Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
17. nov 2013

@nomxxx Pozrela som si tvoj vcerajsi test a tam uz je ciarocka a nie duch. Testovat treba zdy rovnakym testom, lebo sa potom moze stat, co teraz tebe. A verim, ze na pohode Ti to vobec nepridalo. Chod na krv, ta ukaze presne, co a ako. Inak test ste mali dostat aj z RF, davaju ho spolu s vyuctovanim. Ale je az 20-kovy, sa mi zda. Ak sa Ti nechce cakat na krvny test, pozhanaj si 10-kovy mamatest a skus ten. Co som tu na konovi citala, tak ten ukazuje najspolahlivejsie.
Inak, aj moja segra mala presne to iste, ze v limite ani cik, tak test zahodila v robote do kosa a ako furia makala dalej, ale nedalo jej to, tak po pol hodke naklusala, poprehrabovala sa v tom veckovom kosi, nasla test a tam ciarocka. Teraz je ta ciarocka prvacka 😉
Drzim palce, silno-silno!

speranza1
17. nov 2013

@nomxxx skus si porovnat s mojimi testami vo fotoblogu a uvidis,ale ak chces mat istotu,tak budes musit ist na krv. Toto ti povedia aj v rf. Zelam vela stastia.

lienka_1
17. nov 2013

@speranza1 Ahoj Speri! Ako sa mas?

speranza1
17. nov 2013

@gaga83 ja mam este skoro na test. Ja budem testovat az 24teho. Ale uz teraz viem,ako to dopadlo. ☹

speranza1
17. nov 2013

@lienka_1 dnes sa mam na p.....hoci viem,ze mi vsetci povedia, ze to este nemam vzdavat,ale kedze toto je moje 6 ivf,a viem aky priebeh mali predchadzajuce,tak taky isty priebeh je aj teraz. Co uz...

lienka_1
17. nov 2013

@speranza1 A preco ten smutny emotikon??? Zly tusak?

speranza1
17. nov 2013

@lienka_1 a ty sa ako mas?

speranza1
17. nov 2013

@lienka_1 presne tak

lienka_1
17. nov 2013

@speranza1 Vies, co ja do teba nebudem hustit. Viem presne, ako to je, ked niekde hlboko vo vnutri vies aka je realita. Ale kym nie je mnezes, je stale aj nadej a viera.

lienka_1
17. nov 2013

@speranza1 Ja som rozbita ako ciganska hracka....taka uz dllllho pouzivana 😀 😀 😀 A v noci nespim, lebo balim aj v snoch. Som hore uz od 6.15. Aj by som pokracovala, ale nechcem zobudit muza, ten vcera vyzeral ako keby oral 😀 Ale ved aj kona si treba uzit. Od zajtra sme bez netu.

lienka_1
17. nov 2013

@speranza1 Ozaj a ostali vam otuzilci?

gaga83
17. nov 2013

@nomxxx ved vcera bola pekna ciarka. Skus este dalsi test a potom pre istotu na krv. Drzkaj sa

gaga83
17. nov 2013

@lienka_1 uz tolko nebal , vsetko mozes zabudnut len muza nezabudni potom zohrat :-Kedy vlastne prides na sk?

lienka_1
17. nov 2013

@gaga83 Letime v stredu. No mame v zmluve, ze dom musime nechat prazdny, takze vsetko musi ist. Nechapem, kedy sme vsetky tie veci nazbierali. A sa uz normalne bojim otvorit dvierka na skrinkach, lebo sa vzdy nieco dalsie najde 😀 Nasa kuchyna je ako hrncek var a my to nevieme zastavit 😀

jjajka
17. nov 2013

@nomxxx ten tvoj vcerajsi test, je ozaj presvedcivy, mala by si skusit rovnaky typ testu ako ti pise @lienka_1. A spravila si to rovnakym postupom ako vcera?

gaga83
17. nov 2013

@lienka_1 to ti verim my ked sme sa stahovali z jedne bytu do druheho som neverila kolko veci za 3 roky sme naskreckovali a to sme zacinali len od nuli.

jjajka
17. nov 2013

@yanka1 tak ako, ste pozitivne prekvapeni? Ty si ako ja, kazdy mesiac verim, ze sa to podari. Aj ja som dnes robila test, ale snehobiely. A to vzdy hovorim lekarnicke aby mi uz konecne predala taky s // 🙂
Ja mam dostat v utorok, alebo v stredu, ale mam odskusane, ze 2 dni pred mi uz vidiet ducha. Asi nam ostava uz len to Brno.

speranza1
17. nov 2013

@lienka_1 mame este 1x XB/2

timona
17. nov 2013

baby prosim poradte mi nejakeho dobreho gyndaka v Ba, ktorý je ochotný event. merat sliznicu a folikuly pred IVF... prosím

gaga83
17. nov 2013

@yanka1 ahoj ako moja?myslim na vas 🙂

gaga83
17. nov 2013

@speranza1 To máš ešte ďalekooo fakt na testovanie 😉 , ale neboj dobre to dopadne verim tomuu 😀 😀

maxag
17. nov 2013

@nomxxx Moja ani nerozmyslaj a urcite chod na krv to je najistejsie, nezufaj, test to nemusel ukazat, drzim palce

nomxxx
17. nov 2013

ahojte, tak som zbehla do lekárne a kúpila rovnaký test, ako včera, tak a čiarka je fuč, takže zázrak sa nekonal, bola som v mysli tehotná asi 1 deň 😒 ..nič to, ideme ďalej, len neviem, či sa mi chce 😖

nomxxx
17. nov 2013

@speranza1 ..drž sa, ver do poslednej minútky 🙂

nelly3
17. nov 2013

@nomxxx
moja chod na krvicku a uvidis oki, to bude najlepsie.

lenka2013
17. nov 2013

Dievčatá nemáte niekto zvyšný Utrogestan ,idem do Brna až o týžden a bude mi chýbať

vlasatica
17. nov 2013

@nomxxx ahoj kasli na testy a zajtra chod na krv. Drzim palce aj na nohach 😉

nelly3
17. nov 2013

@speranza1 pocuj moja, to ake reci pocujem ha, bude zle, ty jedina to uz len mozes zachranit ten nas trojlistok ci stvorlistok oki. ved uz musime z tejto temy odist, uz sme tu moc dlho 😉

nelly3
17. nov 2013

@lienka_1
tehotensky test davaju pri ET, ale pri KET nie, teda mne nedali, len pre info, mozno zabudli, ale ja tiez len mamatest 10-tkovy ten je najlepsi si myslim.

maxag
17. nov 2013

@lenka2013 ahoj asi mam vecer budem doma pozriem to a dam vediet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre