Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bradik
5. nov 2013

@melisska Krasny je Janicko, gratulujem

lusipe
5. nov 2013

@melisska meliska,maly je uzasny,zelam vam len a len to nejlepsie,vela zdravicka a krasnych chvil 😉 drzkajte sa a uzivajte 😉

ria191
5. nov 2013

@melisska krásnučký je veľa zdravíčka vám prajem obom 😀 😀 😀 . Ty si neskutočná vieš o tom ??? 😀 😀 😀

melisska
5. nov 2013

@ria191 😀 viem 😀
Dnes mi vybrali z brucha druhu kanylu, huraaaa, neskutočná bilest, ale je to zámkou, to je dôležité 🙂
A ty už máš u seba bobaciky ???

melisska
5. nov 2013

@lusipe
@bradik dakujemeeee🙂

jahoda333
5. nov 2013

@melisska nadherny je drobcek kolko vazil a meral aky je maluskavy cukriceek 🙂

speranza1
5. nov 2013

@mirkakn1 ano aj ja idem vo stvrtok ... na desiatu ma objednali.... ja budem vo stvrtok este len 11sty den.... zvycajne mi robili OPU stale na 12sty den... ale teraz musia skor, pretoze mi volajako rychlo narastli foliky... (nemam z toho dobry pocit....)

speranza1
5. nov 2013

@melisska z celeho srdiecka gratulujem a prajem celej rodinke, vela zdravicka, stasticka , lasky pohody a porozumenia 😵 😵 😵 😵

melisska
5. nov 2013

@jahoda333 vážil 3290 g a meral 49 cm 🙂
Ale ma žltačku :( tak mu brali krvicku, bobacik ,Verimm ze je ta svinucha slabá

argenti
5. nov 2013

@melisska Gratulujem, krasny chlapcek. Prajem Vám hlavně vela zdravia. Mozes sa těšit to najtazsie máš za sebou. Teraz Vas čaká uz len krásný život.

melisska
5. nov 2013

@speranza1 ďakujeme moja a tesime šana vašich drbcekov 🙂

melisska
5. nov 2013

@argenti ďakujeme moja 🙂

jahoda333
5. nov 2013

@melisska nadherne miery obom vam zo srdiecka gratulujem neboj ta mrcha prejde co nevidiet drzkajte sa pekne a zvykajte si na seba je krasnucky mate byt pravo na co hrdi 😉

ria191
5. nov 2013

@melisska to poznám s tou kanylou 😠 😠 😠 . Áno mám, ale iba jedného 😀 😀 😀 . Je úžasné ako sa s nami delíš o tento krásny okamih tvojho života a vyzeráš veľmi veľmi šťastne aj keď cisársky nie je žiadna sranda nooo ty vyzeráš ako by to bola malina. Krásna rodinka 😀 😀 😀

speranza1
5. nov 2013

@nelly3 ahoj nelly... citala som co sa ti stalo... 😔 😔 😔 ... no volajako sa to vsetko kazilo od zaciatku aj Vam a aj nam.... 😢 😢 😢 ... mne namerali dost velke folikuly... nemam z toho dobry pocit... uz na osmy den mali 18-19 mm... takze nemyslim si, zeby to boli vajicka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..ani neviem co mam robit dalej...uvidim po OPU kolko mi vyberu tych vajec... ale ratam s hocicim uz....uvidime...tymto my ukoncujeme nase skusanie IVF..pretoze ja uz nevladzem a nemozem si znicit zivot nahananim za babatkom a citim, ze ten stres zo mna urobil jednu nervnu, neznesitelnu harpiu.... a tymto si pomaly nicim vztah, zivot, zdravie a ani v praci sa nemozem sustredit... ak si to ten hore tak zela, ze nemame mat deti, tak to uz tak prijmem.... prajem Ti vela stasticka a zdaru...

lusipe
5. nov 2013

@speranza1 moaj,normalen mi slzy vybehli a rozplakala si ma.napisala si to nadherne s neskutocnou pokorou.a uplne ta chapem a suhlasim s tebou.no velmi velmi ti zelam aby toto ivf bolo posledne ale uspesne.zo srdca ti to zelam.drzkaj sa a nech su tie vajicka krasne kvalitne a nech sa pekne oplodnia.

speranza1
5. nov 2013

@lusipe dakujem moja.... aj ja som plakala, ked som to pisala.... 😢 😢 😢 ... a pochopit a vzit sa do toho, to co prezivame, mozu naozaj len zeny ako my, ktore uz toho maju co to za sebou... drzim aj tebe palce pri tvojom dalsom KET.... iste bude uspesne 🙂

lusipe
5. nov 2013

@speranza1 mas pravdu,ani naj kamosky ma nechapu,lebo prisli k dietatu ako slepe kurence.a aj ked sa im chcem zdoverit s pocitmi tak ako keby stale menili temu.tak uz sa ani nesnazim. Ale my to zvladneme,ale v ramci hranic.lebo ja som vcera tiez povedala ze uz musim zit aj ja.inak ja mam uz 6 den zvysenu teplotu na 37,1. Vraj nemam infekciu ani virus.moze to byt z ivf?normalne mam strach.

strapula27
5. nov 2013

@melisska gratulujem a prajem vela,vela zdravia, radosti z drobceka!!!

speranza1
5. nov 2013

@lusipe nikdy ta nepochopi nikto, kto si tym nepresiel.... NIKDY.... ani najblizsi clovek ako rodicia, manzel...nikto... je to zvlastne ale je to tak....tu bolest, ktoru mame v srdiecku..hoci nie stale...ale z casu na cas sa vynori a zabodne ta do srdiecka, prave v najnevhodnejsej chvili a vtedy to boli....
a ty si uz dostala menzes? alebo? ako to je s tebou?

lusipe
5. nov 2013

@speranza1 veru tak,ale my sme silne len obcas uz nas to zlomi. Nedostala som este.dnes je to 32 den cyklu a bola som rano na krv pre istotu.inak test bol negativny.

speranza1
5. nov 2013

@lusipe tak to preto mas tu zvysenu teplotu este.. ked sa ti spusti menzes, tak ta teplotka klesne.... idete na dalsi mesiac na KET?

monikak1
5. nov 2013

@melisska melisska, z celého srdca blahoželám, je kráááááásny bobáčik 😵 😵 😵 želám Janíčkovi veľa zdravíčka, dobrý apetít 😉 a Tebe skoré zotavenie, rýchlo a veľa mliečka 😉!!! Užívajte a vychutnávajte každú minútku 😉! Je úúúžasne vidieť to šťastie, ktoré z Vás srší 😵 😵 😵

lusipe
5. nov 2013

@speranza1 super,tak to si ma potesila lebo som sa zlakla.pisala som stelclovi ale neodpovedal mi.rada by som isla hned ak sa dohodneme.

speranza1
5. nov 2013

@lusipe myslim, ze budes moct ist na KET hned na buduci mesiac..ale uvidis, co ti odpovie lekar... 🙂

gaga83
5. nov 2013

@melisska maly je nadherny 😀😀 zelam vam nech ste rychlo zdravucky

gaga83
5. nov 2013

@yanka1 ahoj po hystero vsetko ok len ms prisla skor o 6 dni. Vo stvrtok mam este jeden ulz ci budem mat dobru sliznicu musi byt min 7 mm aby v piatok mohlo byt Ket. Tebe srzim palceky aby boli pekne foliky a tesim sa ze zas spolu bojujeme😀😀

melisska
5. nov 2013

@ria191 ďakujeme moja, teraz sa budem tešiť ba vaše bambuliatko 🙂

melisska
5. nov 2013

@jahoda333 je to zázrak najkrajsi na svete, aky ma Mobil stretnut. Cely zivot budem vdacna za nášho chlapčeka 🙂

melisska
5. nov 2013

@strapula27 ďakujem moja 🙂 a tesime sa na vašich drobcekov 🙂@amali je v nemocnici, tak nevieme nic a vy sa pekne drzkate 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre