• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. marca 2017 
@miscok určite si dám pauzu a pôjdem až po novom roku. Nechcem to nejako siliť... Ešte pôjdem ku gynekológovi, či nemám nejaký zápal a nech mi porobí ešte nejaké vyšetrenia. :wink:
11. nov 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, chcela by som sa opýtať, či viete poradiť, ako je to s preplácaním umelého oplodnenia pre Slovenky v Čechách. Bolo by to naše prvé kolo, a chceme ísť pravdepodobne rovno do Čiech kvôli PIGD, musíme si to sami platiť, resp niečo prepláca aj SR poisťovňa? Ďakujem vopred
11. nov 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Moja aj ja na Teba myslím a na zajtra držím palce.
11. nov 2013 o 14:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka
moja nabuduce to urcite das uvidis, hovorim, opakujem sa KET maju vysoku uspesnost v RF :wink:
ja som si tak v maji povedala, ked som mala biochemicke tehu, ze aspon som prvy krat v zivote videla dve ciarky, aj hcg som mala dost vysoke okolo 600 a vidis, zle to skoncilo.
11. nov 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti
ja som toto iste mala teraz v septembri, jeden oocyt, sice zrely, ale sa neoplodnil, takze ak si brala od RF injekcie tak platis + soft stimulka bez ET je 3000czk. takze tak. ja som teraz druhy krat nemala ziadny oocyt, pritom na utz co som bola 2x bolo vsetko oki, neviem kde nastala chyba :confused: a to som nic neplatila, jedine ak by som brala injekcie, ale tie som od nich nemala.
11. nov 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha
ja som v dovere a mne minuly rok prislo preplatenie za 3 mesciace, takze uz ti to pride :wink:
11. nov 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 pocuj ty uz testni moja, len aby si nebola milo prekvapena z dvoch ciarok zajtra :wink:
11. nov 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 no verím, že nabudúce snehuliaci zabojujú :wink:
A ty teraz čo plánuješ? Už si bola na konzultácii ohľadom ďalšieho postupu?
11. nov 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka
prave som pisala fesimu, ze pridem v pondelok :wink:
11. nov 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti dakujem..aj ja na teba...paa
@tlucka nie, to ti nikto nepovie...tak ako mne nikto nic nepovedal..jednoducho sa to stalo:frowning2:
11. nov 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem dievcata..zajtra tu nebudem idem na ET... dufam, ze bude vsetko OK..
Ok by som sa dlhsie neozyvala, tak nie som na nete.... ale ja sa vraaatim vratim :wink: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
11. nov 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 veľa šťastia na zajtra škoda, že nemôžem poslať tehu grcku, ale hádam ty to všetko zachrániš myslím reputáciu korčúl :grinning: :grinning: :grinning:. Takže ťa aspoň opľujem tfuj tfuj tfuj :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 jéééééééj aj ja ho chcééééém vidieť nepotrebuješ odvoz??? Jafné testnem zajtra :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
11. nov 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 To mi je luto, viem ako to bolí. Naše embrijko sa oplodnilo, chvilku sa s rastom pozastavilo a potom znovu začalo rast. Tak uvidim co mi zajtra povie lékař, lebo bude 5 den od OPU. Ak by nedošlo k ET, musím na ďalšie IVF čakať 3 mesiace?
11. nov 2013 o 15:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Držím ti veľmi palčeky na zajtra :wink:
11. nov 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 moooc budem drzat palce, aby sa pekne zahniezdilo :wink: tfuj tfuj pre stastie :wink:
11. nov 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka jaj moja, velmi ma to mrzi...ale ty si silna zienka, urcite to KET dobre dopadne...ved aj ja idem do dalsieho boja...tak to dame na druhykrat :wink:
11. nov 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monikak1 jajda, to myslis vazne? je mi to luto moja, ale ty myslis pozitivne a to je zakladom dalsieho uspechu...a idete hned na KET?
11. nov 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj, ďakujem moja, rada by som išla hneď na KET. Počkám na mrchu a napíšem do RF. Ty ideš 19 na sono ak si dobre pamätám však?
11. nov 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mne to minuly rok prislo vzdy do mesiaca...tak neviem...preto ma zaijimalo ako to je v tychto dnoch
11. nov 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 hej moja, ideme snad hned tento mesiac :slight_smile:....ty mas aku dobru pamat :slight_smile:...snad bude vsetko ok :wink: a tebe to tiez vyjde do konca roka :wink:
11. nov 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee bojovniicky:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
V prvom rade BLAHOZELAM tehulkam(@sarasota a dalsie..), drzkajte saaa, nech to dotiahnete do uspesneho 40tt:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!
Och ako pozeram ,tak vidim niektore este moje spolubojovnicky su bojovnicky:(, ale verim ze do januara 2014 to dajuuu:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:, sak to by uz ani pravda nemohla byt, takze tfuuj nech vam to babenky vyjde a dotiahnete oplodnenie a tehu do konca:slight_smile:.
A ako pozeram, taaak kopu novych bojovniciek je tu, tak nech ste co najskor mamicky cakatelky:slight_smile:
Babenky moje, musim sa vam priznat, tak by som chcela mat znovu brusko a citit pohyby v brusku:slight_smile:, takze to vyzera, ze ak tak do marca neotehotniem prirodzene, tak Marcelko nech sa na mna tesii, ze zas dokvitnem:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

A este som chcelaaa, ak by sa dala tabulecka:slight_smile:
11. nov 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@speranza1 Kedze ria191 nemoze (ale iba zatial, lebo zajtra uz budu iste aj u nej //) posielam dvojnasobne ja :wink:
11. nov 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@argenti
nie ja som pockala mesiac potom som isla opat do toho.
11. nov 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 drzime palceky na zajtra a tekvicka posiela pusinku :slight_smile:
11. nov 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 zajtra rano chcem vidiet krasne kolajnicky :slight_smile:
11. nov 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm som rada ze drobcek je v poriadku nozky hore a hematom sa vstrebe :wink:
11. nov 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka mrzi ma ze to takto dopadlo mrazacikovia budu bojovnici a ty sa ubytuju na 9 mesiacikov :slight_smile:
11. nov 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka ahoj takze mas este nejaku sancu ze nieco sa tam deje.kedy ides na dalsiu krv?
11. nov 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky boli ste vsetky na merani NT a brali vam krv na prvotrimestrovy screening.Lebo moja gynda.to nerobi a teraz neviem co mam robit?Podla poslednej m.s. som dnes 11tt+4 a podla merania12tt+4.Do kedy sa to da este spravit?
11. nov 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok