Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
6. nov 2013

@ria191 u vas to asi takto nevyzera ako v tomto vtipe, ze?

Manželka hovorí manželovi:
- Povysávaj, umy riad a potom môžeš napísať ten článok o emancipácii žien.

ria191
6. nov 2013

@speranza1 ako si to uhádla 😀 😀 😀

vlasatica
6. nov 2013

@dafy ja som mala 14 den 42.5 ns 16 den 62.na 21 den 283 no a dnes 23 den ( som sa sekla o dva dni) iba 500,5.... a potrebujem velku davku cokolady.musim sa vypytat od sestricky do byfetu.hadam ma pusti.lebo som v nemocnici.som zacala dost spinit.trcim tu uz minuleho pondelka

falin
6. nov 2013

@ria191 - dakujem 😎 . Dnes u hviezdis, ten tvoj humor 😎

ria191
6. nov 2013

@speranza1 čo si myslíš prečo ho nechávam doma a radšej si robím okružnú jazdu po Morave hm??? lebo by sme z toho KET-u jeho tempom ešte nedorazili doteraz. 😀 😀 😀 a on si zvykol že si všetko radšej spravím sama teda skoro všetko 😀 😀 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 ..hej hej...to urcite... nechces ho ukazovat inym babam...aby ti ho nahodou neeukradli...takeho len na krasu chovaneho krasavca 😀 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@falin noóóóó len sa tu objaví šéf a bude po humore 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 veru ja sa východniaročiek bojím čo sa často hrávajú na medveďov a skáču na chlapov, čo keby jedna vyskočila na môjho ??? 😀 😀 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 ale nieeeeeeeeeeeee vsetky sa nehravame medvedikovu hru😀 a hned neskaceme na chlapov... sak to je normalka ze az na druhy krat...aby nepovedali ze sme ku**y ( 😀 😀 😀 😀 poznas ten vtip???) 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 ja ťa dneska zabijem 😀 😀 😀 ty si šunky doma váľaš a ja tu pod stolom papiere akože zbieram umrem z teba dneska 😕 😨 😔 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 houby si valam sunky..v robote robim 100 veci naraz do kelu 😲 😲 😀 😀 ...potom pojdem domov...hodim sa do vane a sup smer Brno.... znova budem jak dolamanaaaaaaaa... som zvedava ake budu cesty

ria191
6. nov 2013

@speranza1 dobréééé len pod Strečnom si dávajte veľmo pozor 😀 😀 😀 . Ja tiež musím končiť lebo pri tebe mám nulový pracovný výkon 😕 😕 😕

ria191
6. nov 2013

@speranza1 počúvaj seso ja som zvedavá čo zajtra zase Marcelovi vyvedieš ??? 😀 😀 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 no..to hej..pocula si zrejme o tej vcerajsej nehode, ze?... je to velmi smutne, ked pride o zivot taky mlady, krasny clovek, ktory takto vobec dopadnut nemusel..keby..... ale co uz... asi to tak mala napisane vo svojej knihe zivota...

no nic...idem aj ja makat..majte sa zienky a drzte mi palce na zajtra.... ako som dopadla vam dam vediet az v piatok, kedze vo stvrtok dojdeme domov neskoro v noci.... papa... 😵 ... MVR (mam vas rada)

speranza1
6. nov 2013

@ria191 ma neser!!!!!!!!!!!!

dafy
6. nov 2013

@vlasatica treba dufať ze to bude fajn 😉 😉 mne to uz potom stupalo ,,,ale tak ten strach bol stále 🙂 neboj bude dobre 😎

ria191
6. nov 2013

@speranza1 ja chcem zase kakať maggi v kockách 😀 😀 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 😀 😀 😀 ... ty si snad zo mna robis prdel 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 nóóóóó ja keď som chodila do Martina (sama 😀 😀 😀 ) tak som tiež nemala v láske Strečno, lebo tam to láka ísť rýchlo a nemusí to dobre dopadnúť. Ale tvoj mm si vezie pokladík tak si určite bude dávať pozor. Tak šťastnú cestu a peknú úrodičku na zajtra 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 z teba srandu eeeeee????

speranza1
6. nov 2013

@ria191 vdaka 🙂 😵 🙂 😵 😉

speranza1
6. nov 2013

@ria191 dufam, ze sa tak budeme obe sulat po zemi o 2-3 tyzdne...od radosti

ria191
6. nov 2013

@speranza1 ja skôr 😀 😀 😀

ria191
6. nov 2013

@speranza1 to bol fór 😀 😀 😀

speranza1
6. nov 2013

@ria191 jasnacka, ze ty skor a hned po tebe...

falin
6. nov 2013

@ria191 ved mu "naplanuj" nejaky meeting 😀

ria191
6. nov 2013

@falin s východniarkami lobogo 😕 😕 😕

lienka_1
6. nov 2013

@speranza1
@ria191 Zeny, vam dnes ide! A ja uz som skoro vycerpala kredit na internet. Ale uz iba zajtra do prace a bude zo mna clovek nezamestnany. Speri, myslim na teba, na zajtra drzim vsetko mozne, nech je pekna uroda. Rius aj na teba myslim(ako inak) Kua(ako pises ty) teraz je pekne, teraz by to slo 😀 😀
A Speri, mam tu novu pracovnu silu, co zaucam, kuka ma mna ako ja sibnutu, ze co sa tu rehocem bez zjavnej priciny 😀 😀

lienka_1
6. nov 2013

@ria191 Sem s nim, uz som spracovala sefku, spracujem aj tvojho sefa 😀

speranza1
6. nov 2013

@lienka_1 diky moja... a tej novej povedz..ze po istom case vo vasej robote dopadne aj ona takto 😉 😉 😉 ... ze sa bude smiat "akoze" bez priciny😀 😀 😀 😀 .. (ale nieee robim si zarty)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre