• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
@buba08 no co ja viem moja mna to dajko uz nebavia tie vysetrenia a halvne moj muz a neverim ze by som neplatila isto by som za to platila :confounded:
17. nov 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 ako si na tom moja?
17. nov 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsetkym co cakaju na dve ciarocky drzim velmi palce.. my mame zatial pauzu a uvidime co bude dalej..vsetky vas pozdravujem :slight_smile:
17. nov 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zibi ahoj striedavo raz mi je zle a ma boli brucho a raz dobre. Som ako premenlive pocasie i nalada sa mi strieda.
17. nov 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 a uz to mas potvrdene krvou ? ci ? nestiham sledovat :slight_smile: a uz nespinis?
17. nov 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 A mne pri KET dali. Asi v tom maju chaos :grinning:
17. nov 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi no na krv mam ist 12 den a to je 20.11 ale doky vtedy nerobi tak asi o den neskor. Zatial uz nespinim, ale cely den ma boli dnes brucho ako na ms.
17. nov 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 @nelly3 aj mne dali teaz test pri KET.
17. nov 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx srdiecko najlepsia bude krv budes spon vediet ci sa tam nieco dialo drzim palceky
17. nov 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 kazdy den na teba myslime a posielame tehu.virusy. :wink:
17. nov 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a vam babulky ktore ste si nasli // zelame krasne vysoke HCG :slight_smile:
17. nov 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkakn1 preco ja mam 1=0=1 clostylbegyt... zaujmalo by ma podla coho to nastavuju
17. nov 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka jasneee...vcera to zacalo dnes prvy den stimulacie...tak sa tesime. a ty pod rychlo za nami...ty to mas v utorok vsak?
17. nov 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1
@jjajka
@nelly3 baby neviete mi nahodou povedat o kolkej v Brne robia prvy vyber? Myslim o ktorej hodine. Totizto nam to vyber vychadza na piatok o 2 tyzdne a akurat vtedy moj mm robi skolenie na ktore musi ist lebo im prednasa....ale keby to bolo skoro rano okolo 8 tak by to teoreticky stihol...juuuj velmi som napata ako to skonci... dalo by sa nejako ich uprosit nech ideme prvy?
17. nov 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura neviem podla coho, ale asi podla vysetreni a vysledkov, ake mas :slight_smile: samozrejme aj od lekara, asi tak.
17. nov 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ja som bola o 10 hod,, ale boli baby aj na 9 hod, posli mail doktorovi a sa dohodnite, tak to bude asi najlepsie :wink:
17. nov 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura
ja si myslim, ze sa bude dat dohodnut, ale myslim, ze chodia na 8 hod. do prace.
17. nov 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx ahoj, mne sa uz tiez stalo, ze v riadnom case mi test ukazal iba jednu ciarku ale po dlhsej dobe sa tam zjavilo nieco ako dusik ... u mna to bolo zial negativne, ale ty este nehadz flintu do zita .. najlepsie ked pojdes na krv
17. nov 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, takze som po vklade, robil mi ho Otevřel, vložili sme 1/XB / 1 ... povodne sme chceli vkladat dve, ale dr. mi to nedovolil kvôli moju dost silnemu OHSS, povedal, ze ked by sa obe nahodou ujali hrozil by tam vazny stav v suvislosti s ohss ... ostatne embrijka zostali 2xEB a 5xCM vsetky v dvojkovej kvalite, ak by sa do zajtra stal zazrak ze by sa niektore pohli, skusia aj zamrazit ... ja to skor vidim realisticky, ze nebude nic :unamused: , lebo aj minule zostali cca v takejto kvalite a nepohli sa dalej .... takze sa skusim sustredit na vlozene embrijko, ze by to mohlo byt to prave :slight_smile: testujem 29.11., ak dovtedy vydrzim :wink: :grinning:
inak Otevřel je velky sympatak, ma velmi prijemne jednanie...

tehulky, poslite prosim nejake virusiky, budem ich potrebovat :wink:
17. nov 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@yanka1 ahoj moja tesim sa ze dropceka mas v brusku, verila som tomu ze bude bojovnik aspon jeden na vkladD:grinning:. Pekne ho opatruj a drzim palceky nech sa zahryzne na 9 mesiacov. Otevzel je super a dufam ze aj u teba mal stastnu ruku:grinning::grinning::grinning:. A ostatnym dropcom drzim vsetky palceky nech to dobehnu ;).
17. nov 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura ja netusim kedy robia vklady, ja som bola zatial len na konzultacii. Tak uz ste zacali so stimulkou, ja ta budem nasledovat o 2 dni. :slight_smile:
17. nov 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 dakujem : )) aj tebe robil vklad on ? lebo si pamatam, ze ho tu niekto chvalil, ako mal u neho stastnu ruku : ) bola by som stastna, ak by sa nieco aj zamrazilo, aj ked len jedno-jedine :slight_smile:
ako sa dnes citis - spinenie je definitivne fuc ? setri sa
17. nov 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ja som si ta v tom predchadzajucom prispevku tak trosku poplietla s jalaurou :sunglasses: ale nevadi, hlavne ze vklad bol, vkladali ti krasne embryjko, tak verim, ze bude pozitivny vysledok :slight_smile:
17. nov 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka v pohode, sak uz nas je tu tolko : )) tak zelam, aby stimulka prebehla hladko a IVF bolo uspesne : ))
drzme si palce :wink:
17. nov 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, a chodi sa 1 krat do Brna na folikulometriu, ci 2x? viem ze raz sa ide na 8. alebo 9. den a kedy by sa potom islo 2x? ked si predstavim, 2 hodiny cestovat kvoli piatim minutam :unamused: ale mojmu gyndovi uz neverim, takze urcite pojdeme do Brna na meranie. A este otazocka, robia folikulometriu aj napr. o 16:00? Chcela by som byt aspon 1/2 dna v robote, aj tak vela vymeskam. Dufam, ze mi aspon 2 terminy vidu na vikend.
17. nov 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 u mna robil 2 krat vklad a teraz mal stastnu ruku tak to zatial vizera:grinning::grinning:. On je aj moj doky je super zatial okrem jedneho razu vzdy som ho mala aj hystero mi robil on. Vklad robil aj @miscok a vidis uspesne:grinning::grinning:. Zatial je pokoj dufam ze to aj tak ostane a mam sa raz dobre raz horsie ale nevadi:-P:-P:-P. Opatruj sa i maleho.
17. nov 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka
max. 2x na utz, ale ked chces chod k svojmu gyn. ja tak chodim lebo pre 5 minut ist 2,5 hod. jedna cesta sa mi moc nechce, ked vyjde vikend to je oki, to idem aj s manzelikom na aute. no neviem ci tak neskoro sa da hmm, teda ja som tak neskoro nebola este. ja si beriem ak idem do RF vzdy dovolenku :wink:
17. nov 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som tu niekomu slubila ze porovnam zlepsenie nasho SPG po uzivani vitamínov, kedze sa nam zlepsil z ASTENOTERATO na NORMOSPG :

pocet spermii - 124 mil. v septembri, 158 mil. v novembri
celkovy pohyb - 58 % v sept., 72 % v novembri
progresivny pohyb - 2 % v sept., 32 % v novembri
morfologia - 3 % v septembri, 4 % v novembri

uzival asi 2 mesiace :
maca 2-0-2, kotvicnik 1-0-1, zinok, selen, E a kyselinu listovu
17. nov 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jjajka ahoj ultrazvuk sa robi do 12. Viem to lebo som sa na to pytala, kedze mame cestu 4 hodky a chcela som ho poobede. Ja som bola iba 1 krat a uz len na opu
17. nov 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 nazivo je hrozne fajn, z fotiek z ich stranky som z neho az tak neodpadavala : ))
mm sa dokonca paci viac ako marcelko, zda sa mu rozvaznejsi ... on je na take sofistikovane typy ... ale ja ani na Marcelka nedam dopustit : ))
tak nech mu ta stastna ruka vyjde aj v mojom pripade : ))
ked mi ukazoval embrijko na obrazovke, tak cela obrazovka bola taka ruzovo sfarbena, tak sme si robili srandu, ze to bude dievcatko : ))
17. nov 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok