Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
26. jan 2010

labus nevesaj hlavu jedno sa pekne deli a vidis diorke vkladali jedno a ma dvojky, takze nadej umiera posledna ja verim, ze bude ET

mircalla
26. jan 2010

lenka hlasi 2 BT v brusku....

labus, skoda...ale snad to dobre dopadne este....

mirinda10
26. jan 2010

nadhera lenik tak uz mas bobacikov v brusku, tak teraz uz netrpezlivo cakame na avi ci uz je princezna na svete 😉

avaka
26. jan 2010

Ahojte.
Zatial este nic, ale uz zacina mat pravidelne bolesti, tak uz sa to asi blizi

takyna
26. jan 2010

Ahojte baby 🙂 , ja len tak na rýchlo sa hlásim, Triple testy sú negatívne 🙂 , mikóza je tiež negatívna, CRP kleslo, ešte zajtra budeme mať odobratú krvičku či sa ešte nižšie dostalo, zajtra sono , pozrú mi krčok, možno potom zašitie by pripadalo do úvahy štvrtok , alebo piatok, ozvem sa potom

Držím Avi palce nech je pôrodík bezbolestný 🙂 , Labusí, Leník nech sa embrijká krásne zahryzkajú 😵 😵 😵 😵

pozdravujem všetučky, nestiham prečítať všetko , ale myslím na vás 😵 😵 😵 😵 😵

julietka
26. jan 2010

avka drzime palce moc na vas myslime, hlavne nech vsetko prebieha co najlepsie a princezna je coskoro medzi vami 😵

julietka
26. jan 2010

labusik az teraz citam ze mate jedneho bojovnicka, no musite mu teraz verit ze vas nesklame 🙂 drzime palce

zajacik...
26. jan 2010

Avaka drzime palce 🙂
Takynka to je super ze vysledky su v poriadku, nech uz ste s drobcom doma 🙂
Ahojte ostatne babulky 😉

margareta11
26. jan 2010

kočky Avake sa práve narodila malá blondatučká Ela 😵 😵 😵 váži 2750g a meria 48cm a sú v poriadku. Práve mi volal šťastný ocinko 🙂 🙂 🙂

julietka
26. jan 2010

margaretka dakujeeemeee za uzasnu nakrajsiu spravu dnesneho dna. Maminke aj Eluske srdecne blahozelame a zelame veeela zdravicka a tatinovi takisto gratulujeme 😵 😵 😵

mircalla
27. jan 2010

To je uzasne....Gratulujeme maminke aj ocinovi a pozdravujeme 🙂 Juchuuuuuuuuu

tanitta
27. jan 2010

ahojky..
dakujeme za odkaz 🙂 pozdravujeme a gratulujeme stastnym rodicom 😉 nech Vam Ela robi len velku radost a hlavne nech ste zdravi dufam ze sa Avaka ukaze podeli sa so svojimi pocitmi ze si najde cas nakuknut 😎
Leni...chrusi nech sa drzia zubami nechtami 🙂
Labus... dufam ze ten bojovnicke bude bojovat a podelis sa dnes tu s nami s dobrou spravou 😉
Juli...teraz si narade ty 😉 aspon vies ze nebudes rodit normalne... takze klidek pohodicka 😵
babulky drzte sa

tanitta
27. jan 2010

Takynecka...som rada ze sa vam dari dobre vsetko zle hes prec a nech ste uz domka vo svojom pelisku 😵

lahhel
autor
27. jan 2010

Dobre ranko..
..dakujeme za uzasnu spravicku a nasej oficialne prvej reprofitackej mamicke strasne moc gratulujem a nech ste zdravucki a stastnucki...a tesime sa na fotecky malej Eli 🙂

Julietka, takze teraz si na rade ty 😉

Leni, drzim silno palciska, aby sa mimiskovia krasne uhniezdili a aby si sa zaradila medzi nase tehulky 🙂

Labusik, takisto tebe silno drzim palceky, aby si mala dnes len a len dobre spravicky o embrijku 🙂

Tanittka ahoj 😉

Pozdravujem vsetky ostatne babulky a prajem krasny dnik 😉

minka051
27. jan 2010

Ahojte a avaka gratulujem tak sa pekne držte je to úžasný pocit však 🙂 🙂
Ja idem zajtra na ET.

mircalla
27. jan 2010

taky...az teraz citam dalsie super spravy...parada

labus
27. jan 2010

dobré ránko 🙂
Margaretka dakujeme za užasnu správičku a štastným rodičom želám nech im Eluška robý len radost a nech su hlavne zdravučký 🙂 a mimochodom Avaka - Ela je nádherne meno tiež sa mi moc páči 🙂
Takynka tak Ty máš tiež užasne správičky super a držkaj sa .
ja vám kočky dakujem za podporu

zuzla80
27. jan 2010

Ahooojte 🙂
Vidím, že vám už stihli napísať krásnu správičku od Avušky - tiež mi došla večer o 21:36 smska, že maličká Elka je na svete - tak vitaj náš ďalší reprofiťáčik a ešte raz vám celej rodinke prajeme, aby vám vaše vitúžené dieťatko robilo v živote len a len tú najkrajšiu radosť - držte sa 🙂

Lenik thuj thuj thuj, tentokrát to už musí výjsť
Taky tak to je super, že výsledky sú stále lepšie a lepšie, tak nech ste čo najskôr domka
Labusik tebe držím silno palce, aj keď si isto sklamaná, že ostal len jeden bojovníček, ale to bude ten pravý uvidíš, myslíme na vás 😉

Babulky pozdravujem 🙂

mirinda10
27. jan 2010

avi moc moc gratulujeme k nadhernej dcerke podla mier je ako modelka ale co sme cakali ked ma nadhernu maminu 🙂 🙂 🙂 , hlavne vela mliecka pre malu Elu a radosti, tatino ma byt na co hrdy ked bude mat doma dve princezne 😉

labusik moc na teba myslim a drzim silno palce

inak poradie sa drzi ja dufam, ze juli nepredbehnem chcem byt az 3tia v poradi 😀 aj ked dnes rano mi Ema nahnala strach nejak spala, co je pre mna nieco nove ale za to v noci asi moc buntosila tak dospava 🙂 uvidime kedy sa zobudi 😀

mnika tak sa zajtra drzte na ET 🙂 thuj thuj

u nas rao bolo -14st hned som isla pozerat psa aj kocurov ci prezili noc ale vsetko je ok,tak som rada

pozdravujem

mirinda10
27. jan 2010

hlasim Ema vystraja, mama je po ranajkach a mala dve buchty co napiekla, tak asi prisiel cukor tak brucho tras sa 😀 😀 musim sa smiat co tam drobec robi 🙂

julietka
27. jan 2010

miri Emka bude asi riadne na sladke ked tak po buchtach vystraja 😀

taky tesim sa ze mas take dobre vysledky, coskoro vas asi aj pustia domkov

labusik drzime palce na dnesny telefonat, verime tvojmu embrijku

vcera bolo asi nieco vo vzduchu ked naraz odtiekla plodova voda aj avuske aj matelkovi, presne o 3:00 😉
uvidime co prinesie spln ktory ma byt teraz, kedze pri splne je najviac porodov 😉

julietka
27. jan 2010

a samozrejme zdravim cele osadenstvo, dnes je naozaj krasne aj ked mrazivo 😵

julietka
27. jan 2010

miri prave som pozerala ze tvoja princezna ma akurat meniny ked bude spln 🙂

lahhel
autor
27. jan 2010

Miri, emka bude meniny..ja som sa akurat na emu narodila...krasne meno 🙂

mirinda10
27. jan 2010

tak jej budeme blahozelat, poviem je rano ze ma meniny uvidime ako bude reagovat 😉

juli inak aj ja som na to myslela, ze obom a o 3tej to je nahoda inak aj dnes rano o 2hej som sa zobudila mesiac silno svietil aj mala bola hore tak som vyse hodky nemohla spat a pozorovala som mesiac
inak ja som tiez niekde citala, ze ked je spln tak sa rodi viac deticiek 😉 juli co ale vydrzime este no nie 😵

avaka
27. jan 2010

Ahojte.
Pridal som fotky.Bol som pri pôrode, je to neskutočný zážitok, aj slza bola 😉 .Bolo treba dať aj vyvolávaciu infúziu.samotný pôrod bol rýchly, ale to predtým...obdivujem silu žien, keď som videl tú bolesť.Na sále sme boli od 17:30, infúzia bola o 19:30, pôrod 20:26...Baby sa majú dobre.

julietka
27. jan 2010

tatinkovi dakujem za fotecky, mala Eluska je krasna, taka mala smoulinka zlata 🙂
este raz blahozelame a pozdravujeme maminku aj malu princeznu, nech sa drzia a idu co najskor domov 😵
teda ale pekne potrapili maminu, cely den si to odtrpela chuda, ale ma to za sebou a na tu bolest rychlo zabudne ked ma pri sebe taky malu zazrak 🙂

julietka
27. jan 2010

miri no ja dufam ze to obidve potiahneme co najdlhsie 🙂 uvidime po tom splne 😉
my sice mame tie vonkajsioe rolety ze mesiac nevidim, ale na mna vzdy spln velmi vplyval a to som si nikdy nesledovala ci je alebo nie je, iba ked som nevedela celu noc spat a bola som nekludna tak som na druhy den pozrela do kalendara a zistila som ze bol..

julietka
27. jan 2010

malo byt DAKUJEME ZA FOTECKY, samozrejme 😉 to "e " mi utieklo

minka051
27. jan 2010

avaka júúúj malá je ako slniečko nádhená 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre