• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

14. decembra 2017 
@sally2401 ja chodim tu v SE Mudr. Zivica preco?
28. okt 2013 o 20:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka zlatík držím palčeky, zajtra na Teba myslím, až si tiež prinesieš kráááásne bublinky v brušku :wink: :wink: :wink:
28. okt 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem no citim sa dobre len ten strach zakazdym ked idem na WC asi sa ho uz nezbavim aspon do 12tt prsia bolia a mam pocit,ze vecer mi je troska tazsie od zaludka :wink:
28. okt 2013 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky pre dnesok sa lucim....zatial sa drzte paaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit ahojky,ja som dnes 7 den po et a mam testovat v sobotu podla reprofitu.ale ani nebudem skor lebo na to nemam nervy :wink: zatial sa citim uplne normalne :wink: a jasne chodim do prace tak mi radil aj stelcl,vraj to nema na to vplyv tak som si dala poradit :wink: a tebe moooc drzim palceky nech sa krasne babatko uhniezdi.je krasne kvality tak to musi vyjst :wink:
28. okt 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leluskaaa @lusipe teeeeda babule, čítam, Vy ste ale mali obidve úrodičku :wink: :wink: :wink: nádhernu a krásne silne embryjká, zo srdca teším s Vami :wink: :wink: :wink:! Tehu príznaky na Vás prídu čo nevidieť:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
28. okt 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit supeeer, tak už je z teba tehulka :wink: :slight_smile: :wink:
28. okt 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikak1 si zlata monika :wink: len leluskaaa uz vie ze je tehotna ale ja som v pozicii cakania a zatial sa citim uplne ze super :wink:
28. okt 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm to uplne chapem,ale neboj prejde to tazko od zaludka.a babatku tam bude krasne,ved je to silny bojovnik
28. okt 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 Ďakujem Moni, no dúfam, že sa pekne delili a aj ja zajtra pridám pozitívne správičky.
A ako sa majú tvoje bambulky? Volala si dnes?
28. okt 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja viem, ale ja Ťa beriem už ako tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 velmi pekne dakujem :wink: a ako tvoje babulky? Drzkam mooooc palceky aby sa pekne delili :wink:
28. okt 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka zajtra budem čakať na správičky od Teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, idete vkladať dve však? Dnes som volala 2 embryjka sú 8bunkové, 1 je 6 bunkové a dokonca dnes sa prebralo aj to štvrté a to poviem pravdu ani neviem koľko je bunkové, lebo som skoro odpadla keď mi povedali že sú štyri, som že či sa nepomýlila a ona že nie, že vidí záznám zo včera že boli len tri ale dnes sú všetky štyri :slight_smile: . Tak dúfam že zabujujú drobátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ďakujem moc :slight_smile: práve som písala @tlucke že sa nám prebralo aj štvrté emryjko, tak verím, že zabojujú :dizzy_face: a v stredu si aj my prinesieme bublinku alebo bublinky :dizzy_face:
28. okt 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 tak to su skvele informacie :wink: tesim sa.su to velki bojovnici oo maminke :wink: ...len tak dalej kocka,bude to uspesne :wink: streda bude tvoj dnik :wink:
28. okt 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ty si zlatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a spolieham, že mi potom pošleš tehu grcky, tie tu žnú úspechy :wink:
28. okt 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 tak to sa skvele vyvíjaju tí tvoji drobčekovia :slight_smile:
Ja mám z toho neskutočné stresy, keď neviem, akej kvality zajtrs budú. Ja by som chcela vložiť 2, keby sa podarili dvojičky bola by som happy :grinning: :grinning:
28. okt 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 mozem ti ich potom posielat kazdych 5 minut :wink: uplne s radostou :wink: krasne vecer ti prajem a pekne posielam energiu babuskam,ja budem hladkat brusko :wink:
28. okt 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka sú to stresy moja obrovské, ale uvidíš bambulky od začiatku boli a sú krásne :dizzy_face: tak tfuj,tfuj na tie dvojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe aj Tebe krásny večer a pohladkaj aj za mňa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, nemate merional niektora, potrebujem :unamused:
28. okt 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm len tak sa pýtam, lebo kamoška k nemu chodila, aj k jeho otcovi ešte kedysi, ževraj si ho celkom chvália.
29. okt 2013 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. okt 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ďakujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém zo srdiečka uffff už sa tešíte na Janíčka :grinning: :grinning: :grinning: o chvíľku budete traja stráááááášne ti držím palce nech to prebehne hladko veľa šťastia :grinning: :grinning: :grinning: cmuk
29. okt 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sally2401 31.10. :grinning: :grinning: :grinning: no u mňa je ten transfér trošičku komplikovanejší kvôli myómu a bolestivýýýýýýýýýýýýýýýýý no vydržím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 my zeny vydrzime vela.... myslim na teba moja... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže u nás sa opäť zázrak nekonal. Je to katastrofálny pocit. Baby ked ste mali neg. test museli ste ist aj na krv?
Je tu niekto, kto ste mali darcovske spermie v RF?
29. okt 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 ahoj moja, a ty si si robil dnes test?...kolky den si?
29. okt 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska mooooooooooc dakujem......nabazim sa tej tvojej grcky :grinning: a kedy presne idete po Janicka? :wink:
29. okt 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok