Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

azzura
8. nov 2013

baby ste zlate, dik, najprv sa musim dat nejak dokopy a mozno buduci rok, teraz nejak nemam sil na nic...ked to bude aktualne, tak budem z vas tahat rozum

miscok
8. nov 2013

@ria191 Aj aj som srdcom vychodniar 🙂 I rodnym listom 😀

buba08
8. nov 2013

@miscok odkial si?

lusipe
8. nov 2013

@vlasatica moja, to mi je velmi luto...a aky zvolia teraz postup?...drzkaj sa...myslim na teba...

miscok
8. nov 2013

@buba08 Z Moldavy 🙂

buba08
8. nov 2013

@ria191 no vidis riuska, ze si pamatas, len musis trosku zalovit, skoda len, ze si ma spajas prave s mojim "kokom", ale nevadi, my si uz spolunazivame dost dlho, takze som si nanho uz zvykla a on asi tiez, ked ma za ziadnu cenu nechce opustit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jjajka
8. nov 2013

@kako23 ahoj. Ano, to zdrazenie mam priamo od lekarky z konzultacie. Nevedela presne, ale takto nejak by sa to malo pohybovat.
A vy uz idete teraz na IVF? Ja uz mam vsetko, aj protokol, ale mm sa nevie rozhupat, caka na zazrak, ale kedze nemladneme 😒 Tneto rok mame uz len jedinu sancu v novembri, v decembri by sme uz kvoli ich dovolenke nestihli.

lienka_1
8. nov 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dobry trapas! 😀 😀 😀 Sak co, tvar sa, ze nie je tvoja, ze pouzivas inu znacku 😀 😀 😀 Inak, uz mi stihla prihoriet prva davka rozkov 🙄 😀

vlasatica
8. nov 2013

@lusipe no chcem to dat von aj keby sa ci malo diat.budem si trvat na tom nech ma zajtra vycistia. primar chce cakat do pondelja.lebo cez vikedn tu nerobia hcg.neviem na co mu to je ale nech ma vycistia a idem prec a uz sem nepachnem

tlucka
8. nov 2013

@ria191 Júúúj , tebe asi do smiechu nie je, ale ja som sa trošku nasmiala na tvojom príspevku. Chápem ťa, mne sa toto stalo v pondelok, ale našťastie doma 😀 😀 😀

lusipe
8. nov 2013

@vlasatica jaj moja, je mi to tak luto...kiez by som vedela pomoct...chapem tvoje pocity a vlastne ti mozem len zelat, aby bolo uz potom a aby si sa nastartovala co najskor do dalsieho boja. verim, ze to krasne pride.drzkaj sa...

lienka_1
8. nov 2013

@buba08 Veget ako veget. Zjtra mame rozluckovu party a pride vyse 30 ludi 😀 😀 😕 😨 Noa nakrmit taku hordu je dobra sranda. Takze dnes peciev, varim, slaham, plnim, zdobim.....az sa potim vsade 😀 😀
Inak zeny @ria191, keby ste nemali vsetky taky uniformny ouces(ala copane), tak by sme mali vacsi prehlad.....presne viem kto je @dafy, @melliska @ikuska a ine co nemaju vlasovy stajl copana 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@tlucka aj ty kupuješ tie "pritrtkané" Tesco intímky ??? 😀 😀 😀 Našťastie táto bola čistá lebo som si ju zrovna menila a keď som vyťahovala gačurky musela prepadnúť zadom na zem 😀 😀 😀 no čo nezabavíš sa 😀 😀 😀 aj tak mi to je trápne 😕 😕 😕 😝 😝 😝

ria191
8. nov 2013

@lienka_1 ha ha ha a pred Marcelom by som sa hanbila lebo by presne vedel aká ťapa verí na zelené grcky 😀 😀 😀

lienka_1
8. nov 2013

@ria191 Marcel nema cs citat toto tu. Marcelovi davate tolko roboty, ze je rad, ked je rad 😀

tlucka
8. nov 2013

@ria191 poslala som IP 🙂

ria191
8. nov 2013

@lienka_1 ešteže je tam aj Koudy 😀 😀 😀

lienka_1
8. nov 2013

@ria191 On tam teraz nie je 😀 😝

lienka_1
8. nov 2013

@speranza1 Speri, volala si? Kolko vajok sa oplodnilo?

ria191
8. nov 2013

@lienka_1 čo si ho už zabila 😀 😀 😀 ?

vlasatica
8. nov 2013

@lusipe dakjem velmi pekne.pisala som do brna mam vysadit lieky. tak nepitrebujem cistene.ved to vyplavy telo von same.uz mam aj dalsi stimulacny protokol v januari mozem ist do toho.len uvidim ako budem na tom s pracou.teraz mi konci zmluva a pochybujem ze zostanem ked som tak dlho pn.

lusipe
8. nov 2013

@vlasatica jaj tak to je dobra sprava po tej smutne...toto je predsa lepsie...a toto povies aj primarovi a pojdes domov?..ci ako?....presne, teraz sa das pekne do poriadku a potom v januari hura do toho...

speranza1
8. nov 2013

@lienka_1 ano moja 7 sa oplodnilo... ale ja som opatrena uz vo vyrokoch..lebo vies ze nam sa oplodnia a potom to ide dolu vodou 😔 .... ale uvidime co nam ten hore nadeli....

tinkatinulka
8. nov 2013

@speranza1 super jej to je stastna 7 micka neboj 😉 držim moooc palcoky

ria191
8. nov 2013

@speranza1 zatiaľ to ide dobre. Budeme veriť že aspoň jednému sa podarí dobehnúť do cieľa 😀 😀 😀.

melisska
8. nov 2013

Už som domka 🙂 s tatikom a mamickou🙂

naduska72
8. nov 2013

@vlasatica ahoj zazila som to co ty.( HCG nizke .. ..2tt v nemocnici keby nahodou mimomaternicove...nakoniec ma vycistili hcg kleslo a bolo....ale za 2 roky som mala mimomaternicove a to bola supa!!! navrelo mi brucho a krv sa valilaaaaa.( prisla som 12.00,,uz som mala v dutine plno krvy .(...tak cakaj pekne ..pockate a vycistia ta ..oni nemozu len tak robit laparoskopiu a ani pre tvoje telo to neni bohvie co! do buducna.((...!!!

jjajka
8. nov 2013

@melisska nádhera, strašne moc gratulujem a prajem celej rodinke krásny spoločný život 🙂

melisska
8. nov 2013

@jjajka ďakujeme 🙂
Motivácia pre vas vsetky dievčatá 🙂

lusipe
8. nov 2013

@melisska este raz mooc gratulujem....maly je krasny a uzasne spinka..zelam vela krasnych chvil...a motivacia je to teda dobra 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre