Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vlasatica
28. okt 2013

@speranza1 dakuejem velmi pekne za povzbudenie, len pravda je taka ze uz dva krat mi veru v takomto pripade nepomohli, a som sa zaprisahala ze uz tam nikdy nepojdem ze to mozem aj doma lezat. zas na druhej strane aby som si to potom nevycitala

nelly3
28. okt 2013

@mirkakn1
opu mam v piatok a v stredu rano pichal uz len cetrotide (alebo orgalutran) a vecer v stredu pregnyl.

speranza1
28. okt 2013

@vlasatica a krvacas? alebo len spinis? a nevolala si do Brna?

nelly3
28. okt 2013

@speranza1
to neviem lebo to mi predpisuje endokrinologicka.

speranza1
28. okt 2013

@nelly3 skus napisat mail svojmu lekarovi do RF, ci je mozne aby ti predpisal ten liek....a podľa toho sa zariadis 🙂

melisska
28. okt 2013

@nelly3
@speranza1 teraz pre vas zlatíčka 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vlasatica
28. okt 2013

@speranza1 vcera som trocha krvacala dnes mi doktorka pichla kanavit tak sa to hadam trosku umudri, ja som od stvrtka vecera spinila a vcera uz trosku krvacala.

speranza1
28. okt 2013

@melisska dakujem meliska.... 😵 🙂 😉

speranza1
28. okt 2013

@vlasatica a nezvysili ti davku utrogestanu? a nedali ti ani duphaston?

melisska
28. okt 2013

@speranza1 nemas zaco moja 🙂

vlasatica
28. okt 2013

@speranza1 do brna som sa este nedovolala, ani odpoved na mail mi este neprisiel, takze cakam... zatial mi nikto nic nezvysoval, duphaston tiez mi nikto nekazal. ja som si ten utros trosku upravila, dala som si vyssie davky, ved ublizit to nemoze

speranza1
28. okt 2013

@vlasatica tak si aj pockaj na mail z Brna a oni ti urco nieco poradia...a kedy nastupujes do nemocky? ci uz si v nemocke?

vlasatica
28. okt 2013

tak uz som sa dovolala, vraj je to malo a ze o to horsie ze spinim,ale ze v piatok mam mat dalsiu krv, do nemocky pojdem asi tak za dve hodky. musim cakat na mangela

ria191
28. okt 2013

@melisska na mňa si zabudla ???

nelly3
28. okt 2013

@melisska
dakujemmm moc, potrebujem ich teraz surne 😉 cmuk 😵

nelly3
28. okt 2013

@ria191
na teba sa neda zabudnut 😉 ty to vsetko zacinas, bez teba ani na krok 😉

speranza1
28. okt 2013

@ria191 na teba tu z nas nikto nikdy by nemohol zabudnut... urcite ti ich meliska este posle.... 😉 ... stale na teba myslim a 31.veho drzim mooooooooooooooocne paluchy.... @ria191 ...!!! ja uz chcem aby si bola tehu!!!!

speranza1
28. okt 2013

@nelly3 presne tak .... muuudro ty hovoris.... ako by mohol niekto zabudnut na nasu riusku 😉 🙂

nelly3
28. okt 2013

@speranza1
ona uz tento tyzden bude tehulka nasa krasna 😵

speranza1
28. okt 2013

@nelly3 presne tak...ta najkrajsia a hned za nou ty a samoska, ze zlaty klinec programu budem ja 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
28. okt 2013

@ria191ty trdielko 😀 už pichas ? Myslím injekcie 😀 pošlem aj teba,aj na teba myslím 😉

speranza1
28. okt 2013

@melisska riuska ide na KET, tak nepicha🙂 😉

melisska
28. okt 2013

@speranza1 jaaaaaj 😀

lienka_1
28. okt 2013

@nelly3 A nemas nahodou niekoho znameho v lekarni? Nech Ti ho vydaju a prinesies recept dodatocne. Inak euthyrox je dost lacny, tak ak ti ho vedia predpisat v Rf si uplne v pohode. Mne tak kamoska dala lieky a potom som jej priniesla recept.

nelly3
28. okt 2013

@lienka_1
skusim zavolat na endokrinologiu, len tam sa dovolat tazko pretazko, by som svokrusu vyslala ta je ochotna a na dochodku, by mi vybehla 🙂

bergalm
28. okt 2013

@nelly3 mne prvy raz dali recept praveze v RF na euthyrox a aj som si ho tam tusim vybrala takze si myslim,ze by nemal byt problem

bergalm
28. okt 2013

babule mne dnes gyndos vystavil aj tehu knizku a dal ma do rizikoveho 😒 a o 2tyz. sono kontrola 🙂

lusipe
28. okt 2013

@bergalm mooc sa tesim...a prajem nech to len tak pokracuje dalej...a ako sa citis? 🙂

sally2401
28. okt 2013

@bergalm len pekne doma odpočívaj 🙂 , a kam chodíš ku gyndošovi?

ria191
28. okt 2013

@speranza1
@nelly3 cholky cholky máte "šťastie", že nemám čas 😀 😀 😀 bola by tu kuca paca potom by ste boli šťastné, že som na chvíľku zosadla z koňa a teraz vás tu takto zanedbávam, ale silno veľmi silno vám držím palce. Ja fakt neviem ako to teraz dopadne, ale som na tom podobne ako nelča samý stres a hektika ja potrebujem takú konskú injekciu na ukľudnenie ja fakt nemám ani kedy si prdnúť 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ tak hádam to zvládnem a keď si spomeniem na Marcelka ako ma bude trápiť uffffffffffffffffffffffffffffff ťažko sa mi ide do tohto KET-u ☹ ☹ ☹. Držte sa tu moje kočeny 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre