Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
11. nov 2013

@melisska bože ten je ale krásny 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@tinka9075 aká krásna okaňa vy ale teda rýchlo rastiete 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@dafy ďakujem za sordéééénko 😀 😀 😀 srdco moje 😀 😀 😀 . Jafné že budem čúrať načas teraz nemám bobky 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

kde ste zase v rici všetky ???hm??? pripadám si ako samomluvec 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

a čo nepokecám si sama so sebou ??? 😀 😀 😀

speranza1
11. nov 2013

@ria191 ahooooooooooooooooooooooooooooj laaaska moja...

ria191
11. nov 2013

@speranza1 nooo hoď info nikde ho tu nevidím 😀 😀 😀

miscok
11. nov 2013

@ria191 Nahodou taka samomluva je vcelku prijemna, aspon ti nikto neoponuje a neodvrava 😀
@sally2401 Krasne 😵 Gratulujem 🙂
@bergalm Drzim paluchy. iste bude vsetko v poriadku. Daj potom vediet 🙂

bergalm
11. nov 2013

jasne dam vediet ako sme dopadli srdce mi bucha ako zvon este jedna kocka predo mnou a ideme na vec zatim pa

ria191
11. nov 2013

@bergalm ttuj tfuj tfuj držím silno palce nech je všetko OK 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@miscok nóóóó tak to je pravda 😀 😀 😀 ale dlho by ma to nebavilo 😝 😝 😝

tinkatinulka
11. nov 2013

@ria191 ahoj ahoj mamina tak kedy testujes??? hmmm 😉

lusipe
11. nov 2013

@sally2401 mooc velka gratulacia... 🙂....konecne zacala skvela vlna 🙂...drzkaj sa a pekne si to uzivaj 🙂

tlucka
11. nov 2013

@ria191 Riuš, pevne verím, že ma nasledovať nebudeš a ty nás konečne potešíš pozitívnou správou 🙂

gaga83
11. nov 2013

@bergalm držim palčeky nech to dobre dopadne 🙂

tlucka
11. nov 2013

Kočeny viete mi poradiť ? Tie z vás, ktoré ste mali pozitívne tehu testy a potom začali čiarky slabnúť a Hcg klesať, povedal vám aj niekto príčinu, prečo sa to stalo?

ria191
11. nov 2013

@tinkatinulka že mamina ??? v mojom prípade skôr pipina 😀 😀 😀 zase všetko na "pi...u" májovú uvidzíme zajtra ☹ ☹ ☹

ria191
11. nov 2013

@tlucka musel by to byť zázrak 😀 😀 😀

speranza1
11. nov 2013

@tlucka nie..to ti nikto nikdy nepovie...bud bolo slabe embryjko...alebo tvoja maternica nie je OK...ale niekedy je aj embryjko OK a aj maternica OK...len hlupa zhoda nahod a ty neotehu 😖 😖 😔 😔 😔

tlucka
11. nov 2013

@ria191 ale veď aj zázraky sa stávajú 😉 Ale ak zatiaľ nekrvácaš, stále je tam šanca, že sa to podarilo 😉

speranza1
11. nov 2013

@tlucka a ty si mala kolke IVF?

miscok
11. nov 2013

@ria191 Ty pocuj, ziadne chmurne myslienky, lebo ta klepnem 😝

tlucka
11. nov 2013

@speranza1 celkovo som mala 3 IVF, z toho druhé v RF 😒 Asi im kazím štatistiku 😒 😉

ria191
11. nov 2013

@miscok 😀 😀 😀 to sú není chmúrne myšlienky ja som totálne v pohode ja len hodnotím realitu 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@tlucka ja v RF nekrvácam aj keď je to negatívne, ale jasné, že šanca tam je vždy. Ja len hodnotím podľa toho aké príznaky majú ostatné aj keď je mi jasné, že sú aj bezpríznakové tehule, ale tých je stááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááášne málo. Veď uvidím zajtra už je aj tak rozhodnuté.

tinkatinulka
11. nov 2013

@ria191 ale ale ktožeto tu vzdava juj na tvojom mieste sa vytešujem..ved ja ani neviem čo je vklad a nie to mat v sebe sportovca z Ketu ako ty.tak hlavu hore.a mas iba RF test? alebo aj mamatest?

tinkatinulka
11. nov 2013

@tlucka takých nas je viac čo im kazíme štatistiku a otravujeme 😎

sona_fit
11. nov 2013

@ria191 Dakujem Rius, a ty kedy testujes? Sa mi zda ze si mala dneska, ci? Aha, uz vidim vyssie ze zajtra. Nehádz flintu do zita, hlavu hore, preco by to nemohlo vist aj Tebe!!! Myslim na Teba, drzte sa!

miscok
11. nov 2013

@ria191 Ja tomu verím. Posielam pozitívnu energiu a strašne nákazlivé tehu vírusy.

gaga83
11. nov 2013

@ria191 čo by som ja zato dala keby som mohla zajtra testovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mňa do toho 20.11 asi klepneeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 . Zajtra to dáš moja a nevymýšlaj 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre