• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. januára 2017 
@lusipe Neboj, ty to zlomíš a zdivhnes laťku na 41 percent :wink:
31. okt 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ale ved pozri kolko tu mame tehuliek, len co ked ja vzdy stojim v tom blbom rade :confused: , tebe drzim na sobotu palce, tehu mozes byt aj ked sa citis absolutne netehotne :sunglasses:
31. okt 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit moooc dakujem za podporu....patrilo by sa nastarotvat tu vlnu a vy by ste pekne babulky nasadli....ako sa citis?
31. okt 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak to si taká optimistka ako ja :grinning: :grinning:
Ja sa cítim v konečne v pohode, nič ma nebolí (okrem nohy), jediné čo ma trápi, že nemôžem spať. Ja spím strašne veľa a teraz sa mi nejako nedá :unamused:
31. okt 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin vies ze aj ja mam ten pocit vzdy...ked sa rozhodnem pre to nieco urobit, tak vzdy je vlna netehotnych :slight_smile:...ale tak snad raz nasadnem spravne :slight_smile:....pri dcere som sa citila netehotno, ale to bolo 13 rokov dozadu :slight_smile:...
31. okt 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Sonička, ako sa máš? Hladkáš bruško?
31. okt 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka juj, a to ta stale ta noha boli?...je mi to velmi luto...ale tak snad to coskoro prejde....a spachtos som aj ja strasny...vcera som zaspala 21.45 a ledva ma muz rano o 8.00 zobudil... :slight_smile:
31. okt 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska aj ja si prosim grcku, kym si este 2 v 1, trosku sa mi sice poposuvali plany, ale nevadi, ja si odlozim ogrckane tricko od teba a potom ked ho budem potrebovat, tak ho vytiahnem :grinning:
31. okt 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tlucka, @lusipe Aaaale praveze cim viacej si hovorim ze sa nemozem stresovat, tak tym som napatejsia. Som v praci a taka som napata, furt myslim na to ako to dopadne a este cakat skoro 2 týždne!!! :unamused: Som si myslela ze v praci na to nebudem mysliet - figu :slight_smile:
S tým spánkom som na tom podobne, rano sa budím už o 4-5 hod. a pozerám do stropu - to čo má znamenať!!!! :slight_smile:
31. okt 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Drzim palce na zajtra, nech su krasne zrele vajka :wink:
31. okt 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit tak toto uz viem, ze praca na to nezabera... :slight_smile:...iba ak mam rokovania, kde sa musim sustredit.... ale ak som za compom, tak furt mam hlavu pri babatku....stale nieco vymyslam v hlave, ale na nic mudre som neprisla :slight_smile:...ale baby, pekne spinkajte, ved potom sa pri babatku nevyspite :slight_smile:...
31. okt 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasatica budem Ti drzat palce,ale ja som mala min.rok podobny problem HCG 9125 a stupalo pomaly a nakoniec anembryomola nemalo srdiecko :cry: snad ten Tvoj bojovnicek ma pomalsi rozbeh a dopadnete dobre
31. okt 2013 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá moje, aspoňže sa tu môže človek "vyrozprávať" a hneď mu je ľahšie na duši :wink:
K tomu keď si prečítam pozitívne správičky mnohých .... povzbudí to :slight_smile:
ĎAKUJEEEM
31. okt 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
No babule s tym spankom som na tom podobne vobec neviem spavat ako som otehotnela :slight_smile: :wink:
31. okt 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm dakujem... uvidime co bude. mozno je len trosku lenivy po maminke :slight_smile:
31. okt 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasatica presne je dolezite verit :slight_smile: viem je to tazke ,ale snad dopadne vsetko o.k.
31. okt 2013 o 10:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 To fakt? Tak to dúfam že začínam otehotnievať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
31. okt 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 Volala som do Brna a v sobotu o 9:00 mám ultrazvuk. Je tu ešte niekto okrem nás dvoch, kto stimuluje? Lebo ja neviem o nikom.
31. okt 2013 o 10:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe - napodobne, ale musime verit ze sa to raz podari :wink:
Ty mas 13 rocnu kožku, ja mam 8-rocnu a tiez som sa pri nej citila netehotne, vtedy som ani netestovala, len z krvi som mala vysledky. to je uz davno. A dalsie 2 tehu, som citila, vedela som ze to vyslo a zial to nedopadlo dobre :confounded:
31. okt 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my teraz ficime na pikniku, jesenke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma nemam tak som si otvorila salko, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@falin hej, ja viem ze sa to raz podari, mozno len teraz nie je ten spravny cas...ale raz urcite...chvalabohu mame mrazacikov, a budem po nich chodit postupne :slight_smile:...no veru, pri nej som otehotnela, ze neviem ako ani len netusim....a keby nenarastlo brucho ani by som netusila...nic mi nebolo....vtedy som nechcela a bolo, dnes chcem a nie je....clovek mieni a pan boh to fakt meni :slight_smile:...moooc ti budem drzat palceky...
31. okt 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti Ahoj aj ja stimulujem, v nedelu mam OPU
31. okt 2013 o 11:06  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti tak blizko pri sebe asi nikto len my dve... inak aj nelly stimulovala..zajtra ma OPU a ria ma dnes KET...a inak ja neviem o nikom kto teraz s nami stimuluje.... :slight_smile:
31. okt 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxag ty si tu zrejme nova vsak? lebo o tebe som nevedela... tak prajem vela stasticka :wink: :slight_smile:
31. okt 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosim vas, ked bude test na 12 den negativny, mam hned vysadit utros?...ako to funguje?
31. okt 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm verim ze to nakoniec dopadne dobre.v pondelok dalsia krv a vraj aj sono aby sa vylucilo mimomat. takze cely vykend budem trcat tu a znasat ten neochotny pristup lekarov :frowning2:
31. okt 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe v takomto pripade budes volat, alebo pisat mail lekarovi a ten ti povie, co mas robit, ci vysadit alebo nevysadit.... ale zatial zazen myslienky na negativne testy:slight_smile:
31. okt 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 si mila....dakujem pekne... :wink: tak idem krpca teda hladkat :slight_smile:...a tebe prajem, nech sa urodia krasne kvalitne vajicka... :slight_smile:
31. okt 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 par krat som tu nieco pisala, ked sa riesili poistovne, ale inak malo, skor citam :slight_smile: a potichu drzim palce vsetkym
31. okt 2013 o 11:22  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok