• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. júla 2017 
@tinkatinulka
aj ja he-he, moj manzelik je o 9 rokov starsi odo mna :wink:
13. nov 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 caf moja. Tak aj ty si bola u tej Drakulovej? A tak rychlo si dostala termin? To sa cudujem...tak este pockam, lebo az po troch mesiasoch mam ist na dalsie vysetrenie. Inak by boli skreslene vysledky.
@sally2401 ja som ich nasla na nete, preto som sa pytala, ze vraj tam vsetko robia, len otazka je ze ako? :slight_smile: Ale dakujem za info :wink:
@lucka_220809 caf, vitaj v klube :grinning: Ten Valky je s tym krivym krkom? :slight_smile: Baby ti dobre radia, ze vsetci su suprovi v RF, ale to ti este nepovedali, ze su aj vsetci minimalne o jednu generaciu mladsi :grinning: :grinning: :grinning: A Stelcl je endo macher, ale zas ani Otevrel nie je na zahodenie, kedze je ich veduci a minule prave mi povedal, co mi bude davat fesi......takze takto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....vidim, mame tu dalsiu adeptku, ktora sa bude trhat o nasho fesiho :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 ty si ma poriadne pobavila s tou gucci kabelkou. Keby som ju este raz nahodou vyfasovala, tak budem sa rehotat ako velkonocne zajko a mysliet popritom na teba :grinning: :grinning: :grinning: ale moc si ju nezelam, uz mi stacilo z endo operacii a aj z kabelkovania :grinning: ty si ale cislo :grinning:
13. nov 2013 o 15:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zoji79 skús napísať do medirexu mail, čo potrebuješ a oni ti dajú kontakt a s tou osobou sa spojíš a dohodneš čo ako, ja som to tak robila, napísali mi kontakt na dr. a ja som jej písala, dohodli sme sa na odberoch u jej kolegyne a ona mi správu zaslala mailom.
13. nov 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 dikes.. no tesim sa tam.. aj tato vasa parta sa mi tu pozdava, ak mam pravdu povedat :D
13. nov 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 sperča už keby sa tebe páčil Marcel tak si o tebe myslím, že máš rada sado-"maso". Promiň lásko toto som si nemohla odpustiť
13. nov 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zoji79 ani tebe sa nepáčila "gucci" :grinning: :grinning: :grinning:???
13. nov 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sally2401 dakujem, skusim im napisat. Potrebujem vsetko mozno, co je treba vediet pri ivf. Amh mam nizke 0,5 a po operacii mam 50% vajka, tak som zvedava, ci mi tam nieco zostalo :frowning2:

@ria191 tak to teda nee :grinning: :grinning: :grinning: ani tie opasky :grinning: :grinning: :grinning: tolko kablov som mala u Slezaka, tusim tolko ani v elektrarni nemaju :grinning: :grinning: :grinning:

@lucka_220809 tak niet cudu ze sa ti tu paci:grinning: ficime na hormonoch :grinning:
...ja sa tu tvarim ako nejaka nova, ale nie som :grinning: :grinning:
13. nov 2013 o 15:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 u nas je iba 6 rocký rozdiel..preto my radsej Stepana :grinning:
13. nov 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zoji79 V medirexe urcite nerobia protilatky proti trofoblastu. Pisala mi to jedna zienka teraz nedavno. Ak chces poriadnu imono, chod do Prahy, ci uz za Malickovou alebo do UPMD.
13. nov 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Aha, asi zas pojdem do Prahy. Milujem cesko :grinning: Preto ich aj sponzorujem :grinning: Dakujem za info teda. Tak smer Praha a zbytok tu nejak dotiahneme :slight_smile: Dakujem za info:slight_smile: A lieocka ta skratka je co?
13. nov 2013 o 16:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kto v tomto obdobi zacina stimulovat? Kolko nas je?
13. nov 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 a nativ ta kolko vysiel?
13. nov 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
@lienka_1
@yanka1 @miscok @sarasota baby ja som 5 deň po vklade a už gate ma tlačia :frowning2: musela som si ísť kupiť tehu gate :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To nie je normálne :astonished: :astonished:
13. nov 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@gaga83 no mne tiez brucho hrozne vyslo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: po et
13. nov 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Ale Ty tam mas dvoch bojovnikov :slight_smile:
13. nov 2013 o 18:01  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gaga83 Inak bola som rada ked si pisala priznaky, lebo aj ja tak :slight_smile: sa potichucky tesim
13. nov 2013 o 18:02  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxag a test čooo mohla by si dať zajtrááá :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 zlatko neuveris ale cely den na to mysliiiim :slight_smile:
13. nov 2013 o 18:30  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maxag ty pi pichala aj pregnyl či nie? No ja sa tiež chystám
13. nov 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 ano jsne inak ja picham cely cas lebo som nechcela utros tak mam zadok rozpichany, ze ani sediet nemozem...
13. nov 2013 o 18:37  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 nevies kolko dni skresluje pregnyl vysledok testu?
13. nov 2013 o 18:38  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi ahoj,ja zvazujem nativ,napisal mi dr ze 13000,ak sa ziska vajko.ak nie tak asi len 3000 za narkozu,to som si nie ista
13. nov 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxag čo picháš namiesto utrošu? neviem koľko ja mám skúsenosť že u mna za 5 dní už nie je od pichnutia
13. nov 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Agolutin, to su injekcie do svalu, najlepsie do zadku a dost to boli, nie ten vpich, ale o par hodin sval, pred tym som chytila nejaku infekciu z vkladania utrosu, na mna sa vsetko zalepi a to prostredie co vytvaral utros mi vobec nevyhovovalo len to komplikovalo situaciu
13. nov 2013 o 19:04  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Agolutin, to su injekcie do svalu, najlepsie do zadku a dost to boli, nie ten vpich, ale o par hodin sval, pred tym som chytila nejaku infekciu z vkladania utrosu, na mna sa vsetko zalepi a to prostredie co vytvaral utros mi vobec nevyhovovalo len to komplikovalo situaciu, dilina nedala som to Tebe :slight_smile:
13. nov 2013 o 19:07  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxag A ktory den si po ET? Ja si myslim,ze pregnyl je v tele max 10 dni a to uz asi si aj viac. Drzim palce na testik @gaga83
13. nov 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 Tehu gate?Ohooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Posielam teda rychlo hnojivko,nech to klapne :dizzy_face:
A tebe @maxag tiez :wink:
13. nov 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bradik my sme obe len 5ty :slight_smile: len si tu tak spekulujeme :slight_smile:
13. nov 2013 o 20:42  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok daaakujeme :slight_smile:
13. nov 2013 o 20:43  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok dakujemeeeeeeee:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
13. nov 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok