Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
8. nov 2013

@speranza1 dakujem za opytanie. vecer som dostala menzes a som dohodnuta so Stelclom na 19.11. na sono sliznice pred vkladom...idem uplne bez liekov...tak len vinko budem pit 😀 😀 ale tebe moooc drzkam palceky 😉 krasny vysledok i ked chapem tvoje obavy.

speranza1
8. nov 2013

@lusipe dnes si dam vinecko aj ja 😉 .. a aj ti budem drzat palce na KETko...
😵 😵 😵

lusipe
8. nov 2013

@speranza1 tak ty musis teraz vela pit 🙂🙂🙂...ja dnes nie,lebo by som vykrvacala 🙂...ale tiez zacnem poctivo 🙂...drzkaj sa a urcite daj vediet, budem citat 🙂

cmudlo
8. nov 2013

@azzura nevzdavaj to! Musis verit!!! 😉 Vysledok stoji za to!

cmudlo
8. nov 2013

Najlepsi lekar tam podla mojho nazoru je MUDr. Stepan Machac Ph.D. 🙂 ale aj Koudelka je super.

tinkatinulka
8. nov 2013

@speranza1 sak uvidis po jednej ked bude volat že o bude oki nemysli na scenar co vsetkoby sa mohlo udiat..

speranza1
8. nov 2013

@tinkatinulka praveze ja nemyslim vobec na nic..ci je dobre a ci zle..ja to uz neovplyvnim..takze nech sa deje co sa ma 🙂

tinkatinulka
8. nov 2013

@azzura za konzultaciu nič nedáš a ked neskúsiš nebudeš vedieť.kočky sa tu handrkuju ktorý doktor je najfesi a objednaj sa 😉

tinkatinulka
8. nov 2013

@speranza1 jooj tak potom super to len riuska stresuje??? ja som dnes pisala mojmu fesimu ohladom ceny tak som zvedavaaa

ria191
8. nov 2013

@tinkatinulka kto tu stresuje ??? 😀 😀 😀 Ja som teraz za

ria191
8. nov 2013

@tinkatinulka no ale veď to je najdôležitejšie nie??? či je feši predsa 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@azzura takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýých nás tu je jafné, že to nevzdáš, lebo my ostatné ti to nedovolíme jasnačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja už som si aj novú kabelku kúpila, aby bolo s čím na zárobky 😀 😀 😀. Ja na tvojom mieste by som volila Kouďáka

vlasatica
8. nov 2013

tak Hcg kleslo ☹ aspon uz viem na com som

buba08
8. nov 2013

@lienka_1 jaj moja, tak ty uz mas veget, dnes prvy den, vsak? hm, tak ty ides vypekat same dobroty, hmmmmmm, skoooooda, ze si neeeedaaaaam, ale ved v KE si dame spolu nejaky fajnovy kolacik (bezlaktozovy 😀 ) a kaficko aj s @dafy (ona si da len bezkofeinovu 😀 ). no o druhom opatreni sa radsej nevyjadrujem 😀 a prednison beriem, ved co ine mi ostava 😝

ria191
8. nov 2013

@speranza1 sperča nie že sa ožerieš 😀 😀 😀 ??? Sorry mám iba s pivom, ale veď vínko si domyslíš 😀 😀 😀

buba08
8. nov 2013

@vlasatica je mi to luto, tak to snad uz poriesia ☹

ria191
8. nov 2013

@buba08 buba aj ty si "východzniarka" šaľenočka ufffffffffffffffffffffffffffffffffffff kočule kto vám bude stíhať ??? hm

buba08
8. nov 2013

@ria191 no pekne, ze si to nepamatas, ano som spod Tatier a uz som ti to niekolkokrat pisala, naposledy v lete, ale to robia tie tvoje hormony, takze ti to odpustam 😝

ria191
8. nov 2013

@lienka_1 jafné pošli ja teraz iba kávičku a vodičku iné eeeeeeeeeeeeeeeee našťastie pri prednisone a utrogestane strácam chuť do jedla takže kg pôjdu doleeeeeeee aké prízemné, ale poteší no nie ??? 😀 😀 😀 A môj špunt keď bude po mne tak to bude skromnosť sama o sebe takže "lacné" dieťa 😀 😀 😀 veď čo ma už stálo 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@buba08 no čo sa tomu vôbec čudujem keďže groooooooooo z vás sú z východzu, že ??? A inak ja už tuná nemám ale absolútny prehľad iba pri korčuliach tam mi to je všicko jasné 😀 😀 😀 o tých viem všicko aj to čo nemám, že sperča 😀 😀 😀 @speranza

buba08
8. nov 2013

@ria191 no a na mna prednison ucinkuje presne naopak, odkedy ho beriem, tak mam vacsiu chut do jedla, ale som rada, lebo som potrebovala trosku pribrat 😉, takze ja som rada 🙂

ria191
8. nov 2013

@buba08 do "rici" ďalšia šťastná, ktorá potrebuje pribrať 😀 😀 😀 tíško závidím 😀 😀 😀

buba08
8. nov 2013

@ria191 no ja si zase toho pamataaaaam, ale nie, niekedy aj ja stracam prehlad, ale ved aj ty si polovicna vychodniarka, predsa, nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

cholky cholky kde sa zatrtkávate to ma tu fakt necháte samú aj bubu 😀 😀 😀

buba08
8. nov 2013

@ria191 moja nezavidi, keby si absolvovala vsetky hnusne -skopie (kolonoskopia, gastroskopia, laparoskopia) v priebehu 2 mesiacov a 2x v narkoze, tak by si tiez potrebovala kilecka 😀

ria191
8. nov 2013

@buba08 a sakra buba na teba si dám sakra pozor keďže mi vieš už aj čítať myšlienky a o tvojej pamäti radšej pomlčím 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@buba08 buba teraz asi trepnem, ale niečo sa mi marí ty si tá kočka s tým nejakým ....kokom? čo sa ho nemôžeš zbaviť či???

buba08
8. nov 2013

@ria191 ano moja, dobre ti sluzi pamat, bohuzial som to ja ☹

ria191
8. nov 2013

@buba08 vidíš to nie som až taká sprostá 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

cholky cholky ja mám problém stratila som intimku "kua" toto sa môže stať iba mne noooo som zvedavá kto ju našiel (mna ejbne asi šéfová išla po mne na WC) to je hanba ja som si ani nevšimla, že mi vypadla. Nooo to je dneska deň 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre