Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
5. nov 2013

@sarasota nie to bol fór ešte netuším 😀 😀 😀

ria191
5. nov 2013

@dafy veď vieš, že patrím Marcelovi, ale vychválila som mu Kouďáka do neba lebo sa pýtal ako zvládol on transfér keď mi ho robil tak neviem neviem či ma neposunie fešimu 😀 😀 😀

ria191
5. nov 2013

@lienka_1 to máš úplnú pravdu mne ti ho teraz bolo tak ľúto teraz neviem či bol sklamaný zo mňa alebo zo seba ale evidentne bol rád, že to má už za sebou a mňa z krku 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😝 😝 😝 . A po ďalšie veď by sa bez nás nudili no nie??? Samé ľahké prípady veď to by otupeli 😀 😀 😀 .

lienka_1
5. nov 2013

@ria191 Tiez si myslim, ze som vyhrala VIP do klubu tazko zvladnutelnych 😀 No a Fesi sa mi pekne stara o program, aby som sa v tom klube celkom nenudila. Sa mi ani nechce verit, ze s tou mojou svajciarsky pravidelnou mrchou som nazbierala tolko diagnoz. A to moja gyn-karta mal 3 zapisy do mojej 30-ky 😀 🙄 Odvtedy je to niekolko zvazkovy fascikel 😀A Marcelinovi bolo urcite luto, ze to nejde tou "prijemnejsou" cestou. Ved on taky symposko-mladas. Ja by som ho bola brala, ale moj muz povedal, ze taky dajaky primlady je, tak vybral sefa.

tlucka
5. nov 2013

kočky ja dnes nemám dobré správy. Tak som sa včera tešila z mrazáčikov, verila som, že to teraz dotiahneme do úspešného konca, ale asi je koniec mojim nádejám. ☹ Som 7 deň po ET a teraz som začala špiniť, a ako sa cítim, tak sa mrcha rozbieha...

lusipe
5. nov 2013

@tlucka moja ale nie je to este skoro na menzes?kolky den si cyklu?mozno je to len spinenie pocas zahniezdovanie.skus este mysliet pozitivne i ked viem ze je to tazke.moooc drzim palceky.

gaga83
5. nov 2013

@tlucka moja špinenie môže byť uhniezdovanie malého, je je dobre znamenie 🙂 . Na ms to máš ešte priskoro.

sally2401
5. nov 2013

@ria191 tak ja testujem deň po tebe, a budeš testovať skôr, ja som minule už na 8 deň testla nevydržala som. Aj niečo cítiš? mňa sem tam pobolieva iba brucho, inak vôbec nič....

tlucka
5. nov 2013

@lusipe
@gaga83 kočky ďakujem, no pochybujem že je to uhniezďovanie. Veď po PK sa uhniezďuje do 72 hodín. Dnes som 26 DC, zvyčajne mávam cyklus 31 dňový. Ja viem, že je to na menzes ešte skoro, nechápem to... Tak som verila, že sa to konečne podarilo... 😒

lusipe
5. nov 2013

@tlucka a este beries utros co by malo oddialit tak sa mi to zda 26 dc cyklu skoro ked mavas 31 dnovy.ja mavam 29 az 30 dnovy a dnes som 32 a este nedorazil.moja este nebud smutna,este nie je ňic stratene.

sona_fit
5. nov 2013

@tlucka Ahojček moja, nebojaj, ešte to nemusí byť negatívne. Špinenie môže byť z rôznych príčin, nie len uhniezďovanie. Veď pozri vlasatica, tiež stále špiní a HCG našťastie stále rastie.
Ja viem že je to veeeľmi ťažké, ale ešte to nevzdávaj. Veď vieš ako Ťa stále bolelo brucho a vaječníky po odbere, možno sa tam len niečo dáva do poriadku a sa čistí samo.
Držkaj sa, myslíme na Teba!

miscok
5. nov 2013

@tlucka Mne Otevrel tvrdil, ze bublinka sa uhniezduje tak 5-6 den, takze bud v klude. (A to som mala tiez PK). osobne som na 6 den po ET mala chvilku take silne bolesti a takeho druhu, aky som este dovtdy nepoznala. Tak si vravim, ze to bolo uhniezdovanie. I ked, vela lekarov tvrdi, ze ho nie je citit. Drz sa a mysli pozitivne 🙂

tlucka
5. nov 2013

@lusipe
@sona_fit
@miscok babule ďakujem za podporu... Len pochybujem pri mojom šťastí, žeby to špinenie bol nejaký pozitívny znak tehotenstva. Som z toho zúfalá, nevládzem viac sa takto trápiť.

ikuska
5. nov 2013

@tlucka Ahojky, aj ja som mala uhniezdovanie na 6-7 den a sm tehotna, ak to nie je krv tak je to v pohode a vkladaj utros a uvidis za to prejde. Drzim palceky a posielam tehu virusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

ria191
5. nov 2013

@sally2401 nie ja som ten "šťastný" človek čo necíti že absolútne nič radšej by som bola keby ma riadne to moje črevisko bolelo, ale čo už ja nikdy neviem na čom som. Prvé dve IVF-ka na Sk ma riadne bolelo bruško a prd z toho teraz som už po 3-ťom vklade v RF a tu zase necítim absolútne nič a samozrejme nikdy z toho nič nebolo som z toho už pipi. Ja absolútne neviem na čom som, ale som klidnej 😀 😀 😀 snažím sa už nič neriešiť taký je život. Držím ti ale silno palce 😀 😀 😀

ria191
5. nov 2013

@tlucka tiež si myslím, že to je dobré znamenie rozhodne nehádž flintu do žita ja by som si spravila test 😀

tlucka
5. nov 2013

@ikuska aj ty si mala špinenie? Kedy ti potom prešlo? Utroš mám predpísaný 4-0-4, ale dala som si rýchlo aj teraz..

tlucka
5. nov 2013

@ria191 😒 no uvidím, ako dopadnem. Testovať mám až v nedelu, takže teraz by tam asi aj tak nič nebolo. Ale písala som doktorovi, tak dúfam, že odpíše.

ria191
5. nov 2013

@tlucka a akej to máš farby ak by to bolo také ružové tak nie je o čom 😀 😀 😀

tlucka
5. nov 2013

@ria191 no ruževé to je 😉 len sú tam aj také krvavé vlásočnice. Takže to nebude asi to "pravé uhniezďujúce" špinenie. Prepáč, že to tak opisujem

ria191
5. nov 2013

@tlucka ty si ale "tlučka" teš sa 😀 😀 😀 je to uhniezďovanie 😀 😀 😀

ikuska
5. nov 2013

@tlucka ja som mala spinenie po tyzdni od vkladu, od soboty do pondelka a preslo mi to, oddychuj, nohy vyloz a uvidis, ak nekrvacas myslim si ze to nie je stratene, mna v nedelu (tyzden po vklade) tak divne aj brucho bolelo ze som si myslela ze to bude menzes, ale nebol, bol to pre mna silny zazitok, lebo po kazdom IVF som zacala krvacat aj pocas brania utrosu a teraz len spinit, ja tiez berem 4-0-4 🙂

tlucka
5. nov 2013

@ria191 baba, kde chodíš ty na tie výrazy... Na tvojich komentároch sa vždy najviac zasmejem. 😀
No bodaj by si mala pravdu..

monikak1
5. nov 2013

@tlucka moja čo to čítam 😒 určite Ťa to veľmi vystrašilo a je to ešte viac na hlavu ☹ , ale 26 deň cyklu, na menzes sa mi zda veľmi skoroooo a hlavne keď máš utroš. Presne ako píše Sonička vidíš vlasaticu tiež špiní a chrústik sa drží. Aj Tvoj bojovníček to zvládne, veríme mu, posielam energiu aj jemu aj Tebe moja!!!

tlucka
5. nov 2013

@ikuska ja mám nohy neustále vyložené už 6 týždňov (som po operácii kolena). Ale je pravda, že dnes som trošku viac kmitala, upratovala a piekla. Ale už radšej ležím a ani sa nepohnem. 😒

tlucka
5. nov 2013

@monikak1 ďakujem moja za povzbudenie. Fakt sa bojím, že to opäť zle skončí. Nezostáva mi nič iné, len čakať a dúfať, že prestanem špiniť. Dúfam, že ty si v poriadku, a že ma aj so Soničkou potešíte pozitívnymi správičkami.

monikak1
5. nov 2013

@tlucka vidíš, drobček dáva signál, mama sadaj a oddychuj 😉 😉 😉

lusipe
5. nov 2013

@monikak1 moni a ty ako?ako sa citis?

ria191
5. nov 2013

@tlucka a mne je zase zo mňa do breku 😠 😠 😠 😀 😀 😀 jasné, že mám pravdu ja som už dva krát presne na 8. deň od ET (ale na SK) špinila ale hneď to bolo červeno hnedé tak som vedela, že v mojom prípade koniec nádejám a hneď som robila test jasné negatívny takže viem, že keď je to ružové tak je to na veliký 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tlucka
5. nov 2013

@ria191 no dúfam, že sa nakoniec budeme obe smiať. Ty sa teraz po vklade ako cítiš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre