Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
11. nov 2013

@ria191 aj moj vzdy veril do poslednej chvile no a nemiluj ho 🙂 .Uz je to trosicku lepsie ale ked sa najem tak zaludok citim stale.

speranza1
11. nov 2013

@sarasota ahoj draha... budem na Vas mysliet a verim, ze bude vsetko v najlepsom poriadku 😵 😵 😵

ria191
11. nov 2013

@melisska ďakujem od takého krásavca si to cením 😀 😀 😀 😀

sarasota
11. nov 2013

@speranza1 ahoj no ako bojuju drobcekovia 🙂 .Dakujem verim ze len pozitivne spravicky nam dnes povedia 🙂

ria191
11. nov 2013

@sarasota tak ruku na srdce im sa ľahko machruje keď ich úloha je najľahšia (aj z toho môj robí veľkú vedu). Minule mi hovorí veď na to nemysli a ja že hi hi hi a ty si odkiaľ taký múdry spadol, že veď on si pamätá čo mi stále v Heliose tlačili do hlavy 😀 😀 😀

tlucka
11. nov 2013

Kočeny, odfotila som tie moje testy. Naspodu je dnešný. Neviem, či tam niečo vidíte, alebo mám z toho všetkého haluze... Asi ma z toho fakt šľak trafí... 😠 😖

ikuska
11. nov 2013

@sally2401 potichucky gratulujem, tesim sa s tebou 🙂

miscok
11. nov 2013

@tlucka A nemozes ist na krv k obvodakovi? Ci aj toho mas v BA?

ikuska
11. nov 2013

@bergalm drzkam palceky, isto bude drobcek v poriadku, cakame na tvoje info 🙂

speranza1
11. nov 2013

@tlucka pozri sa do mojho albumu a uvidis moje testy... ako vyzera biochemicke tehu.... 😖

speranza1
11. nov 2013

@sarasota no zatial bojuju..dnes je 4ty kriticky den... uvidime... niektore sa vo vyvoji uz stopli a ine bojuju 🤐 🤐 🤐

tlucka
11. nov 2013

@speranza1 pozerala som do tvojho albumu už predtým. Ale veď ty si mala na všetkých testoch pekné čiarky. Začali ti potom slabnúť a začala si krvácať? Písala som teraz do RF, tak som zvedavá, čo mi odpíše.

speranza1
11. nov 2013

@tlucka ano... vzdy som zacala spinit a nasledne krvacat.... 😖

maxag
11. nov 2013

@gaga83 ahoj aj ja testujem 20.11a je to na nervyyyy

tlucka
11. nov 2013

Kočky tak nakoniec idem na krv, som zvedavá, či tam nejaká hodnota bude. 😒

lusipe
11. nov 2013

@tlucka moooooc drzim palceky...tfu tfuj 😉

karkana
11. nov 2013

@tlucka držím moc moc palce 😉 , nech je to už pozitívne

miscok
11. nov 2013

@tlucka Tfuj tfuuuuuj. Myslim na teba.

gaga83
11. nov 2013

@tlucka drzim palceky nech je krv pozitivna😀😀

bergalm
11. nov 2013

tak baby,mam uz PO no mame 22,5mm zatial je vsetko o.k. akurat mam hematom,ze to nieje nic az take hrozne len sa musi sledovat dietatu by to nemaloskodit takze stale brat ascorutin stale lezat a ziaden sex ukazal mi rucicky nozicky srdiecko 🙂 takze uvidime o tyzden co zas bude v nemocnici a dalsi UZV uz len na brusku uff som rada,ze to nieje az tak hrozne aspon som sa troska upokojila

bergalm
11. nov 2013

i ked strach bude vzdy povedal mi ,ze sa to u niektorych zien stava je tu niekto kto ma s tym skusenost???

argenti
11. nov 2013

@speranza1 Ahoj, no ja to nevidím tiež ružovo, len som chcela vediet ci tu s tým nemá niekto skusenost. Dnes budem volat, tak Ti dám vediet ako som dopadla. Ked som malá soft stimulku, kedy mozem ist na další pokus?

monikak1
11. nov 2013

Ahoj dievčatá 😉 tak ja tiež zatiaľ ostávam v tom meškajúcom vlaku ☹ test ráno snehobiely, bojujeme ďalej. Krásna tehu vlna nám tu už začala, tak verím, že všetky postupne ponaskakujeme 😉

monikak1
11. nov 2013

@ria191 riuš, zajtra držím palce aby boli // 😉

monikak1
11. nov 2013

@sally2401 supeeeeeeer zo srdca blahoželám, krásne koľajničky 😵 😵 😵

ikuska
11. nov 2013

@bergalm tak super, som rada ze to dobre dopadlo, dietatko je o.k. a ten hematom sa moze vstrebat alebo nie, drzkaj sa, myslim na teba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ria191
11. nov 2013

@monikak1 "kua" brala som ťa za jasnú tehuľku ☹ ☹ ☹ nóóóóóóó ty "kokso", ale ten super postoj žasnem a tak to má byť. Ja som k takému postoju prišla po 4-och neúspechoch a uvidíme čo tento 5-ty, ale vyzerá to, že buď som zmúdrela alebo lepšie povedané zostááááárla ale nech to zajtra dopadne akokoľvek revať určo nebudem a ďakujem za palce. Páčia sa mi takéto silné žienky ako ty 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@bergalm uff super 😀 😀 😀 len tak ďalej 😀. Neuveriteľné ako často sa tu vyskytuje hematóm po IVF-kách tak hádam to nič vážne nebude.

speranza1
11. nov 2013

@argenti mozes ist aj hned, len si musis overit kedy maju v RF volno cez sviatky..aby si sa potom zbytocne kvoli tomu nestresovala.... a urco mi daj vediet ako si dnes dopadla....

speranza1
11. nov 2013

@monikak1 a ty si dnes ktory den?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre