Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
28. okt 2013

@melisska melli prosím grcku a veľa 😀 😀 😀

sally2401
28. okt 2013

@ria191 a kedy ideš na KET? prečo si myslíš že Marcelko ťa bude trápiť?

nelly3
28. okt 2013

@sally2401 ja idem 1.11. na opu 😉 dneska ma od rana bolia vajecniky, hmm, predtym ma vobec, no musim vydrzat do piatku.

leluskaaa
28. okt 2013

ahojte... ja som prave 17 den po embryotransfere prave v Reprofite v Brne... musim povedat ze toto bolo moje prve IVF a pravdepodobne sa aj podarilo kedze mi vysiel pozitivny test aj z krvi aj z domaceho testu... takze Brno mozem len odporucit...

lusipe
28. okt 2013

@leluskaaa ahoj,to je krasne a moooc ti gratulujem.aj hodnotu mas krasnu a vobec to neries,kazda zena ma inu a len sa zbytocne neporovnavaj ale si uzivaj to ze sa to podarilo na prvykrat a ze si tehotna.teskaj sa 😉
A ako sa citis?ja som dnes 7 den po ET a zatial sa teda citim uplne netehotno.tiez je to moje prve ivf.

leluskaaa
28. okt 2013

dakujeeem... no ja som teda asi v 3 tyzdni a tiez sa citim uplne netehotno... nic mi neni...nemam ziadne priznaky... teda nejake malicke mam ale to som mala aj predtym napr. vadia mi vone hlavne parfumy a som unavena... ked som bola 7 den po ET tak som necitila vobec nic takze nezufaj a ver, mysli pozitivne... a kde si absolvovala ET??

leluskaaa
28. okt 2013

@lusipe ta predosla sprava bola pre teba 🙂 🙂

lusipe
28. okt 2013

@leluskaaa si mila,to rada pocujem,lebo ja sa vobec nepozorujem len stale citam ze ja som to citila ked sa zahniezdilo a podobne.tak dakujem za ukludnenie.bola som brne v reprofite 😉 moooc ti gratulujem a zbytocnr sa netrap cislami 😉

leluskaaa
28. okt 2013

nemas zac... aj ty mna si ukludnila s tymi cislami, aj ked asi si nebudem ista pokial neuvidim ultrazvuk..a ten je az 8.novembra...ja citim to zahniezdovanie az teraz obcas...ako hovorim 7 dni je velmi malo....u akeho doktora si bola v Brne?? A ODKIAL VLASTNE SI??

leluskaaa
28. okt 2013

@lusipe zase som nedala ze odpisat tebe 😀 😀 😀 ale aj tato sprava bola pre teba 🙂

lusipe
28. okt 2013

@leluskaaa jasne vzdy sa bude clovek bat,ale babatko je urcite tam a bude mu krasne byt srdiecko 😉 ale chapem tie pocity.ja som bola u Stelcla.som z ba a mam 33 rokov 😉 a ty?.a akej kvality ti embryjko vkladali? Dali ste si len jedno?

leluskaaa
28. okt 2013

@lusipe ja som bola u dr Kurecovej... no vkladali mi jedno embryko zevraj najvyssej kvality, ja som mala 8 embryi velmi kvalitnych...dalsich 6 som dala pre istotu zamrazit.. aj ja som z BA a mam 28 rokov... a vy ako?? kolko ste ich mali??

lusipe
28. okt 2013

@leluskaaa to je je krasne a bol naozaj vyborny predpoklad aby sa to podarilo 😉 ja som mala 30 oocytov,z toho 23 kvalitnych vajiciek a 17 sa krasne oplodnilo a vyvijalo....mame 9 v najvyssej kvalite a este jedno sme si dali vlozit.tak pevne dufam ze sa tiez uchyti 😉 lebo u nas bol problem ze spermie boli malo pohyblive ale ked im pomohli tak sa krasne vyvijali 😉

leluskaaa
28. okt 2013

@lusipe no tak to je super...... to je potom vysoko pravdepodobne ze sa to podari.. mne vybrali 40 vajicok, uspesne sa oplodnilo 36 ale nakoniec v top kvalite bolo 8... u nas bol problem umna ze mi nepraskali folikuli a tak som nemala vobec ovulaciu a este aj moj partner mal zly spermiogram takze som rada ze to takto dopadlo... cakala som nato 4 roky

lusipe
28. okt 2013

@leluskaaa jaj tak to si tiez tu stimulaciu musela riadne citit ako ja 😉 ale som vdacna ze potom boli aj kvalitne 😉 tak to si si naozaj zasluzila, cakat 4 roky.o to via c ti to zelam a musis si to pekne uzivat.po ultrazvuku pekne sup hladat krasne tehotenske oblecenie 😉 jaj ja sa na to velmi tesim 😉

leluskaaa
28. okt 2013

@lusipe vies co jedine co som pri stimulacii citila bolo ze posledne 4 dni mi bolo tak zle ze cele noci som iba prevracala....ale prezila som 🙂 🙂 a podarilo sa.. aj ja sa strasne tesim na tie nakupy.. 🙂 kazda ktora po tom tuzi si to zasluzi 😵

buba08
28. okt 2013

@leluskaaa ahoj, prosim ta aku si mala stimulku, ze si mala tolko vajicok?

lusipe
28. okt 2013

@leluskaaa mna bolelo posledne 4 dni vajecniky pri pohybe ale dalo sa vydrzat 😉 ale hodinu pred opu som to teda riadne citila.no ked to vyjde tak to naozaj stoji za to 😉 jasne takych dievcat je tu velmi vela a pevne verim ze sa to kazdej podari 😉

leluskaaa
28. okt 2013

@buba08 ahoj no teraz mi to just nepride na jazyk ale mysilm ze nieco proge.... bolo to zake injekcne pero a pichala som si kazde rano 125 ml do bruska

sona_fit
28. okt 2013

Tak už som konečne doma dievčatá! Ďakujem za povzbudive slova a myšlienky.
Hurá, embrijkam sa darilo 2 su najlepšej kvality HB1, 1 je tuším len blastocista a štvrte je centrálni morula, ale vraj je to tiež ok, tak som už kľudna 🙂
Vložiť sme si dali len jedno.
@tlucka, @monikak1 držte sa, tešte sa, myslím na vás 😉

leluskaaa
28. okt 2013

@lusipe tak to hej, su tu dievcata aj s horsimi diagnozami... ked som bola pred IVF a citala tu tie komenty velmi som sa bala 😒 😒 😒 ja som pred opu niec necitila..az mi to vsetko bolo hrozne podozrive..hovorim ani teraz necitim nic zvlastne... no dufam ze to je ten lepsi pripad

sally2401
28. okt 2013

@nelly3 jéj ja idem 1.11 na KET ale až o 13.00 hod. som objednaná, ak sa teda to malunké rozmrazí... 🙂 😉

leluskaaa
28. okt 2013

@sona_fit tak to ti gratulujem...ja som 17 den po ET a zadarilo sa tak drzim palceky 😀 😀

sona_fit
28. okt 2013

@leluskaaa Dakujeeem, no dúfam že Ta budem šťastlivo nasledovať 😉

lusipe
28. okt 2013

@leluskaaa urcite je to v poriadku.kazda zena reaguje inak.a to ze ti nic nie je neznamena nic zle,naopak pre nas co cakame na vysledok,je to ponaucenie,ze netreba sa pozorovat a davat na priznaky 😉

leluskaaa
28. okt 2013

treba pozitivne mysliet 😎 😎 😎 ale ver ze je to ten najkrajsi pocit ktory urcite vsetkym zenam doprajem

leluskaaa
28. okt 2013

@sona_fit ta posledna sprava bola pre teba... zabudla som dat ze odpovedat... 🙂 🙂

leluskaaa
28. okt 2013

@lusipe to je pravda, treba sice pozitivne mysliet ale netreba to prehanat a moc prezivat... ja som prvych 12 dni nato vobec nemyslela a az dva dni pred testom som zacala nad tym rozmyslat ze ci sa to podarilo alebo co...

sona_fit
28. okt 2013

@lusipe
ahoj čakateľa 🙂 pridávam sa do poradovníka, kedy máš testovať? Budeš aj skôr ako máš či vydržis? Chodíš aj do práce ale si PN?

monikak1
28. okt 2013

@sona_fit ahoj soni tak som čakala na Tvoju správu, celý deň som bola pri Tebe, juuuuuuuuj tešííííííííím sa veľmi, veľmi moc 🙂 🙂 🙂 oddychuj a hladkaj bobáčika 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre