Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
6. nov 2013

@ria191 troska ale je mi stale zle a teraz ma aj brucho dost bolí ..stále mi daco je 😀 😀 uz si pripadám jak trafená..kamošky uz su hotove zo mňa bo nie som schopná vyliezť z domu 😝 🙄

dafy
6. nov 2013

@vlasatica no to malé si dáva asi na čas 😀 😀 to bude vegeťák riadny držím palce aby sa rozhýbal bobáčik 😉 u mna to islo tiez pomaly takze ta chapem aká si nervozna z toho

speranza1
6. nov 2013

@falin ano zajtra mam OPU.... sama som zvedava ako dopadnem... ale co uz..naozaj to uz neovplyvnim, takze ani to velmi nerozoberam, neplanujem co a ako a podobne..lebo my mienime a ten hore meni... a mozno sa na nas aj dobre zabava🙂... prijmem vsetko tak ako mi to nadeli ON.... 🙂

ria191
6. nov 2013

@falin ahoj falinka dneska na teba intenzívne myslím a vidíš privolala som ťa. Ďakujem za palce. Našťastie som kľudná ako andílek "seriem na všetko" radšej nič neriešim necháme sa prekvapiť 😀 😀 😀 😕 😕 😕

nelly3
6. nov 2013

@speranza1
ani ja uz nechcem 😝 no neviem, cakam na mail od koudelku, asi az buduci tyzden odpise nakolko nie je v praci, necham to na neho, nech podari, pomoze, musi, je odbornik 😉

ria191
6. nov 2013

@speranza1 múdro si to napísala 😀 😀 😀 tak presne teraz som na tom tak isto ako ty, nič neriešim a čakám ako rozhodne ON "kua" len nechápem prečo som "takovej klidnej" 😀 😀 😀 to sa na mňa nehodí 😎 😎 😎

falin
6. nov 2013

@speranza1 - super postoj, moja, veru tak, nezmenis to, je zbytocne sa trapit popredu

ria191
6. nov 2013

@dafy len kámošky "kua" veď "serieš" aj na nás, ale plne ti rozumiem prcek dáva o sebe riadne vedieť šudáto moje.

dafy
6. nov 2013

@ria191 ešte tento týžden vydržím a potom to uz prenesiem na teba tak si pohni prosím 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@falin asi sme so sperčou konečne dospeli 😀 😀 😀

falin
6. nov 2013

@ria191 - dufam ze v dobrom 😀 , mam taky konikovsky utlm a navyse som prechladnuta. A zajtra este k tomu idem na 2 dni na pracovnu cestu, mne sa taaaak nechce 😒
Len tak dalej, zostan kludna a verim ze najdes na teste velke prekvapko 🙂

ria191
6. nov 2013

@dafy čože ja, ale ten malý lemráčik vo mne sa nejako neozýva a tú grcku mi teda ešte podrž 😀 😀 😀

falin
6. nov 2013

@ria191 - bolo uz na case, ze 😀 😀 😀

dafy
6. nov 2013

@ria191 keby si videla náš dom 😝 je v katastrofálnom stave ..návštevy v ziadnom prípade neprichádzaju do uvahy 😀 😀 ved by odpadli z toho bordelu ma to sere strasne kus daco spravím a hned idem lahnut bo predýchavam jak mi je zle 🙄 🙄 ale to iba chlapci takto potrápia asi bo pri emmke mi tak nebolo do kelu 😕 😕

ria191
6. nov 2013

@falin jafné, že v dobrom som na teba myslela . Takú pracovnú cestu by som brala, ale nie chorá tak sa pekne lieč 😀 .

vlasatica
6. nov 2013

@dafy som nervozna.vobec sa mu nechce drobec je lenivy. a ty si mala ake vyslefky hcg?

dafy
6. nov 2013

@ria191 a konečne som vybrala ako tak meno aj ked este nie na 100%..lebo pre chlapca bolo pre mňa ťažko ťažko vyberať 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😕 😀

ludinka
6. nov 2013

@horlenka tak ako robila si dalsi test? 😉

speranza1
6. nov 2013

@ria191 nedospeli sme..len nam stiska ritku 😀 😀 😀 😀

dafy
6. nov 2013

@vlasatica ja som mala na 11den iba 50hcg 😅 🙄 velmi som sa bála lebo ked som porovnala s dievcatami tak tam bol obrovský rozdiel 😝

speranza1
6. nov 2013

zeny troska na zasmiatie:

Mladá žena prichytí svojho manžela in flagranti s milenkou. Oslepená žiarlivosťou sa rozkričí:
- Dobre mi moja mama hovorila, že ty si z tých chlapov, čo každú ženu hneď zatiahnu do postele… a ty, mama, ty sa na mňa nepozeraj tak prekvapene, tiež si ma naštvala!
-----------

- Od čoho majú ženy červený pruh pod prsiami?
- Mladé od podprsenky, staré od teplákov.

------------
- Mami, robila som v triede stojku. - zahlásila Lucka mamičke. Tá sa nahnevala:
- Že sa nehanbíš, máš krátku sukňu a chlapci ti určite videli nohavičky! Však to tak bolo?
- Áno.
- Tak vidíš. Nech sa to už neopakuje!
Na druhý deň prišla Lucka zo školy a povedala:
- Robila som stojku..."
- Hm... a vzala si si moje slová k srdcu? Nevideli ti chlapci nohavičky?
- Nevideli, dala som si ich dolu!

ria191
6. nov 2013

@dafy tak s tým bordelom sme na tom rovnako len ja nanešťastie nie som tehuľa, ale totálne nestíham. Veľmi veľa som robila vonku tak som na vnútrajšok "kakala" a potom som išla na KET a zatiaľ poslúcham a snažím sa nič nerobiť ale už ma ruky štípu. A mm neuprace 😀 😀 😀 ty si ho nejako šetríš alebo ako ja : ani mu robiť nedala iba ho pre krásu chovala 😀 😀 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 ze jaka love ty a tvoj manzel 😀 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 ty si ale hovadzina 😀 😀 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 nóóoóóó on je za pekného a ja za tú sprostú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 ešte som tam chcela niečo dopísať, ale niekto by si to mohol zle vysvetliť veď ma poznáš ten môj "suchý" humor 😀 😀 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 aj u nas je to tak.... niekto musi byt aj ten "horsi"...a co sa zabijeme, ze prave na nas vyslo??? 😀 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 asi preto si tak rozumieme 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@dafy nóóóóóó čo ste vymysleli hoď nech sa 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre