Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
8. nov 2013

@argenti ja ju síce osobne nepoznám, ale aj napriek tomu viem, že je to úžasný človek, ktorý má neskutočný zmysel pre humor ahoj @speranza sperča 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@speranza1 nooooo, ale krásny začiatok no nie 😀 😀 😀 . Fakt krásna úrodička. A Marcelko ako ???

ria191
8. nov 2013

@gaga83 veľa šťastia na dnes a určite sa dobre rozmrazia ešte sa tu tuším nestalo, aby to tak nebolo. Tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀

buba08
8. nov 2013

@ria191 rius a ty si v praci? ved si mi pred ketkom pisala, ze prvykrat ostanes doma 🙂

vlasatica
8. nov 2013

@buba08 ale ved oni nevedia ani hovno. lebo v tom vajicovode moze byt aj cysta alebo ze tam zahniezdil. druha ved to co mam v maternici je sice mensie od pondelka ale moze to byt uz odumrete alebo merane z inej strany. boli vkladane dve embrya.
a uz mi povipraval aj co ma caka ak je to mimomaternicove. Takze lezim a cakam. Isla by som do inej nemovnice.len je daleko.clovek ked sa sem dostane tak neni konca kraja aby ta pustili domov

ria191
8. nov 2013

@buba08 nóóóóó ale to som nedokázala našťastie mi to vyšlo, že KET bol vo štvrtok a v piatok bol sviatok takže som bola dosť dlho doma. Ja nechápem ako to všetky vydržíte ležať ležať ležať ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ja som šťastná, že som v robote aj tak sedím iba pri PC a nemám stresy a hlavne šmírujem koňa no čo môže byť krajšie 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@vlasatica do "rici" veď to je na mašľu. Uff máš to strááááášne ťažké. Drž sa moja nejako to tam vydrž 🙂

buba08
8. nov 2013

@ria191 🙂, teda ty si pripad 🙂, ale tak ked mas sedavu robotu, tak je to ok 🙂, kedy mas testovat?

ria191
8. nov 2013

@buba08 v utorok, ale už viem výsledok 😀 😀 😀

buba08
8. nov 2013

@vlasatica a co keby si aspon zavolala do Brna a vypytala si dr., ku ktoromu chodis, mozno by nieco poradili aspon na dialku (ku komu chodis?), vies, ja po mojej zlej skusenosti z nasej nemocky, by som reverz podpisala a isla inde, ale rozhodnutie je na tebe a dalsia vec je, ze ci mas kde inde ist

buba08
8. nov 2013

@ria191 aj ja uz viem vysledok tvoj 2 // 🙂, ale pogratulujem ti az v utorok 🙂

buba08
8. nov 2013

@ria191 a okrem dafce a miscok nam uz aj ty budes posielam tehu virusy, tak to bude sila

buba08
8. nov 2013

@ria191 prednison este beries?

speranza1
8. nov 2013

@buba08 no nad tym sa este neopovazujem premyslat, ze kolko dame vlozit.... 😉

@ria191 servus moja... vsetko je v norme aj situacia bola vyborna...takze je to v pohodke.... ale ja sa nerada vyjadrujem na adresu akehokolvek lekara takto verejne 😉 😉 😉 ..takze ty uz vies vysledok???? tak prezrad....

ria191
8. nov 2013

@buba08 to bolo milé, ale ja som myslela opačne, ale že to beriem s úsmevom 😀 😀 😀 . Mne z tých hormónov teraz "ejblo" v hlave ja som nejaká divná mne nevadí ani negatívny výsledok pomóóóóc čo to má znamenať ???

buba08
8. nov 2013

@ria191 viem ako si to myslela, ale ja som to myslela presne tak ako som to napisala, ze v utorok ti pogratulujem, takze nevymyslaj, jasneeeee 🙂

ria191
8. nov 2013

@speranza1 veď ja viem, že ty si také dobré a slušné žieňa nie ako ja 😀 😀 😀 ja si musím robiť prdel za každých okolností a slušnosť v mojom prípade neprichádza do úvahy. Výsledok ??? 😀 😀 😀 čo ja viem prvý krát nestresujem, som kľudná, zmierená so všetkým čo príde a nejakou záhadou je mi jedno čo tam uvidím. Mám chuť bojovať ďalej. Asi mi šiblo či čo. Každý tu píše nejaké príznaky a bolesti bruška, pŕs a ja ako vždy ništ ništované takže uvidíme, ale asi je to už jasné 😕 😔

speranza1
8. nov 2013

@ria191 dobre robis..nechaj vsetko plynut tak a to ze si pokojna je len dobre pre teba...
To, ze nemas ziadne priznaky neznamena este nic.....
A neviete nahodou s istotou niekto o tom ze IVF ma po novom roku stat viac v RF?

ria191
8. nov 2013

@buba08 to som taká priehladná ??? 😀 😀 😀 Ešte beriem toho veľa aj prednison, anopyrin, E, zinok, selén aj ten vitamín D3.

ria191
8. nov 2013

@speranza1 písala to tu jedna kočka ale písala 3000-4000 czk tak to nie je až také hrozné zľakla som sa, že by to mohlo byť viacej.

speranza1
8. nov 2013

@ria191 no podla mna je to dost a to urcite pojdu hore aj ine vykony 😲 ... ach jaj ...

buba08
8. nov 2013

@ria191 jafne 🙂

vlasatica
8. nov 2013

@buba08 cely den spm vcers mailovala so Stelcom. On sa sam ponukol.ze mam prist.ze sa na to sam pizre.kedze tu ma plasia a drzia. Ved ja by som isla prec.len nemam kam ist na vysetrenie.ani moja doktorka dnes nehobi.

@ria191 tak to ti poviem ze je to ine psycho. vcera som prerevala cely den. dnes mi je uz uplne jedno co bude.ci to bude dobre alebo zle.hlavne ze pojfem domov. len cely vikend musim byt tu.az v pondelok dalsie sono a krv ☹

buba08
8. nov 2013

@speranza1 no aj ja sa toho obavam, ze aj vykony pojdu hore, do kelu, ja kym pojdem na ivf do RF, tak uz to bude drahe ako na SK, ale aspon, ze pristup je iny

ria191
8. nov 2013

@speranza1 tak vieš ale oni to mohli zdvyhnúť podstatne vyššie a dokonca nás brať za cudzinky takže mne trošičku aj odľahlo keď že tá suma nie je až taká horibilná. Neboj sa sperča my sme s € kontom na nule takže sa mi z kečky parí, že čo vymyslím a hlavne z čoho našetrím už aj pre toto je mi divné moje kľudné chovanie 😝 😝 😝

buba08
8. nov 2013

@vlasatica ach, to az v pondelok budu dalej riesit? tak to su fakt blbci ☹. Ale ved ked Stelcl navrhol, ze mas prist, nepytala si sa ho, ci je ta cesta pre teba rizikova? ked ta primar tak naplasil? ja ked som potratila, zacala som hrozne krvacat a nakoniec som nesla do nemocky kde som chcela, ale ma tiez naplasili, ze okamzite do najblizsej nemocky a tam na mna pol dna prdeli a az potom mi urobili kyret a dovrzali co sa dalo (poskodili mi mocovy mechur),takze keby som bola vedela ako to zle dopadne, nesla by som do nasej nemocky, ale tam kde som chcela

buba08
8. nov 2013

@ria191 ale rius, ved ty uz nebudes potrebovat ist na ziadne ivf, verim tomu a dufam, ze toto je posledne, ze sa dockas krasneho vonaveho uzlicka

speranza1
8. nov 2013

@vlasatica sup sup podpisat reverz a okamzite chod do RF!!!!

ria191
8. nov 2013

@buba08
@speranza1 cholky cholky nestrašte 😀 😀 😀 nikdy nie je tak zlééééé, aby nemohlo byť ešte horšie 😝 😝 😝 😕 😕 😕. Tuším idem pre istotu šetriť 😀 😀 😀 . No čo nekúpim si za mesiac 10ks jeansov ale iba 5 😀 😀 😀 😀 ja som maniačka na jeansy 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@buba08 no ale veď ja nechcem iba jedno 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre