Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
4. nov 2013

@mirkakn1 ja som dnes osmy den

bradik
4. nov 2013

@speranza1. Tak drzim palce na stvrtok aj tebe. Ja picham pregnyl dnes o 23.hod

mirkakn1
4. nov 2013

@speranza1 a tiez ides stvrtok jak ja? lebo ja som 12 den 😒

leluskaaa
4. nov 2013

@lusipe ahoooj.... No ako sa citis???

maxag
4. nov 2013

Nemam to komu povedat, takze zo 6 sa oplodnili 4, vklad by mal byt v piatok, zda sa mi to dost neskor, aj Vam vkladali na 5 den? este mam volat ako sa vyvijaju, tak verim, ze to bude ok

lusipe
4. nov 2013

@leluskaaa ahoj,no uz som sa zmierila s tym ze to nevyslo a zaujimave ze ani slzu som nevyronila,asi uz nevladzem. Inak chceme ist lyzovat tak sa tesim lebo my sme velki lyziari 😉 a ty sa mas ako?

jalaura
4. nov 2013

@manita takze vyhlaska este nie je shvalena....takze este mame baby sancu to stihnut🙂

gaga83
4. nov 2013

@maxag to je super ciselko;) nech sa pekne delia, vklad byva zvycajne na ten piaty den ked sa dropci pekne delia. Mozno sa uvidime ak budem mat peknu sliznicu v piatok by mal byt ket. Drzim palce 😀

yanka1
4. nov 2013

@speranza1 @mirkakn1 ahojte, aj ja idem vo stvrtok na UTZ na 8 DC ... sa nam to tu rozrasta : ))
vsetkym drzim palce 🙂

argenti
4. nov 2013

@speranza1 Ja pichám pregnyl zajtra 22:30.

argenti
4. nov 2013

@bradik Zajtra budem na teba myslieť a držať palce. Tak si uži tu poslednú injekciu 😀 😀 Budeš si ju pichať do brucha?

argenti
4. nov 2013

@gaga83 Ďakujeme, budeme sa snažiť, aby sme naštartovali ten vianočný tehu vlačik.

yanka1
4. nov 2013

@gaga83 ahoj moja, ozyvam sa neskoro, dlhsie som tu nebola ..mam tak strasne hekticke obdobie v praci a aj tak vseobecne, ze som stale v strese a nic nestiham ... dufam, ze sa to neodrazi na kvalite vajok 😒 vo stvrtok budem 8 DC a idem na UTZ do Brna, potom este asi v sobotu a ked by vsetko islo dobre, tak v buducom tyzdni utorok-streda OPU ...
tebe ako vychadza ten KET ? vsetko v poriadku po zakroku ? vyzera to, ze opat budeme spolu bojovat 🙂

bradik
4. nov 2013

@argenti Zajtra este nie, az v stredu 🙂 Hej, pregnyl budem pichat dnes do brucha. Uz len vydrzat zajtrajsoj, lebo uz ma celkom boli brucho.... Dievcence a to iba ja idem v stredu? Vy ste sa vsetky dohodli na stvrtok co? 🙂

argenti
4. nov 2013

@speranza1 @mirkakn1 Baby tak vo štvrtok máme stretko v RF, len dúfam že sa tam uvidime, ja idem z nás troch prvá, tak hádam ten Váš príchod neprespím 😀

argenti
4. nov 2013

@bergalm Viem, že sa to lahko hovorí ale musíš mysliet pozitívne, ved aj lekár je len clovek a môze sa kopnut. Kedy ides na ďalší alebo nemohla by si isť ešte nejakému inemú na UTZ?

yanka1
4. nov 2013

@manita ahoj manitka, ako sa mas ? nejaka pekna spravicka pre nas ? casto na teba myslim a velmi dufam v dobry vysledok 😉
ja uz som bola aj u drakulky, nasla mi mutaciu V-Leiden, takze budem pichat aj fraxiparin .. nie som z toho nadsena, ale ak by mohol pomoct aj pripadnemu uhniezdeniu, tak vydrzim 😉 inak, naozaj je to jedna super lekarka...
dnes som 5 DC, takze uz ficim na stimulke a verim, ze tentokrat to bude pozitivne ...

citala som ten clanok o refundaciach atd., tak neviem, ale ja si to zatial vysvetlujem tak, ze kym neplati vyhlaska, malo by to fungovat este po starom, nie ?

argenti
4. nov 2013

@bradik Ano máš pravdu, až v stredu budem na Teba myslieť 😀 😀

bradik
4. nov 2013

@yanka1 ahoj, prosim ta a potrebovala si na hemato k Drakulovej aj odporucanie od gyndosa? Lebo rozmyslam, ak by to teraz nevyslo, ze si dam spravit este hemato.... Aj ked dufam a verim, ze to vyjde 🙂

bradik
4. nov 2013

@argenti Dakujem a aj ja budem na vas vo stvrtok mysliet... Nech nam to vsetkym vyjde

argenti
4. nov 2013

@bradik Keď som bola na 1.IVF v BA tak som si musela pregnyl dať pichnúť do svalu (do zadku) a teraz v RF mi povedali, že klasicky do brucha ako stimulky. Ty más aké skúsenosti s pichaním pregnylu?

yanka1
4. nov 2013

@bradik ahoj, urcite to vyjde !!! 🙂 ale aj ja chcem mat vzdy v zalohe aj plan B 😉
odporucanie som nepotrebovala, mala som stastie ze pri objednavani mi to zdvihla ona sama, povedala som jej ze potrebujem vysetrit kvoli neuspesnemu IVF a dala mi super expresny termin ... je neuveritelna prijemna, ochotna a ludska ...rozmyslam, ci som tak fundovanu a zaroven ludsku a ochotnu lekarku na slovensku aj stretla ...
ak ti zdvihnu sestricky, tie vraj nie su az take ochotne 😉 ale netreba sa dat odbit 😉 😉
v kazdom pripade, drzim palce, aby si toto vysetrenie uz nepotrebovala ...
treba rozbehnut ten november : ))

bergalm
4. nov 2013

@argenti idem k svojmu o tyzden na Utz tak uvidim

bradik
4. nov 2013

@argenti Presne to iste, tiez sme vzdy s muzom leteli na pohotovost pichnut pregnyl do zadnice 🙂 . Ale ak je mozne ho pichnut do bruska tak som rada, nemusim sa nikam vecer trepat.

bradik
4. nov 2013

@yanka1 Dakujem za infosky.... No patril by sa ten november rozbehnut uspesne 🙂

argenti
4. nov 2013

@bradik No a do brucha je to predsa len príjemnejšie, veď po tolkých injekciách to začína byť malina.

maxag
4. nov 2013

@gaga83 dakujem aj Tebe 🙂

melisska
5. nov 2013
tlucka
5. nov 2013

@melisska Janíčko je nádherný 🙂 😀 Prajem Vám vela zdravíčka

lada_dee
5. nov 2013

@melisska ...krásne princiatko :-*

mirkakn1
5. nov 2013

@maxag ahoj, tak to mas super, ja dufam,ze budu aspon tie 3, co mi namerali. kazdy ma v reprofite predlzenu kultivaciu, aby vlozili embrijko, ktore sa dalej vyvija, nie jak na slovensku, mne vkladali o 2 dni, tak to aj dopadlo, ale clovek sa uci. drzim prsty, nech sa pekne delia a piatok sup k mamine 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre