Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
4. nov 2013

@lienka_1
ahoj, kiez by si mala pravdu, len ja uz nicomu neverim, mala som menopur minuly rok, vsetko oki aj vajaka a kvalitne, tento rok menopur 1 oocyt z toho jedno vajicko zrele, ale sa neoplodnilo a teraz merional vsetko vyzeralo super aj na utz, este moj gyn. ma chvalil, ze ako pekne rastu a toto. ja fakt neviem, kde je problem nakolko vsetky vyslekdy mam oki a pod kontrolou 😕 asi musim tomu len nechat cas.

ria191
4. nov 2013

@melisska jééééé dúfam, že ste v poriadku. Vitaj medzi nami Janíčko. Gratulujem Meli veľmi preveľmi užívajte si to spolu 😀 😀 😀

nelly3
4. nov 2013

@ria191
cau ty co tu hned z rana ake zle spravy vypisujes? jasne, ze teraz to das, musis ten nas trojlistok zachranit ked ja som to tak dovrzala uplne ze zle. pocuj myslis, ze ta endoska mi to robi takto, ze ani vajicka nemam? mne sa to nejako nezda 😠

ria191
4. nov 2013

@nelly3 achoj nelča 😀 😀 😀 tak kam ti odišiel feši ??? hm

lucika7682
4. nov 2013

Ahojte dievcata, chcem sa spytat, ked ste sa prvy krat objednavali do RF, kolko ste cakali kym Vas objednali?

nelly3
4. nov 2013

@ria191
no to ja neviem, ale ved ja si ho pockam, som zvedava co mi navrhne, ja to tak nenecham, sklamal ma, ani opu mi nerobil, takto sa na mna vykaslal 😀

ria191
4. nov 2013

@nelly3 nóóó normálne by som tomu neverila, ale počula som o tom no nezdá sa mi to, ale endoška je sviňa a ja začínam veriť všetkému. Ja ju mám tiež a aj AMH v péčku iba 0,5 a vidíš vajíčka mám a nie prázdne tak sa v tom vyznaj Nelča na toto ti nikto neodpovie toto musíš iba poraziť. Ja osobne by som zháňala ten gonal bude to drahé, ale možno výsledok bude stáť za to. Nooooo čo ti poviem výstelka úplne že luxusná 13mm a viac a prcek OK a ja sa cítim úplne že normálne takže nevidím to rúžovo ale sem klidnej 😀 😀 😀 ja už "je.....m" fakt na všetko 😀 😀 😀 taký je život 😔 😔 😔

ria191
4. nov 2013

@nelly3 do rici ja to tak vidím, že tu budem ešte dlho strašiť 😀 😀 😀

nelly3
4. nov 2013

@ria191
ved toto, no ved pockam na fesiho co povie, ja by som uz isla aj do operacie, lenze kto ma tak pekne zoperuje na sk? asi nikto 😝 chcelo by to vycistit a sup na ivf. ale no ved si 4 den po vklade tak co by si chcela citit? ja som v maji uplne, ze nic necitila. bude dobre neboj. a kde mame @speranza?

ria191
4. nov 2013

@nelly3 Doc. Bielik v B. Bystrici toho ti odporúčam dokonca ten Pražák mi povedal, že som sa zverila do najlepších rúk na Sk. Dobre ale na druhom vaječníku cystu nemáš a aj tam sú prázdne foliky tak je to na diskusiu.

ria191
4. nov 2013

@nelly3 ja viem, ale ja som už stará bojovníčka na to, aby som vedela že to je na "p....lu" májovú 😀 😀 😀 ja chcem aby ma riadne črevo bolelo 😀 😀 😀 aj cecky a furt ništ 😕 😕 😕 😝 😝 😝

nelly3
4. nov 2013

@ria191
hmm, lenze teraz na opu mi ten gyn. z rf tvrdil, ze to som nemala prazdne foliky, ale ze nejake cysty z hormonov ci co, ja tomu nejako nechapem 😕 musim ist osobne na konzultaciu do rf, takto po maily sa to neda.

nelly3
4. nov 2013

@ria191
ale ja sa nechcem dat rezat, ja chcem laparku 😀

ria191
4. nov 2013

@nelly3 sperča sedí na vajcách 😀 😀 😀 už to je iba na nej 😀 😀 😀 ty kokso ja som nejakej klidnej ako baránek. Vieš čo som povyvádzala na ceste z Brna??? 😀 😀 😀 Panička bola som sama a keďže som bola nevychrápaná, tak som zabudla zliezť z diaľnice tak som si spravila výletík Moravou bez mapy a navigačky a ešte ty čechouni opravujú diaľnice takže výjazdy pouzatvárané tak čo nepobavíš sa, ale nakoniec aj keď som melírová blondína, tak som sa dokázala vrátiť späť 😀 😀 😀

nelly3
4. nov 2013

@ria191
tak to si dobra, ja by som sama nesla, sice mame navigaciu, ale eeee. to by bola hroza 🙂 hlavne, ze si dosla pekne domov. a ty co mas uz konecne dovcu?

ria191
4. nov 2013

@nelly3 práve preto by som išla do B.B. aspoň na konzultáciu je to špica v laparke už keď sa rozhodneš tak jednoznačne on aj ja tam ešte asi zájdem. 😕 😔

ria191
4. nov 2013

@nelly3 ja mám po dovče konečne som v robotke 😀

ria191
4. nov 2013

@nelly3 tak to víš emancipace 😀 😀 😀 aj keď vždy niečo vyvediem, ale aspoň sa nenudím 😀 😀 😀

ria191
4. nov 2013

@nelly3 ty si mi ale záhada ty mi zase potrápiš toho Kouďáka čo 😀 😀 😀 . No som veľmi veľmi zvedavá na to čo ti povie a navrhne.

argenti
4. nov 2013

@bradik Ja som tentokrát brala clostilbegyt 1-1-1 od 3.DC do 7.DC a od 8.DC beriem Merional celkovo 4 injekcie. A ty?

zlate_deticky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka_1
4. nov 2013

@ria191 Ta musim sprdnut hned tak z rana!!! To co za reci tu vedies?! To aku moralku ukazujes novacikom?! 😝 Ti pridem nalozit na zadok?? 😀 Kym nemas kramy, si tehula a hotovo! To je hrozne tie mlade blondiny 😀 Ale chvalim, ze si nakoniec Rf nasla 😉

ria191
4. nov 2013

@lienka_1 do RF som trafila ja som netrafila domov 😀 😀 😀 . Nóóó veru kazím morálku ja by som už aj grckať chcela 😀 😀 😀

lienka_1
4. nov 2013

@ria191 Aj ja 😀 No a netrafit domov, to uz si aka nadopovana endorfinmi bola. Kto ti robil vklad? Tvoj oblubenec Marcel? 😀 😀

lienka_1
4. nov 2013

@nelly3 Inak ta kamoska, co som Ti o nej pisala, bola pred ivf na laparke a vycistili ju od endosky. Zmenila lieky a mala kopu vajicok. Inak, mam doma jeden 900j. gonal, tak ak by si chcela, spravim Ti dobru cenu 😉

nelly3
4. nov 2013

@lienka_1
zatial si ho nechaj, ja musim ist na konzultaciu do rf, lenze koudelka tento tyzden tam nie je. potom sa ti ozvem. diky 😉

argenti
4. nov 2013

@bradik Držím palceky na stredu, určite to dobře dopadne. Dnes by si mala pichat pregnyl! O kolkej mas mať OPU?

tinkatinulka
4. nov 2013

@ria191 ahoj ty stres..co to tu citam..ty mas drobca v brušku a už negarivne myšlienky..pekne ich zazen.si doma na PN? alebo do prace chodis? ved niekto to tu už musi prelomit aby už bolo dobre.myslím na teba daš to. 😉

isabellaa
4. nov 2013

Baby, beriete niektora po 13 tt este utros alebo dufik?

sally2401
4. nov 2013

@ria191 jóój moja ty si ale optimistka, keby si mala pravdu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre