• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. októbra 2017 
@miscok morfologicky je viac zamerany na vyvin organov babatka...kontroluje sa uplne všetko
11. nov 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 dávno si tu nebola a videla som ta v aprilovkach??
11. nov 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 áno na 3D nám povedali ze chlapček a dnes moja dr ze to vyzerá na dievčatko :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy tak nakoniec mozno budes prekvapena este aj pri porode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Sarasotka ja som z toho troska pomotana.Ty si bola dnes na klasicky utz,nie? Ci morfologicky? Ja mam ist k svojmu dr na morfologicky v 12tt+5. To NT sa meria na ktorom? Citala som,ze NT robia ldn vysoko specializovai lekari s licenciou a ja pochybujem,ze ju moj dr ma. Cize NT sa meria na prenatalnom screeningu a to nie me to iste co morfologicky utz. Ci to nevhaprm spravne? :sweat_smile:
11. nov 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Dafy, sak daj nejaku fotku s bruskom :wink: Uz som zvedava :grinning: Inak aj segre ze raz dievca, potom chlapec, potom dievca(a ja vsetko v modrom na krstiny nakupila) Nakoniec sa narodilo babo s pindurom :grinning: (nastastie)
11. nov 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota tekvicka je naaadherna! :slight_smile:
11. nov 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ako dopadla rozluckova party? Uz pomalicky balis? :slight_smile:
11. nov 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota tesim sa s vami a na 100 % je vsetko v poriadku:slight_smile: anjelik vam dlazdi tentoraz cestu stastia, maminka :slight_smile:
11. nov 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 Party bola super! :dizzy_face: Aj ked trosku taka poprekladana slzami, ale to asi patri k tomu. Si clovek uvedomi, kolko super ludi ma okolo, az ked odchadza. Pomalicky zacinam rozmyslat, ze zacnem balit :grinning: :grinning: Neviem, kde zacat :confused: :fearful: :grinning:
11. nov 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok dakujeeeeem :slight_smile:
11. nov 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 moja radsej nie bo sa zlaknes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota my sme boli v 20 tt a teraz ideme 22.11. to bude 30 tt ku doktorovi Grochalovi do MT na skríning. Je to super lekár. Všetko nám podrobne vysvetlil, ukázal. Som rada, že som bola u neho a teším sa o týždeň, že uvidíme drobca.
11. nov 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy Ja mam nervy vycibrene ostrovanmi :grinning: :grinning: Kludne daj :wink:
11. nov 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do rici je to v "p....i" negatívne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: život nekonči a bojujeme ďalej "kua" :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeee, ja som tak verila, ze to bude uspesne, dofrasa :frowning2:
12. nov 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 je mi to velmi luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. nov 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 je mi to ľúto,som tomu verila. Ty máš imuno spravene?
12. nov 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota
@nelly3
@lusipe
@tlucka
@speranza1 ahojte baby, chcela by som sa opýtať, či viete poradiť, ako je to s preplácaním umelého oplodnenia pre Slovenky v Čechách. Bolo by to naše prvé kolo, a chceme ísť pravdepodobne rovno do Čiech kvôli PIGD, musíme si to sami platiť, resp niečo prepláca aj SR poisťovňa? A aký je postup? Môžeme ísť na IVF do Brna s tým, že si to my zapaltíme a potom zašleme faktúru so žiadosťou o preplatenie? Ďakujem
12. nov 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ale tinča veď vieš aký je u nás problém "pri....ý" myóm "kua" a myslela som si, že budem silnejšia ale hovno hovno zlatá rybko len nemám teraz čo rozkopať. Je to všetko na "pijavicu" teraz zase budem riešiť myóm a zase smer B.Bystrica a uvidíme čo ďalej každopádne najprv musím našetriť lebo sme robili ako vy plôciky a iné veci takže sme otrepali kopu €, ale taký je život a treba ísť dopredu.
12. nov 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Och! V dalsom boji ti bduem posielat grcky kazdy den. Kludne aj dvakrat. Velmi som tomu verila. Dufam, ze budes ready na dalsi krok. Mrzi ma to :frowning2:
12. nov 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja viem ze ten sviniar ale co ked je pes zakopany inde..hm.Toto vsetko je Len bud alebo..bed to cele leto okolo domu a nestoji to malo. My mame v protokole vela liekov aj priplatky takze to bude vesele.
12. nov 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka v mojom prípade iba v mojej sprostej hlave :grinning: :grinning: :grinning: a s tou nič nespravím tu nevymením :grinning: :grinning: :grinning: . A aj ja mám v protokole veľa liekov našťastie sú v chladničke ale kým našetríme na ďalší pokus, tak budem riešiť ten myóm a radikálne. Takže smer B.Bystrica. Veď vieš, že ja aj cez mŕtvoly :grinning: :grinning: :grinning: .
12. nov 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ahoj moja tak som ti drzala palčeky :frowning2: ale hlavu hore neboj podari sa vam to :grinning: :grinning: :grinning: verim tomu na 10000%
12. nov 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok to už nestíham, lebo kým ja pôjdem do ďalšieho kola tak tvoje malinké bude už na svete ale ďakujem :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 dík renča jafné že sa to raz musí podariť :grinning: :grinning: :grinning: . Ako sa mi máš???
12. nov 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ujde tomoja a ty sa mas ako? Uz som doma tak je to strasna nuda :confounded: Tento mesiac aj moj je na PN tak ho otravujem :astonished: :grinning: haha
12. nov 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 moja zlata, je mi to uprimne luto, ale myslim, ze slova nepomozu....ale ty si velka optimistka a touto povahou zvladnes vsetko a budes pripravena ist do dalsieho kola...moooc budem drzat palceky....
12. nov 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessie222 ahoj, ja som mala schvalene v GF v Ba ale isli sme do Brna. som v Unione, ale aj tak som tak vsetko poslala teraz cez vikend na preplatenie, tak uvidime ci motyka vystreli, lebo vraj Union Brno nepreplaca. ale ina vraj ano, taku maju dievcata skusenost.
12. nov 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ahoooojky moja :grinning: Uz som tu :grinning:
12. nov 2013 o 08:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok