• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. októbra 2017 
@gaga83 gratulujem, krasne palicky na 6.den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzim palceky nech sa babatka zabyvaju na 9.mesiacov ... :wink:
14. nov 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
@miscok máme sa vyborne :slight_smile: janík je najlepsi chlapček na svete :slight_smile:
Neviete ako @strapula ? @amali ?
14. nov 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@melisska nie ja nic neviem o tychto babulkach..ale dufam, ze sa maju dobre... :slight_smile:
14. nov 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 janík je zlatulinky, pekne cica, Spinka , láka a cika, pre radost rodičom :grinning: :dizzy_face:
14. nov 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@speranza1 no strapula porodila prwdcasne,ale už boli domka , o amali nevieme nic
14. nov 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 myslím, ze zelene su ovu testy :wink:
14. nov 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 nádhera! Ja som tušila, ze teraz to bude tutovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 wouw, aj taky ustav maju. U nas predpokladam takyto ustav daleko siroko neexituje. Mozno preto, lebo nemame RF na SR :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tu Prahu asi nebude vediet opustit :slight_smile: Ked nie kvoli skole, tak kvoli rodine a teraz ked nie kvoli rodine tak kvoli zdraviu pojdem? Ale co nespravis,aby si mala dieta? :slight_smile: Aj do Hong Kongu by som isla, lenze tam by uz bolo velke riziko hlavne pri darovanych embryjok :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2013 o 10:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska to su tehu testy :grinning::grinning: na ebay som ich kupovala. Tak sa tesim ze malicky sa ma dobre a robi vam radost;););)
14. nov 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi nativ mi vysiel okolo 600 eur. Ale tam nakoniec mi pichli 2 x Merional + 3x Orgalutran _Otevrel, ze pre istotu :slight_smile:
14. nov 2013 o 10:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kama2 tak to je super... :slight_smile: daj mi vediet ako si na tom a ci sa to podarilo..ja zle znasam tie hormony tak som rozmyslaala ze by som mozno skusila aj nativ .. :slight_smile:
14. nov 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 no ono je to skoro to iste ako soft.. lebo este icsi k tomu tak to vyjde skoro na rovnako my sme platili okolo 760 za soft bez liekov
14. nov 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 super moja blahozelam :slight_smile:
14. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 a aj predtym si dostavala tie intralipidy myslis ze to ti pomohlo? inak brala si aj prednison..?
14. nov 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi hej, aj na zaciatku mi hovorili, ze financne vychadza to cca rovnako ak sa nerataju lieky :slight_smile: Takze tych 13000 je opu vklad a kontrol :slight_smile: Najdahsie su asi tie hormonalne injekcie. S liekmi sme uz mali 1300 a 1600 eur :confused:
@gaga83 gratulujem, krasny testik :slight_smile:
@melisska Ahojte :slight_smile: Krasny chlapcek....joj takeho by sme aj my priali :slight_smile: Dufam, ze na konecnej, kde si vystupila, naskocila vela bab a na dalsi tiez naskocia :slight_smile: Prajem krasnu matersku a samozrejme vela zdravia :slight_smile:
14. nov 2013 o 11:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi prvy krat som mala intralipidy pri et a nevyslo. Teraz som mala 2 aeste 1 mam dostat. Prednison beriem od augusta, anopytin od hystero a fraxid od ket picham. Mozno aj ta hysteto pomohla co mi robil ten zaskreb do sliznice. A snad pomohlo i to ze boli kvalitne a od darcu spermosky pomohli:grinning::grinning:. Uz dufam ze tento raz vsetko toto pomoze ku vytezenym dropcom;););)
14. nov 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby nepomoze niektorej fostimon mam 6 ampuliek ex 11/2013 by som darovala len za postovne. Je mi to luto potom vyhodit.
14. nov 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 no wow veľká gratulka :grinning: :grinning: :grinning: bodaj by to boli dvojky to bi bolo super :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 nehame sa prekvapit:grinning::grinning::grinning:
14. nov 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ahoj falinka :grinning: :grinning: :grinning: máš pravdu som v pohode ja som skrátka ten typ, že neúspech ma ženie dopredu "kua" a vystrkujem už rožky a už mám aj termín na konzultáciu do B.B :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len dúfam, že sa mi tam netrafia potvorky, lebo ja to teraz absolútne neviem vypočítať. A vieš, že v mojom prípade diagnóza nepustí a ešte je ich viacej takže viem, že to vôbec nebude ľahké ja len dúfam, že vy si ten jeden pokus ešte rozmyslíte verím tomu :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 ty kokso to akú "pri...nú" hrubku som tam spravila hanbím sa v rýchlosti som si to nevšimla :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska ahoj melli to je super, že maličký je dobručký :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
@speranza1 caute babulky, my sa mame dobre:slight_smile: mali rastu a priberaju,trosku nas trapia koliky a nespime cele noci,ale ti dvaja anjelici za to stoja:slight_smile: hlavne ze papaju a rastu,len nech su zdravi...mna by tiez zaujimalo ako sa ma amali,urcite uz porodila a nestiha nam napisat:slight_smile:
14. nov 2013 o 11:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@strapula27
@melisska
amali nemá net v nemocke, tak určite sa ozve, keď už budú všetci traja doma :wink:
14. nov 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, to su krasne ciarky... Drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt... Dufam,ze ta budeme vsetky nasledovat :sunglasses:
14. nov 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 juj to ste ma potešili :slight_smile:)) no koliky vraj do 4 mesiaca...kojis? Ja áno a som šťastná:slight_smile: na koliky mmáme kvapky infacol, nie su návykové ,mozes drobcom dávať po jednej pipete, zaberajú hneď:slight_smile: viem ze amali nemá v nemocke ket,ale rada by som vedieť či su este 3 v 1 :wink:
14. nov 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - kazda sme si tu odskakali dost a mame aj rozne diagnozy, jedna ma toho viac ina menej. Ale uplne vsetky si zasluzia tehu a babulko, lebo spravili pre to nesmierne vela.
Ano dobre si pamätas , my mame za sebou 8 x ivf. Momentalne sa nijako nesnazime, nic speci nerobime, mozno sa stane zazrak , ale to by som bola asi prilisny optimista :pensive:
Ozaj aku si mala urodicku? zostalo aj nieco na mrazenie?

@maxag - drzim ti palceky aby si mala aj ty taky pekny testik ako gaga, budete spolu tehulkovat :wink:

@lienka_1 - tak mozno niekedy ked sa budem mooooc nudit sa do toho pustim :grinning: . Ja si take maxi balenie ani neviem predstavit, staci mi ked balim na dovolenku a mam dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vela zdaru

@melisska - JAnik je naaadherny a ty si velmi stastna, ti to velmi vyzaruje z tvare. Prajem vam vela krasnych spolocnych chvil, uzivaj si ho, velmi dlho si cakala a strasne rychlo to prebehne, ani sa nenazdas a bude z neho maly huncutik :wink:
14. nov 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ikuska - ako sa mas iki? si stale na PN?
14. nov 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - ty si super akcna baba :wink: A svojou neunavnostou urcite dosiahnes uspech, som o tom presvedcena. Super ze uz mas termin do BB. Kedy ides?
My este uvidime, akosi sa neviem k tomu nakponut, mam pocit ze uz bolo toho dost, vsetkych tych liekov a injekci co som do seba napchala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ria191 - to sa stava aj lepsim :grinning: :grinning: :grinning: nic si z toho nerob :grinning:

@strapula27 - uz mate mesiac? nech vam drobci robia velku radost :wink:
14. nov 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin tebe tiež nič neújde :grinning: :grinning: :grinning: . 18.12. :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že tou akčnosťou viacej nepotototo, ale Marcel je toho istého názoru tak raz ho hádam aj počúvnem no nie? patrilo by sa :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok