Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

chloe77
30. okt 2013

baby tak neporadite? :( som zufala 😖

chloe77 Ahojte dievcata prosiiiim Vas strasne o radu chodim tiez do brna ako samoplatca a snazim sa otehotniet ale prosim o radu potrebujem zmenit gynekologa v BA. Viete mi poradit??? Takeho ktory bude vediet citlivo reagovat v pripade diagnozy neplodnost a bude sa snazit pomoct s vecami s tym suvisiacimi napr. lieky pripadne PN po transfere alebo volno ked idem do Brna? Viete mi odporucit je mi jedno ci zena ci muz. Velka vdaka vam dievcata a prajem co najrychlejsie to po com tak dlho tuzime..

lusipe
30. okt 2013

@chloe77 ja chodim do Medissima Hrabcakovi. je celkom fajn, bola som s nim spokojna. urcite by bl ochotny.

lencul
30. okt 2013

@chloe77 Ahoj, ja som teraz prestupila k dr. Raslovej - je pri Tomasikovej ul. - poliklinika Atrium, myslim.
Pytala som sa jej na to, ci nema problem aj s meranim folikov atd. - a ze nie...v pohode, aby som nemusela chodit zakazdym do Brna. O PN ci volne som sa nepytala, ale skus tam zavolat a opytaj sa, resp. ak si blizko, zbehni aj osobne. Kontakt: www.gynlife.sk

sona_fit
30. okt 2013

@tlucka
No to som nevedela ohladom mrazenia, ked sme sa v pondelok s Otevrelom rozprávali, povedal že všetky sú vyhovujúce piatemu dňu, budú ich sledovať ešte 1 deň a potom zamrazia. Tak som myslela že všetky. Veď snáď keby boli ok tak by ich aj všetky zamrazili, sa utešujem.
Poslali mi uz aj fakturu za mrazenie a odratali mi tych 2000,- Kc. Aspoňže.
Ty si na PN tuším s tou nohou? Niečo sa mi marí zo starých správičiek, ale to som Ťa vtedy ešte veľmi neregistrovala 😉
Čakáme na Moooon..... 🙂

tlucka
30. okt 2013

@sona_fit Tak to je fajn, že uznali chybu a znížili ti faktúru. Neviem presne, ako to je s tým zmrazením embryí, ale myslím že ich na ten 6. deň znovu kontrolujú a posudzujú podľa nejakých kritérií. Aj keď sú na 5. deň pekné, na ďalší deň už nemusia spĺňať kritéria, aby boli vhodné na zamrazenie. No ja som zvedavá, či mne vôbec nejaké zamrazia...
S nohou mám problémy po operácii, ale dúfam, že to nejak rozhýbem a rozchodím 😉

mirkakn1
30. okt 2013

@vlasatica drz sa, male bojuje, to je super, myslim na teba 😵

vlasatica
30. okt 2013

mirkakn1
@speranza1 dakujem... ved ja uz som taka nahnevana ze cakam do vecernej vizity a ked mi nic nedaju podpusujem reberz a idem domov.kamoska robi v lekarni tak to co mi pichali tu mi aj ona zozenie

bergalm
30. okt 2013

@vlasatica ja som prisla v nedelu z nemocnice tiez som zacala krvacat a spinit nasadili mi ascorutin 3*denne to zabranuje krvacaniu to mi povedala lekarka a kazala mi to brat aj teraz ked uz som doma je to volnopredajne skus si toto vypytat

tlucka
30. okt 2013

@monikak1 Monika kde si? Už netrpezlivo čakáme na tvoju správičku 😉

vlasatica
30. okt 2013

@bergalm ascorutin som si uz prepasovala na izbu. Akyrat tu bol primar na vizite.hovoril ze keby som znovu nezacala spinit mohla som ist domov. no co uz.aj som sa pytala na to hcg preco tak pomaly stupa.obava sa mimomatwrnicoveho.ale ze to by som mala velke bolesti.Tak hadam to bude tak kde ma byt

monikak1
30. okt 2013

@tlucka
@sona_fit @lusipe ahojte, dakujem ze ste na mna mysleli, vlozili mi 1 blastocystu, 2 mi neodporucal aj ked povedal ze vidi na mne ze chcem dve, ale vymenoval vsetky rizika, dala som si poradit;) tak a mozeme dnes pred telkou vsetky hladkat bublinky. Soni som sa pytala ako pocitaju ICSI ale citam ze supeeeer uz Ti to odratali!

deinad
30. okt 2013

@lienka_1 ahoj moja, sa neozyvas co nove 🙂, tak co planujete? my si ideme po lieky na 5.ivf-ko 🙂

sona_fit
30. okt 2013

@monikak1
Veru tak, ja už poctivo hladkam 😉
A ostali ti este nejake pekne?

monikak1
30. okt 2013

@sona_fit bojuju vsetky styri zlaticka, jedno je ale iba stvorbunkove, 1M a 2 boli B.

tlucka
30. okt 2013

@vlasatica Je pravda, že pri mimomaternicovom tehu rastie Hcg pomalšie, ale nie je pravda že, že by si mala hneď bolesti. Ja som dostala bolesti až keď som bola skoro v 8. týždni. Nerobili ti sono, aby viděli či náhodou nie je niečo v maternici? Držím palce, aby to dobre dopadlo.

ikuska
30. okt 2013

Ahojte spolubojovnicky a cakatelky, az teraz som sa dostala k pocitacu a chcem Vam oznamit ze som drzitelkou tej nakrajsej knizky na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 a nas bojovnicek ma 9,32 mm 🙂 🙂 🙂 🙂 , srdiecko krasne bilo 🙂 🙂 🙂 🙂 , aj ked som ho najskor nevedela rozoznat, zltkovy vacok v poriadku, maternica podrastla, 21.11.prva poradna 🙂 🙂 🙂 🙂 , tesime sa 🙂 🙂 🙂 🙂 mam aj foto, ale je trochu rozmazane, zajtra ho skusim nahodit 🙂

vlasatica
30. okt 2013

@tlucka nerobili mi sono.vraj je to este skoro ☹ a ty si mala tiez mmt?

sona_fit
30. okt 2013

@monikak1
Joooj, nech zabojujú, myslím aj na nich. Dúfajme...

monikak1
30. okt 2013

@ikuska zo srdca blahozelam a tesiiim s Tebou 😵

monikak1
30. okt 2013

@sona_fit dakujem soni, verim ze ano 😉

tlucka
30. okt 2013

@monikak1 Strašne sa teším s tebou, že to dobre dopadlo. Tak od dnes spolu všetky hladkáme brušká (ja brušisko 😀 😀 ). Tak si sa teda tiež dala nahovoriť len na jedno? Ďalších drobčekov nech pekne zamrazia a za nejaký čas si pôjdete pre ne 😉

tlucka
30. okt 2013

@ikuska gratulujem 😀 a
A prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo 😉

tlucka
30. okt 2013

@vlasatica Ja som mala mmt skoro pred piatimi rokmi. Ani som netušila, že som tehotná, na 6. týždeň od poslednej menštruácie som mala také čudné tmavé špinenie, neskôr krvácanie, ktoré trvalo 2 týždne. Moja bývalá gyndoška to nejako neriešila, a nakoniec som skončila v ukrutných bolestiach v 8. týždni v nemocnici. ☹

mirkakn1
30. okt 2013

@ria191 zajtra mas vklad, ked sa nemylim? drzim prsty, aby sa rozmrazil drobec, ci dva, neviem a nech uz ostane 🙂 ty si prva v novembrovom vagone tehuliek.

monikak1
30. okt 2013

@tlucka ano hladkame a verim ze vsetky 9 mesiacov 😉 brusisko mam aj ja 😀 od vcera som tiez nafuknuta ako balon 😉

vlasatica
30. okt 2013

@tlucka no pekne. clovek to ani nema sancu zbadat.lebo aj pri normalnej tehotnosti mas v podbrusku nejake bolesti ci nie? ved maternica sa roztahuje.neostava mi nic ine len cakat

kama2
30. okt 2013

@ikuska blahozelam k srdiecku,nech tfuj tfuj ide vsetko ako ma 🙂 si moj vzor ze aj s 1 embyjkom to ide 🙂 sice vcerajsi test len s I ciarkou,ale snad sa skor ci neskor zadari

lusipe
30. okt 2013

@monikak1 moni,moooc sa tesim ze vsetko dobre dopadlo a pekne odpocivaj a hladkaj babusko,nech sa mu u teba paci...moooc na teba myslim a drzim palceky tehulka 😉

tancik
30. okt 2013

baby ja som dostala kramy dnes a teraz okolo deviatej som si vsimla, ze sa mi pustili uplne to mam povazovat dnes za prvy den alebo az od zajtra ratat?

lenusika
30. okt 2013

@tancik od zajtra....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre