem ci pojdeme do konca roka na dalsi pokus, asi nie 😖 . Tak som sa chcela spytat ci nemate niektora zaujem

mirkakn1
28. okt 2013

@nelly3 mozem sa spytat? mas este merional, ked ti ho zvysili? lebo ja idem stvrtok na utz, potom su tri dni volna, ako si si ho zohnala, dakujem 🙂

mirkakn1
28. okt 2013

@melisska @lienka_1 dakujem dievcata, ste ma troska ukludnili. som v strese, neviem, co ma caka a to neznasam... 😖

monikak1
28. okt 2013

Ahoj dievčatka 🙂 pekný dník želám všetkým 😉

nelly3
28. okt 2013

@falin
jej ty si mi padla do rany, surne jeden potrebujem, na stredu nemam.

nelly3
28. okt 2013

@falin mne staci jeden ks ten cetrotide, mam aj receptik z brna, ale naco budem platit za cely, inac som to mala uplne vyratane, ale nakolko som chcela mat opu v piatok -je sviatok u nas, mame volno, tak sme to dali na piatok, inac by som isla vo stvrtok na opu, sme to zmenili, tak mi jeden chyba, pridem si aj osobne ak mozem alebo ak mas cestu do TT neviem ci si priamo 😉
som 12DC a dnesna kontrola: endometrium 9mm, na lavej 3ks okolo 18mm maju, na pravo 4ks tiez okolo 18mm, jeden nad 26mm, ale to bude asi nejaka cysta lebo to tolko nemoze byt aj gyn. v rf co som po telefone dneska volala hovorila. takze celkom pekne, snad 5ks bude dobrych 😉 nie som narocna 🙂

nelly3
28. okt 2013

@mirkakn1
ano mam, ja som si kupila od jednej baby 20ks, ale ked ides na utz do brna tak tam ti daju len budes si ho platit v plnej vyske. ja som zohnala za doplatok.

tlucka
28. okt 2013

@nelly3 tak si si to na piatok pekne naplánovala 🙂 🙂 Akých 5 dobrých? Snáď všetkých 7 folikov, čo tam máš, a z toho krásnych 7 vajíčok 😉

speranza1
28. okt 2013

@nelly3 drzim paluchy moja...tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

falin
28. okt 2013

@nelly3 - pekne spravicky, super. Idem ti napisat IP

vlasatica
28. okt 2013

ahojte tak dnes opakovany odber krvy 42,6 hcg. trosku to stuplo ale malo, este aj to spinenie ma trapy, doktorka mi pichla kanavit, a odporucila mi ist do nemocnice. Nenavidim nemocnice ☹

mirkakn1
28. okt 2013

@nelly3 nejdem do brna praveze a neviem, co teraz, lebo ked mi da dopichavat tak jak tebe, tak neviem, co spravim, kedze budu 3 dni volna. mne sa to furt musi komplikovat 😠 a kedy ides na OPU?

nelly3
28. okt 2013

potrebujem poradi, dochadza mi euthyrox co uzivam a nechce sa mi ist do ba pre receptik, myslite, ze by mi aj v reprofite mohli dat recept a vybrala by som si ho tam za plnu sumu?

mirkakn1
28. okt 2013

@nelly3 a uz som precitala, ze v piatok, tak drzim prsty. 🙂

nelly3
28. okt 2013

@mirkakn1
ja idem na opu v piatok 1 novembra som si vybavila 😉, mne na 8DC zvysili na 2x merional, teraz na 12DC co som bola dneska tak opat sme presli na 1x merional. Kolko mas v zasobe?

speranza1
28. okt 2013

@nelly3 ak moze tento liek predpisovat gynekológ, tak si myslim, ze nebude problem.

speranza1
28. okt 2013

@vlasatica moja...nikto nema rad nemocnice, ale ked ti pomozu v nemocnici, tak chod.... radsej ako keby sa malo nieco podcenit...drzim palce

mirkakn1
28. okt 2013

@nelly3 no ja mam len desat, aj taky recept mi poslali na 10, nevedela som, ze bude treba viac a to pichas az do opu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre