• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. októbra 2017 
@sally2401 gratulujem, krasne testiky, chod k svojmu.dokymu na krv nech to mas specatene :slight_smile: a o dva tyzdne na utz :slight_smile: tfuj tfuj tfuj nech to dobre dopadne ...
15. nov 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 to je strašné títo lekári....včera sme sa tu so zibi poriadne rozčulovali nad nimi. Určite si to daj zobrať keď tak aj kompletný vit. D. Uvidíš aká bude hodnota a podľa toho začni brať...podľa mňa to nebude ovplyvňovať rast AMH, podľa mňa to dvíha len vtedy keď je výrazné znížená tá hodnota AMH...ale to sú len moje dohady. v každom prípade Ti závidím obvodnú lekárku, ktorá Ti vie zobrať D. super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 a vkladali ti 2? keď tak skoro máš // :slight_smile:
15. nov 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 ano 2 sme davali HB1, FHB1. Ty sa ako cítiš?
15. nov 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ano, citala som vas
prave som volala ohladom vysledkov D-cka, tak vraj je v norme, ale ako som uz pisala nebrala mi D3 ale klasicke d-cko. mam d3 uz kupenu, tak nebudem to brat kazdy den, ale asi len 2-3x do tyzdna, tak som sa rozhodla
15. nov 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nešvi maaaaaaaaaaaaaa, veď si len pár dní po vklade. Takže toto nechcem počuť flek ti držím hneď za mnou vo vláčiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 tak to preto tak skoro pozitívny test, sem tam ma bolí brucho, trocha prsia ale na tých nejaký výrazné zmeny nepociťujem, minulý víkend som celý špinila, ešte aj 2 dni v týždni ráno, a v noci, a inak necítim nič....., a ty?
15. nov 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 :slight_smile: dakujem
15. nov 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 a tebe kolko vkladali? akej kvality?
15. nov 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 ja mám viac priznakov ako píšu knihy :grinning: :grinning: :grinning: U mňa klasika ako vždy písala som o včera večer čo mi je všetkooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Niekto nevie pár mesiacov že je tehu a ja si to od začiatku "užívam""
15. nov 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 6 je stastne cislo :wink: aj u mna sestka zabrala :grinning: Hrooozne silno drzim palce!!!! Co zvysne embryjka?
15. nov 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23
@zibi ahojte, prepáčte, že vám vstupujem do debaty, ale z vlastnej skúsenosti aj z okolia môžem potvrdiť, že D-čka nie je nikdy dosť, hlavne teraz v zime. my doma (okrem malého) užívame 5000 IU déčka denne a aj tak sme ledva okolo spodnej hranice referenčných hodnôt. držím silno palce, tiež som si tým prešla
15. nov 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 daj vediet potom ak odoopadli vysledky
15. nov 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 no ja som mala hematom a ten mi bohuzial ukoncil tehu. BOla som u gynekologa a ten ma poslal k super hematologicke - Dr. Drakulova...Ta nechcela odo mna ani listok ani nic...len som povedala co sa stalo a ze potrebujem vysetrenie krvi a spravila mi aj geneticke vysetrenie krvi - sama od seba.... strasne zlata doktorka. Tak ak by si chcela a si z BA objednaj sa k nej...ja som jej najskor pisala mail a na zaklade toho sme sa dohodli na termin

Dakujem za info ohladom toho mlieka - budem to tak brat.
15. nov 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 mne iba jedno, EB/1
15. nov 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 verila som, ze ti KETko vyjde....mas prekrasne testiky... gratulujem a velmi drzim palce, nech Vam to dopadne vsetko na 1s*....budem Vam aj nadalej drzat paluchy..velmi prevelmi
15. nov 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ďakujem moja, nech bože dá a nech to dobre dopadne.... :wink:
15. nov 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@argenti ty si ako dopadla moja?
15. nov 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 @argenti nebola na ET... pretoze s im embryjko dalej nevyvyjalo... :frowning2: ..bude pokracovat v roku 2014 a ty si na tom ako?
15. nov 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura volala som dr, a povedala, ze d-cko je v norme, ale nerobila to d3, kedze ho uz mam kupene, nebudem ho brat kazdy den, ale len 2-3x do tyzdna
15. nov 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 ahoj, drobci su zatial v norme, vcera na 2 den po OPU mame 1 x 4 bunk., 4x3 bunk. a 12x2bunk.
tak dufam, ze sa aj tie malinke rozbehnu ... a potom pojdem tiez pohladat nejake tehu gate : )))
15. nov 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 ahoj .. neskusala si na to nizke AMH vceliu matersku kasicku ? ... tu to kockam pomohlo takmer strojnasobit hodnotu ... asi mesiac dozadu tu bola taka intenzivnejsia debata o nej ... treba si kupit taku silnejsiu, od Walmarku je taka 20 dnova kura v sklenenych ampulkach, 1500 jednotiek , stoji cca 20 eur ...
vola sa to Royal jelly bio 1500 ... skus si to mrknut :wink:
15. nov 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm neboj sa, o chvilu to vsetko vybehas ... horsie je, ked som ani tehu neni a vyzeram tak :slight_smile:
15. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 gratulujem aj ja
15. nov 2013 o 11:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja tak ako argenti, zo 4 vajok, sa oplodnilo najprv jedno, potom sa na druhy den zobudilo druhe, svitla nadej a na treti den sa jedno zastavilo vo vyvoji a potom aj druhe, cize nedoslo k et. mm mal strasne zly spermiogram, aj ked bral vitaminy, takze tiez az na buduci rok ideme opat do toho :unamused:
15. nov 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejta vďaka za info. musím už nejakého lekára dokopať, aby mi to D konečne niekto vyšetril. Nechcem si to dávať bez vyšetrenia, aby to ešte náhodou neuškodilo.ďakujeme :slight_smile:
15. nov 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura tak to je vynikajúce, že si natrafila na takú výbornú doktorku. ja nie som z BA ale z BB, skúsim ešte pootravovať nejakých lekárov, aby mi zobrali to D a uvidím, že čo. aj sa teraz niekedy chystáš na IVF alebo na KET? držím palčeky :slight_smile:
15. nov 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 to ti môže vrámci krvného obrazu urobiť aj obvoďák, mám silný pocit, že to prepláca poisťovňa. Ak sa ťa bude pýtať, že načo to chceš, tak povedz, že užívaš déčko a chceš vedieť, aký to má efekt alebo si dačo vymysli :grinning:
15. nov 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 super, to je výborné, že to máš v poriadku....určite bude aj D3 v poriadku keď máš kompletne celé D v poriadku. Jasne ber to, veď teraz v zime bude toho D určite pomenej. klikla som na Tvoj fotobolg a si v skupine psíčkari...máš psíka? :slight_smile: my máme dvoch bišónov, to je radosť :slight_smile:
15. nov 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejta pravze obvodacka mi povedala, ze ona to zobrat nevie.brala mi krvny obraz ale toto nie.skusim to este u gynekologa.zatial sa mi kazdy lekar len vyhovaral... :slight_smile:
15. nov 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok