• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

12. decembra 2017 
@yanka1 dakujem za radu. Zahliadla som to tu niekde a aj by som to rada vyskusala, len mam alergiu -sennu nadchu a alergologicka mi neodporuca med a pod. Ale tak snad toto by nemusel byt ziadny problem.pohladam si o tom este informacie. :slight_smile: ty si to skusala?ci nemas problem s nizkym AMH?
15. nov 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 :angry: ... ach jaj.... a ty mas aj nejaku ´DG..alebo mate problem len u mm
15. nov 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejta ved presne ..ja som brala denne aj 10 000 jednotiek lebo tei podprahove davky mi nikdy velmi nezaberali :slight_smile:
15. nov 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a ty sa mas vlastne ako? kedy idete skusat dalej? ci cakas na odpoved z tej kliniky?
15. nov 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja mam nizsie amh, inak nic, mm je problem :frowning2:
15. nov 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 no pokial veim norma AMH je od 1 do 3 vsetko nad 3 je uz pco a pod 1 je znizena rezerva
no treba ti dečko zobrat krv myslim ... a uvidis ..inak vitamin d3 znizuje a pomaha prave pri zvysenom amh lebo reguluje PCO a naopak ked mas znizene amh tak pomaha zvysit za predpokladu ze nemas vyssie fsh ako je norma..je to taky paradox ale v tomto smere je dečko taky maly zazrak v podstate to nie je doplnok a vitamin kvazy hormon ktory reguluje viac ako 2000 pochodov v tele :slight_smile:
tu je studia o pco a vitamine D3
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21550088
15. nov 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkakn1 ja mam AMH 0,3 a mala som 9 vajok... ty mas ake AMH.... ja som teraz brala aj D3, tak mozno aj to pomohlo...ale ja mavam stale zvycajme stale 5-8 vajok...
15. nov 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 dakujem moja
a co v heliose ? kamoska sa tam chysta lebo bola aj v kosiciach aj v iscare mt a nebola spokojna tak ze ostava helios a ty si tam mala ake problemy ked tak napis mi spravu ..vies budem jej vlastne vediet povedat co a ako ...a na co nech sa pripravi dakujem
15. nov 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja som tiez brala D3, aj matersku kasicku, mam 0,4. potom si mala mozno aj lepsiu stimulku, ja aj predtym som mala 4, tak neviem :unamused:
15. nov 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a u vas je aky problem okrem amh?
15. nov 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj, a cim si stimulovala ak sa mozem spytat.9 je super cislo na take AMH.vsetky boli kvalitne?urcite si uz o tom pisala len trochu sa tu stacam v tom.este som tu kratko.drzim palce :slight_smile:
15. nov 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davka 400 je podprahova a su to stare studie :slight_smile: v podstate vitamin D3 je slnecne ziarenie ktore ty prijmimas v lete..len 10 minutami na slnku sa dokaze vytvorit okolo 10 000 jednotiek vitaminu d3 a aj viac..cize to je neskodne... vitamin d3 nie je toxicky skor v minulosti si ho zamienali s vitaminom A ktory uz toxicky je a nema sa brat dlhodobo a ani tehotne zeny atd atd ale to je o inom..
davky ako 400 a 800 su zbytocne vyhodene peniaze a fakt podprahove alebo udziavacia davka u ludi ktory maju vitaminu d3 dostatok .... aj 1000 jednotiek je malo .... v amerike davaju brat ludom ktory maju nizke dečko az 50 000 jednotiek tyzdenne na 6 az 8 tyzdnov znova krv a ked sa upravi tak udrziavacia davka.... podla najnovsich studii su nizke davky vitaminu d3 zbytocne a vacsinou uz predavaju v zahranici 5000 jednotiek vitaminu d3 ..kedze sa rozpusta v tukoch tak je velmi dobre zapit ho mliekom alebo polievkou lebo inak sa nevstrebe..ja sa ma som brala asi pol az tristvrte roka od 1000 po 3000 jednotiek denne a pritom som dosla za tristvtrte roka len na hodnotu 22 zo 7 pricom norma je 30 tak to hovori za vsetko :slight_smile: netreba sa toho bat nic sa nestane... a dobre je dopnat magnezko k tomu :slight_smile:
normalna hodnota dečka je od 60 do 80
najlepsie sa je v lete opalovat :slight_smile: ja som brala od swansonu 5000 ku plus om sa opalovala tak mi stupol na 150 alebo tak nejako ale ked si porovnas nie je to nic s tym ze som ho tolko brala a este sa aj opalovala
15. nov 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 mojim problemom nikdy nebolo AMH..... hoci ho mam take ake je.... a mala som stimulku clostyl 1-1-1 +150 jedn. merionalu...., aj mam nepriechodny jeden vajcovod a mam 2alebo3 myomy..uz ani neviem..ale vraj ani tie mi nebrania v otehu...a mm ma astenoteratospermiu....ci ja sa to vola... zla morfo, zly pocet, pohyb a pod.
@zibi pisem Ti spravu...bude trochu dhlsia :slight_smile:
@kako23 9 bolo vajok, 8 bolo zrelych a 7 sa oplodnilo....
15. nov 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 no my vlastne cakame co bude..chceli sme skusit ivf az na jar..posielam muza k andrologovi nech ho poriadne kukne tak na december sa chceme objednat na vysetrenia..plus ja musim schudnut aspon 10 kg tak chodim cvicit lebo uz nemozem tak vyzerat ako vyzeram a pribrala som z tych hormonov otrasne ... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a uvidime ..
cize bud pojdeme na soft alebo uvidim ake budu podmienky v otm centre v prahe a mozno vyuzijeme ivf zadarmo a platii by sme len cestu co si mylsim ze sa oplati :slight_smile:
15. nov 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja som mala iba 75 jednotiek merionalu, clostyl bol taky ako u teba :slight_smile: tak ti drzim prsty, aby si si nasla o par dni // :slight_smile:
15. nov 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ozvala si mi dokyna z toho centra.... chcela vsetky vysledky nech jej poslem imunologiu, genetiku, hematologiu, ked som bola na hysteroskopii atd tak uvidime..nebola som na tej hysteroskopii tak dufam, ze nebudem musiet absolvovat este to, ale kebyze ano, tak pojdem nech mi spravi docent tomas v ruzomberku :slight_smile:

inak sa chcem spytat pozerala som na fakturu z brna ..tak sme platili aj za tie pohlavne choroby ale keby ze ideme znova k nim na ivf tak to by sme uz nemuseli platit nanovo tie choroby pohlavne vsak? tak by sme o 4000 korun menej platili ci?
@zibi no tak takych 5-7 kg by som mala schudnut aj ja... neviem uz sama, ci sa na hormony , ktore beriem vyhovaram, alebo naozja od nich tak priberam..ale pravdou je aj to..ze ja luuubim papat... nikdy som sa v nicom neobmedzovala a myslim si, ze aj toto bude problem, preco priberam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Normalne aj ja uvazujem nad tou Prahou... ak mi nevyjde ani toto IVF, tak sa na to mozno s mm dame...
@mirkakn1 a ty chodis k komu?
15. nov 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ok moja diky som fakt zvedava :confounded:
15. nov 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 myslela som ku ktoremu lekarovi chodis....
15. nov 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 treba vyskusat ved je to zadarmo ..a praha sa da zvladnut ....ked sa zvladlo brno nie? a ked je to zadramo aj lieky ti daju a aj vsetko plus ta injekcia..? normalne som ochotna ist aj na hysteroskopiu aj na vsekto len aby som sa tam dostala lebo uz fakt nemame peniaze ale to asi nikto najma ked to nevyjde a vyhodis peniaze von oknom len tak tak je to na nervy..lebo keby ze otehu za kazdym ivf tak clovek mavne rukou a povie dobre ale mam aspon babatko ale tak? je to na nervy

ja priberam isto z hormonov ..z nicoho ineho lebo jem rovnako hybem sa rovnako ako predtym nic osm nezmenila a kg sa lepia ja akonahle zacnem brat hormony tak som isto zasa o 4 kg tahsia stale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi poslane.urcite ta Praha je dobry napad, treba vyskusat.veru financne to pre nikoho nie je lacne, ale to babo potom za to urcite bude stat :slight_smile: len musime mysliet pozitivne, lahko sa to pise :grinning:
15. nov 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 sak to ze uz som bola taka pozitivna verila som a prd z toho ... neviem kde je u nas problem ... sice mmma zle spermie ale mame krasne blastocysty a nic..tak nechapem....mozno to bude v tej stitke a v tom tsh som si povedla ze nepojdem kym nebudem mat tsh do 2 a sliznicu aspon 10 mm :angry:
15. nov 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 k Otevrelovi, ale bola som len na konzultacii a uz som ho nevidela, len mi volal, ze transfer nebude, ale je mily, vsetko mi vysvetlil a tak... :slight_smile:
15. nov 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi drzim palce nech vas do tej prahy zaradia :wink:
15. nov 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka dakujem moja
15. nov 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
ano tie tie testy platia 2 roky :wink:
15. nov 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky,neviete ako je to v centre cez sviatky?
15. nov 2013 o 16:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok