Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
bergalm
28. okt 2013
@sally2401 ja chodim tu v SE Mudr. Zivica preco?
monikak1
28. okt 2013
@tlucka zlatík držím palčeky, zajtra na Teba myslím, až si tiež prinesieš kráááásne bublinky v brušku 😉 😉 😉
bergalm
28. okt 2013
@lusipe dakujem no citim sa dobre len ten strach zakazdym ked idem na WC asi sa ho uz nezbavim aspon do 12tt prsia bolia a mam pocit,ze vecer mi je troska tazsie od zaludka 😉
leluskaaa
28. okt 2013
babenky pre dnesok sa lucim....zatial sa drzte paaaaaaaa x-) x-) x-)
lusipe
28. okt 2013
@sona_fit ahojky,ja som dnes 7 den po et a mam testovat v sobotu podla reprofitu.ale ani nebudem skor lebo na to nemam nervy 😉 zatial sa citim uplne normalne 😉 a jasne chodim do prace tak mi radil aj stelcl,vraj to nema na to vplyv tak som si dala poradit 😉 a tebe moooc drzim palceky nech sa krasne babatko uhniezdi.je krasne kvality tak to musi vyjst 😉
monikak1
28. okt 2013
@leluskaaa @lusipe teeeeda babule, čítam, Vy ste ale mali obidve úrodičku 😉 😉 😉 nádhernu a krásne silne embryjká, zo srdca teším s Vami 😉 😉 😉! Tehu príznaky na Vás prídu čo nevidieť🙂🙂🙂
tlucka
28. okt 2013
@sona_fit supeeer, tak už je z teba tehulka 😉 🙂 😉
lusipe
28. okt 2013
@monikak1 si zlata monika 😉 len leluskaaa uz vie ze je tehotna ale ja som v pozicii cakania a zatial sa citim uplne ze super 😉
lusipe
28. okt 2013
@bergalm to uplne chapem,ale neboj prejde to tazko od zaludka.a babatku tam bude krasne,ved je to silny bojovnik
tlucka
28. okt 2013
@monikak1 Ďakujem Moni, no dúfam, že sa pekne delili a aj ja zajtra pridám pozitívne správičky.
A ako sa majú tvoje bambulky? Volala si dnes?
monikak1
28. okt 2013
@lusipe ja viem, ale ja Ťa beriem už ako tehu x-) x-) x-)
lusipe
28. okt 2013
@monikak1 velmi pekne dakujem 😉 a ako tvoje babulky? Drzkam mooooc palceky aby sa pekne delili 😉
monikak1
28. okt 2013
@tlucka zajtra budem čakať na správičky od Teba x-) x-) x-), idete vkladať dve však? Dnes som volala 2 embryjka sú 8bunkové, 1 je 6 bunkové a dokonca dnes sa prebralo aj to štvrté a to poviem pravdu ani neviem koľko je bunkové, lebo som skoro odpadla keď mi povedali že sú štyri, som že či sa nepomýlila a ona že nie, že vidí záznám zo včera že boli len tri ale dnes sú všetky štyri 🙂 . Tak dúfam že zabujujú drobátka x-) x-) x-)
monikak1
28. okt 2013
@lusipe ďakujem moc 🙂 práve som písala @tlucke že sa nám prebralo aj štvrté emryjko, tak verím, že zabojujú x-) a v stredu si aj my prinesieme bublinku alebo bublinky x-)
lusipe
28. okt 2013
@monikak1 tak to su skvele informacie 😉 tesim sa.su to velki bojovnici oo maminke 😉 ...len tak dalej kocka,bude to uspesne 😉 streda bude tvoj dnik 😉
monikak1
28. okt 2013
@lusipe ty si zlatá 🙂 🙂 🙂 a spolieham, že mi potom pošleš tehu grcky, tie tu žnú úspechy 😉
tlucka
28. okt 2013
@monikak1 tak to sa skvele vyvíjaju tí tvoji drobčekovia 🙂
Ja mám z toho neskutočné stresy, keď neviem, akej kvality zajtrs budú. Ja by som chcela vložiť 2, keby sa podarili dvojičky bola by som happy 😃 😃
lusipe
28. okt 2013
@monikak1 mozem ti ich potom posielat kazdych 5 minut 😉 uplne s radostou 😉 krasne vecer ti prajem a pekne posielam energiu babuskam,ja budem hladkat brusko 😉
monikak1
28. okt 2013
@tlucka sú to stresy moja obrovské, ale uvidíš bambulky od začiatku boli a sú krásne x-) tak tfuj,tfuj na tie dvojky 🙂 🙂 🙂
monikak1
28. okt 2013
@lusipe aj Tebe krásny večer a pohladkaj aj za mňa x-) x-) x-)
mirkakn1
28. okt 2013
dievcata, nemate merional niektora, potrebujem :-|
sally2401
29. okt 2013
@bergalm len tak sa pýtam, lebo kamoška k nemu chodila, aj k jeho otcovi ešte kedysi, ževraj si ho celkom chvália.
melisska
29. okt 2013
@ria191 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
melisska
29. okt 2013
ria191
29. okt 2013
@melisska ďakujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém zo srdiečka uffff už sa tešíte na Janíčka 😃 😃 😃 o chvíľku budete traja stráááááášne ti držím palce nech to prebehne hladko veľa šťastia 😃 😃 😃 cmuk
ria191
29. okt 2013
@sally2401 31.10. 😃 😃 😃 no u mňa je ten transfér trošičku komplikovanejší kvôli myómu a bolestivýýýýýýýýýýýýýýýýý no vydržím 😃 😃 😃 😃
speranza1
29. okt 2013
@ria191 my zeny vydrzime vela.... myslim na teba moja... x-) x-) x-) x-)
stella25
29. okt 2013
Ahojte, takže u nás sa opäť zázrak nekonal. Je to katastrofálny pocit. Baby ked ste mali neg. test museli ste ist aj na krv?
Je tu niekto, kto ste mali darcovske spermie v RF?
lusipe
29. okt 2013
@stella25 ahoj moja, a ty si si robil dnes test?...kolky den si?
lusipe
29. okt 2013
@melisska mooooooooooc dakujem......nabazim sa tej tvojej grcky 😃 a kedy presne idete po Janicka? 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli