• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. októbra 2017 
@tinkatinulka A neskusila si kupit lieky tu na konovi? Niekedy trafis celkom dobru cenu. Alebo mas este pokus na preplatenie? A ceny liekov mozu byt v ceskych lekarnach mozno trosku lacnejsie ako v RF.
12. nov 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 mňam "kua" mám oslintanú klávesnicu :angry: :angry: :angry: nezostalo ????
12. nov 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ani smietka :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ale ked nas pridete zapadniarky kuknut na vychod, tak slubujem, ze vam spravim :wink:
@tinkatinulka tinča a ty ideš vyslovene s menopurom ??? koľko jednotiek máš pichať? (ja pichám 225 jednotiek)
@lienka_1 jafné stretko bude určite na Pereši :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 To pichas dost. Clostilbegyt nic?
12. nov 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 No vzhaldom na nas katastrofalny spermiogram a a moju posahanu imunitu voci spermoskam a embyjkam je to takmer nemožné počat prirodzene ale aj tak tuto možnost využívame, ale samozrejme viem kedy mam ovulku lebo hlien a bolesti su a vtedy mam z nosa plamene ako to drahy vola a romantika ide bokom a je to obyčajný ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 ja mam teraz v protokole 225j a clostil urcite tiež lebo ja som iba na injekcie nedobre reagovala..takže potrebujem 30 kusov :unamused: a je mi jedno co to bude naposledy som kombinovala aj menopur aj merional co som kupila
12. nov 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Neuvazovala si o tych intralipidoch. Na Sk sa daju zohnat okolo 11e, iba musis najst niekoho, kto Ti ich poda. A predpis Ti da aj tvoj gyndos alebo imunolog, ale koudak mi slubil, ze mi predpise aj on.
12. nov 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 teraz je problem s preplatenim nakolko podla tej novej vyhlasky neni presne specifikované ako postupovat, mam este jeden pokus ale posrala mi to ta nova novela.. :angry:
12. nov 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 zatim som na prednisove..este tyzden a zase prestavkujem lebo nemoze sa uživat stale podla toho co mi v Prahe odporucili..ale opytam sa na to Machaca :slight_smile: ja mam zase super sukromnu sestricku takže s podanim by nebol problem.ako sa to davkuje?
12. nov 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Ja budem mat 39 vo februari. Teireticky by som este mala k dispozicii 3 hradene pokusy, lebo na Sk sme nevyuzili ani jeden, Len to za ten mesiac uz nijako raz nestihnem :grinning: :rolling_eyes:
12. nov 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 jasné aj clostyl je to veľa ale ja mám nízke AMH a toto má Marcelko na mne vyskúšané takže tak :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka To je infuzny roztok, 100ml. Biely ako mlieko. Sa futr opytam, ci by nebolo aj kakao :grinning: :grinning: :grinning: Mala som to pri OPU, pri transfere a mala som mat po pozit tt.
12. nov 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka tinča aj ty si bola na imuno v Prahe ??? nad tým som uvažovala, ale asi je to zbytočné keďže na SK nám vyšli negatívne imuno vyšetrenia aj keď iba základné, ale keďže u nás je problém známy tak imuno zatiaľ neriešim a aj tak máme toho habadej a keby ešte hento vyšlo na chuja tak si to zrovna tak môžem hodiť či???
12. nov 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ale stihnes poistovna schvaluje do mesiaca takže ak by si podala žiadost hned ako priletis alebo aj hned neviem v akej si poistovni a jan. by si už ficala na stimulke tak by potesilo keby ti cca 900 € vratili.už si poistena na sr? ja mam doveru.len ta nova novela je o nicom.rozmyslam ze dam do RF potvrdit žiadost o IVF a kalkuláciou a pockam ako sa vyjadria.pisala som im ako mam postupovat ale maju ma asi strasne radi..este chcem skocit na poistovnu osobne a popytat sa tam.lebo ist do SR centra sa mi moc nechce a zase ked schalia cez SR centrum tak to oni nebudu chciet o prachy prist kedže pre nich je len obchod s bielým masom. :confounded:
12. nov 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 bola som pre rokom v Prahe po zamlcanom potrate..a poviem ti stalo to za tie prachy..preverili nas odhlavy po paty a oboch ci nahodom aj drahy nema dake protilatky, ja som na sk mala hodnoty dobre ale tam už nie..a hned odporucianie Prednisom a Anopyrin.Nechcela som to svinstvo brat len tak akože aby sa nepovedalo, lebo aj Anopyrin je pekne hnusný liek hlavne na žaludok.
12. nov 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 sme na tom nejak rovnako..clostil mam ale 2-1-2 a toci sa mi z neho cely svet a ty? overený koktail
12. nov 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 vies ked imuno dopadne na nic tak ti daju lieky a da sa to zvladnut ale aj speri bola a jej nic nenasli..takže tažko povedat ale my sme si aspon vik v Prahe užili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som ako Rius samomluva .. :grinning:
12. nov 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Mala si aj protilatky proti annexinu? Lebo ja ano a Koudak povedal, ze anopiryn netreba. Ale ked dojdeme na Sk, dam si spravit aj poriadne hemato, elbo vysledky mam, ale nemam ich s kym skonzultovat. A poistena na Sk este nie som, som sa snazila dostat tu podporu, ale mi povedali, ze ked moj muz robi, tak nech ma zivi on :fearful:
12. nov 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Ale nie si. Ja tu furt kukam. A krabice opustene na mna zmurkaju :grinning:
12. nov 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz pre zmenu ja :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ahoj Ria, ja tak potichu Vás tu sledujem a o pár mesiacov sa k Vám aj pridám...veľmi ma mrzí dnešný Tvoj neúspech, ale veľmi sa mi páči Tvoj optimizmus a nadhľad nad tým všetkým asi veru po neľahkých situáciách. chcem sa spýtať spomínala si, že máš myóm, to znamená, že sa môže absolvovať IVF aj s ním? Ináč ja má tiež nízke AMH...v každom prípade držím silno palec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 vitaj medzi nami krásny nick kako :grinning: :grinning: :grinning: . Tak ten optimizmus je riadne odrevaný predošlými neúspechmi a človek raz dozrie aj do takéhoto štádia ako ja teraz :grinning: :grinning: :grinning: . Jasné aj s myómom môžeš absolvovať IVF bežne s ním zdravé ženy zostanú aj tehotné hold niekto áno a niekto nie, ale taký je život. Máš nízke AMH ? možno bude trošku náročnejšia stimulácia ale inak to je v pohode. Pevne verím, že v tvojom prípade je RF veľmi dobrá voľba. Kedykoľvek ti tu kočky poradia ak budeš potrebovať dôležité je pýtať sa :grinning: :grinning: :grinning: . Veľa šťastia ti prajem.
12. nov 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ano mala ale aj hematolog mi kazal brat anopyrin a po OPU fraxik lebo mam mutacie..tie menej agresívne ale topiaci sa aj slamky chyta..ja som proste musela schytat vsetko co sa len da.a tyie veterniky boli pre koho?
12. nov 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 @ria191 inak kočky ja mam vysoke amh a aj tak je to naprd.
12. nov 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 si mala pred domom spraviť taky tan vypredaj a tak by si balila iba plnu penazenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok