Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
11. nov 2013

@sally2401 Gratulujeeeeem Saly, tak predsa to spinenie bolo dobre znamenie. Tesííííím sa veľmi!

speranza1
11. nov 2013

@tlucka nie si sama.... 😖 😔 😔 😔

sally2401
11. nov 2013

@sona_fit no mám troška obavy z toho víkendového 2 dňového špinenia, aby to neodišlo tým špineným 😒

ria191
11. nov 2013

@tinkatinulka tak v tomto máš pravdu ja si ani neviem predstaviť, že by som sa nedostala k ET to by som musela mať doma boxovacie vreco 😀 😀 😀 . Nevzdávam to veď ma poznáš. Keď ma vyhodia dverami tak sa vrátim oknom. Ešte nekončím 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
11. nov 2013

@ria191 to je super, ani jaaaaaa nekončím 😉

ria191
11. nov 2013

@miscok to si zabila tým smajlom takto dneska nejak vyzerám si ma pobavila 😀 😀 😀

tlucka
11. nov 2013

@speranza1 😒 ☹

ria191
11. nov 2013

@gaga83 mne to teraz tááááááááák strašne utieklo, že ani tomu nemôžem uveriť. To preto, lebo som bola úplne v pohode 😀 😀 😀 . Cez víkend boli trošku nervy, ale teraz v pohode 😀 😀 😀

lusipe
11. nov 2013

@sally2401 podla mna to je znak uhniezdenia a nestane sa nic....mas krasne ciarocky, urcite to bude v poriadku 🙂...a kolke ivf bolo toto?

ria191
11. nov 2013

@sona_fit ďakujem no veď uvidíme zajtra 😀 😀 😀 . Keď vidím ako to s vami ostatnými lomcuje a so mnou nič tak asi preto ☹ ☹ ☹

tlucka
11. nov 2013

Kočky, moje telo si asi robí so mnou čo chce... 😠 V sobotu som si robila test z RF, bola tam síce slabšia ako kontrolná, ale regulérna čiaročka. Včera na mamateste nič a teraz som sa opäť bola pozrieť na dnešný test a tam je slabý duch 😒 Asi ma z toho picne...

lusipe
11. nov 2013

@ria191 ruis, velmi drzim palceky na zajtrajsie testovanie.....tfuj tfuj, nech to tam je 🙂

lusipe
11. nov 2013

@tlucka moja, a nechces ist predsa len na krv?...to budes mat istotu....

ria191
11. nov 2013

@lusipe ďakujem 😀 😀 😀

sally2401
11. nov 2013

@lusipe už mám toho dosť za sebou, 2KET z prvého som bola tehotná do 9tt potom MA, a ET som mala 9

ria191
11. nov 2013

@tlucka ty kokso fáááááákt to by bolo super. Tiež by som išla na krv 😀 😀 😀

sarasota
11. nov 2013

@ria191 na zajtra drzime palceky nech su krasne// kolajnice. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ria191
11. nov 2013

@sally2401 sánka dole 😀 😀 😀 bodaj by to teraz vyšlo 😀 😀 😀

sarasota
11. nov 2013

@sally2401 potichucky gratulujem neboj tentokrat to dotiahnes do uspesneho konca 😉

ria191
11. nov 2013

@sarasota ďakujem sarasotka. Ja sa vždy musím smiať na mojom mm ten mi hovorí, že načo budem testovať, že je to jasné 😀 😀 😀 nabudúce to dám vložiť jemu a to bude tutovka 😀 😀 😀

tlucka
11. nov 2013

@ria191
@lusipe babule ja viem, že asi by krv vyšla pozitívne, ale určite to klesá, lebo ja krvácam... A dosť intenzívne. Ani zvýšený Utrogenstan, ani Ascorutin nepomáha 😠 😒

lusipe
11. nov 2013

@sally2401 moja zlata....tak vidis, a oplati sa pockat a skusat...moooc ti zelam palceky...a vidis, tu adopciu nebudes potrebovat....tfuj tfuj pre stastie na 40 tyzdnov 🙂🙂🙂

ria191
11. nov 2013

@sarasota a ako sa mi mávate ešte ti býva zle???

sarasota
11. nov 2013

@bergalm drzim palceky vsetko bude v poriadku nas to dnes tiez caka 😉

ria191
11. nov 2013

@tlucka to sú nevy a aký test si mala dnes??? Ja mám iba RF ale ten mi bude stačiť 😕 😔

sona_fit
11. nov 2013

@ria191 Rius, len ma bolelo brucho ako pri mrche 1-2 dni fest, ale to uz preslo. Citim sa uplne v poho, ani prsia ma nebolia. Sak idem zajtra na krv, dufam, ze to bude Oki 🙂

melisska
11. nov 2013

@sally2401 kraaaaasa // 😵 🤐
@ria191 dakujeme a Janík posiela pusilienku 🙂

sona_fit
11. nov 2013

@tlucka Tak to teda nechápem. Fakt utekaj na krv, nejaka hodnota HCG urcite bude, aby si vedela ako na tom si. A krvacas stále?

tlucka
11. nov 2013

@ria191 dnes som mala tiež Mamatest 😒 No uvažovala by som aj nad tou krvou, ale gynekológa mám až v BA a ja sa tam teraz s tou nohou nemám ako dostaviť 😠

sona_fit
11. nov 2013

@sally2401 Aaaaale snad nie, ked sa to viac nerozbehlo a čárečka bola už po špinení, tak tam drobček určite je! Nebojaj!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre