• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. marca 2017 
@sarasota Ahoj,aj ja som mala krv po utrogestane. Volala som Stelclovi a kazal kupit ascorutin v lekarni. Piše sa v letakh ze tehotne neuxivat,ale ze ti si nemam vsimat....a zabral mi.Brala som ho 10 dni....utrogestsn som pomaly vtsadzala po 12 ty.drž sa a oddychuj.
@sarasota
29. okt 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2 vazne? uz n 8 den si mala pozitivny? a vkladali ti vtedy embryjka tej istej kvality ako teraz? lebo aj to moze mat vplyv. tak pockaj do soboty a testneme spolu...a ako pises melisskine grcky snad zaberu.... :wink: ved kde je tych 40percent uspesnosti potom ? :grinning:
29. okt 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
Neviete ako podla noveho preplaca Vseobecna zdravotna poistovna ivf v cechach? My sme boli 2x v CR a vzdy to preplatili spatne. Od novembra by sa to malo schvalovat vopred... a na webstranke zdravotnej poistovne je uvedene ze zakroky v zahranici sa preplacaju len ak ich nie je mozne vykonat na SK.
29. okt 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no prave, vtedy boli vkladane 2x 10-bunkove (na 3.den) a tentoraz 1x CM (na 3 den), tak uvidim ako to vypali :slight_smile:
29. okt 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella2 ahoj, ja som minuly tyzden zaniesla papiere na poistovnu, tak uvidim ake mi pride vyjadrenie z centraly. na pobocke mi k tomu nic nepovedali...ako uz aj nelly pisala, netreba tam dopredu volat,rovno to na pobocku zanes a uvidis :slight_smile: ak zavolas,urcite ti povedia,ze nepreplacaju :frowning2:
29. okt 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2 juj ani nevrav, som tiez zvedava, ako to bude...lebo ako statisticky vidim, ani kvalitne embryo nie je zarukou uspechu a uchytia sa prave tie pomalsie...keby sme len tusili co na to vplyva....
29. okt 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2 My ideme teraz az v dec/januari, ale chcela som vediet dopredu ci nam to preplatia...
29. okt 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
@sarasota
@ikuska Baby, dakujem za rady. :slight_smile: mam urobenych mnoho vysetreni, len sa proste ani raz nezadarilo, v BA nas uz tlacili do predimplantacnej genetiky..lebo embry byvali krasne, genetiku mame v poriadku, imuno tiez..
29. okt 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini Ahoj v Brne budeš spokojná :slight_smile: :slight_smile: aj nás v BA tlačili do predimplantačnej genetiky že inak bábo mať nebudeme :unamused: :unamused: no zaujímavé a v Brne stačila iui a máme dvojičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@falin dakujem velmi pekne, ja tebe drzim prsty tiez, aby si mala silu do dalsieho boja a peniazky tiez a bude aj druhe babo, uvidis :slight_smile:
29. okt 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ked pojdete na kliniku smerom z BA, tak si radsej nechajte rezervu 20minut, dnes som tam bola a je tam obchadzka, neda sa odbocit na prvej Praha Svitavy, BVV, ale hodi Vas to na Olomouc a tam sa potom otaca... Ja len aby ste nemeskali :slight_smile:
29. okt 2013 o 16:43  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočky, dnes som si robila krv, som 9ty deň po KET (alebo 8smy, ak sa deň vkladu neráta) a HCG negat, tak asi z toho nič nebude..
29. okt 2013 o 16:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxag
my ideme v piatok, chodime nie po dialnici ale na senicu, hodonin.
29. okt 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983
den vkladu sa nerata, je to skoro, skus na 12DC :wink:
29. okt 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983
aha takze si bola na krv? zle som to precitala, ja ze si robila testik.
29. okt 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som lekárka, krv si môžem vziať, už som bola netrpezlivá, ale čo už..ale ok, skúsim cez víkend.
29. okt 2013 o 16:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella2
a ako vies ze od novembra? nieco sa opat zmenilo?
29. okt 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2
mas aku poistovnu?
29. okt 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 My sme boli na ivf teraz v oktobri a volali sme tam predtym ci sa nieco nahodou nezmenilo.... Povedali nam ze od novembra by sa to malo zmenit..... ze sa to bude schvalovat este pred zakrokom...Ale ci k tej zmene doslo neviem...
29. okt 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ahoj kedy zacinas stimulku?
29. okt 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella2
aha takze sa opat nic nevie.
29. okt 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura
uz stimulujem :wink:
29. okt 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 dakujem velmi pekne. bodaj by si mala pravdu, ja tiez som doteraz mala utlm a teraz zacinam stresovat a tym padom sa aj viacej zapajam, ale drzim paste kazdej jednej babe. a dufam, ze o chvilu nas budes nasledovat, aby som mohla cakat na pzitivne spravy od teba, lebo ty si to zasluzis :slight_smile:
29. okt 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby v nedelu som prenasala pregnyl, mala som ho u sestry v chladnicke, len potom sme isli do ikea +cesta domov, snad sa tomu nic nestalo cca do 2 hod.mimo chladnicky :confused:
29. okt 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nic sa mu nestalo :-*
29. okt 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, kedy pred ket vam davali tie intralipidove infuzky? V den ketu?

Surne potrebujem info. Vdaka
29. okt 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 a inak ako sa citis? neboli ta nieco, ja si picham 4 den a zatial nic take nepocitujem. :slight_smile:
29. okt 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka
Ahoj moja, ako bolo dneska? co embrijka, páčili sa? :slight_smile: Co Ti povedali na to boľavé brucho? tak pekne pokračujeme v spoločnom stresovani? :wink: ja som dneska už prešla všetkými štádiami :wink: od happy po strach ...
A prosím Ťa koľko si platila za ICSI? Mne zaúčtovali 8000,- lebo bolo 8 oocytov hoci bolo oplodnovanych len 6 vajíčok. Keď som sa pýtala tak mi slecna v učtárne povedala že sa platí od počtu získaných. Tak neviem, mne sa to nezdá, veď keď má niekto 20 oocytov a len napr. 8 vajok tak zo platí za 20?
29. okt 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 viem..tvoj pribeh som sledovala s radostou :slight_smile: co urobili v brne inak v porovnani s BA?
29. okt 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1
Moni, držte sa zajtra! Ako sa ti pekne rozbehli všetky bublinky, teším sa s tebou! Len tak ďalej, nech sa im-Vám darí tak aj ďalej. Daj potom vedieť :slight_smile: držím palce...
29. okt 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok