Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
19. nov 2013

@bergalm
@lusipe
@naduska72 dakujem Vam dievcata, toto je velmi naozaj velmi tazka teeema....a nikdy by som si nepomyslela, ze prave my s mm taku dilemu budeme musiet riesit takuto otazku... adopcia, darcovstvo... je to tak velmi tazke pre mna 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

ria191
19. nov 2013

@speranza1 ale zlatúšik veď s týmto bojujeme skoro všetky. Ja tiež na to nemám "gule" ale ja som taký blázon do všetkého idem po hlave a často krát bez rozmýšľania a potom to všetko aj tak vyzerá 😀 😀 😀 . Tak ja si myslím, že u mňa je to to najposlednejšie rozhodnutie ak by všetko ostatné zlyhalo a aj to som si není istá na 100%

speranza1
19. nov 2013

@ria191 Boze je to take tazke pre mna osobne... 😢 😢 😢 😢 chcela by som byt troska ako ine babulky tu... silnejsia.... ale ja som sraac 😒 😒 😒 ... strasne som chcela mm babatko... taku malu krasotinku..ako je moj mm 😀 😀 😀

speranza1
19. nov 2013

@speranza1 no a tebe sa tiez necudujem ze chces mm dietatko, ked ho len na krasu doma chovas 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
19. nov 2013

@speranza1 tak ten posledný príspevok ma zabil ty už aj sama sebe píšeš ???

speranza1
19. nov 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 joooooooj to malo patrit tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
19. nov 2013

@speranza1 nuž čo bude si musieť vystačiť iba s tvojou krásou 😀 😀 😀 . Nerieš život to aj tak vyrieši za teba a bude ako pán Boh rozhodne tak to nechaj na neho. Máš nanučika tak na to nezabúdaj a ešte "nevieš" výsledok

ria191
19. nov 2013

@speranza1 štramák čo ???😀 😀 😀 v skutočnosti je ešte krajší

speranza1
19. nov 2013

@ria191 dikes riuska..ani nevies kolko energie..pozitívnej mi dávas prave ty.... 😵 😵 😵 😵 D A K U J E M

tinkatinulka
19. nov 2013

@ria191 ty mas dneska nejaku dobru naladu..som moooc ale za to rada lebo niekedy nestiham citat a chyba mi to 🙂

speranza1
19. nov 2013

@ria191 OJOJOJOJOOOOOOOOOOOOOOJ a este povedz ze to je tvoj muz a spadnem na rit! 😀

ria191
19. nov 2013

@speranza1 nóóóóóó trošku taký narcis ale je len môôôôôj 😀 😀 😀 čo si myslíš, že si z teba robím "pijavicu"??? 😀 😀 😀

speranza1
19. nov 2013

@ria191 tak sa ti necudujem ze si ho na kraaasu chovas 😀 😀 😀 😀 😀 a z vdaky posiem jedno prekvapko🙂 😵 😵 😵

mirkakn1
19. nov 2013

@speranza1 preco sa tak trapis, ved mas v brusku nadej este, nevzdavaj sa 😉

ria191
19. nov 2013

@speranza1 ďakujem ty srdco moje. "Kua" škoda, že musím makať ani nevieš ako stráááááááášne rada by som tu teraz bola s vami. Drž sa mojenko 😉 😀

speranza1
19. nov 2013

@mirkakn1 ved hej... v nedelu Vam dam vsetkym vediet ako sme dopadli...

speranza1
19. nov 2013

@ria191 vdaka aj za malu chvilku, ktoru si mi venovala.... a chod pokojne pracovat.. ved aj ja musim.... len sa mi vooobec ale vooobec nechce...

jahoda333
19. nov 2013

@lucka_220809 ahoj ja som mala endosku na vajecniku cystu odstranili mi ju potom som sla k Stelcovi dal mi len clostyl mala som jedno vajicko a cakame babatko takze neviem asi zazrak ale ja som brala rok pred tym ako som sla do brna homeopatika a od bylinkarky tabletky a pomohlo kedze muz mal tiez velmi zly spermiogram na prvy krat sa podarilo 😉 🙂

gaga83
19. nov 2013

@ria191 @speranza1 baby dnes ste nahodili tazku temu.Tiez som si myslela ze nikdy nebudem musiet riesit darcovstvo. Ale cas a neusne tehotenstva a zle geneticke testy nas donitilo zvazit i tuto moznost. Ak nam to pomoze mat vytuzene dietatko preco nie.

lienka_1
19. nov 2013

@speranza1 Speri, k tomu prispevku o darcovi, akoby si opisala moje pocity. Tuzba obrovska, blok este vacsi. A ty ako medzi dvoma mlynskymi kamenmi. Drz sa, Speri!

ria191
19. nov 2013

tak "cholky" utrite si slinky a neslintajte mi na mm a hajde domuuuuuuuuu padla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Príjemné koníkovanie vám prajem a sperča ty zatiaľ pohoda klídek tabáček ešte nič nie je isté 😔 😔 😔 😀 😀 😀 vždy tam je to "čo ak možno" 😝 😝 😝

zibi
19. nov 2013

@zoji79 neveis ako casto sa tam chodi?

nomxxx
19. nov 2013

@speranza1 srdcko, nemôžeme byť všetci rovnakí, niekto znesie viac, niekto menej, ja mám v tom jasno, žiadna dilema, chcem iba svoje dieťa, ak nie, tak sa budem pomaly zmierovať, že žiadne nebude ...nebudem robiť niečo, čo necítim, keby som to urobila, môže sa stať, že to dieťatko by to cítilo, a to by som mu neurobila, ...zároveň obdivujem ľudí, ktorí sa rozhodnú, či už pre adopciu, alebo pestúnsku starostlivosť 🙂

zibi
19. nov 2013

baby nestiham velmi pisat lebo v kuse mam daco a reisim este aj tu rehabku s tou rukou ale uz je to lepsie
inak teiz uvazujem o adopcii teda zacinam..najprv som bola k tomu uplne uzavreta ale kamoska si adoptovali dieta a asi to ma trochu prinutilo uvazovat ze to nei je az taka hruza a su stastni ze maju konecne babatko 🙂 mm sa ale boji ... no uvidime... ja som si inak povedala ze mozno ked sa nam podari otehotniet tak by som si aj tak adoptovala..mozno ako taku vdaku za to ze sa to podarilo a ked si to tak vezmete tak clovek vlastne pomoze druhemu cloveku - dietatu, ktore nemalo stastie vyrastat v rodine a moze mu pomoct zmenit zivot a dat mu sancu na lepsie 🙂 tak som si to tak z argumentovala a hned mi je lepsie 🙂
ja radsej adopciu ako darcovske ...a zasa mm je za darcovske a ja zasa nechcem 😀 mame to take vymenene...ale asi ku vsetkemu musi clovek vyzriet a potrebuje cas....

baby ozvali sa vam z toho centra? poslala som im vsetky dokumenty a zatial sa mi neozvali .... tak ani neviem ci z toho daco bude 😝 😖

@ria191 to co za fesi na fotke 😅

zibi
19. nov 2013

baby a kto vlastne isiel na soft? nemam prehlad 😉 drzim palce aj na nohach ... 😉

zibi
19. nov 2013

@gaga83 moja kolko si platila za tu gysteroskopiu? inak som pozerala ze oni robia aj laparku a prefuky 😝 na ich stranke ... to robia asi v centre nie?

jalaura
19. nov 2013

@mirkakn1 bohuzial nie slovenske CAR...ale mozno aj ten gynekolog bude stacit... uvidime..
j

jalaura
19. nov 2013

@jjajka tak ako? dnes prvy den?

gaga83
19. nov 2013

@yanka1 ahoj moja ako sa citis?, drobec poslucha? Ja zajtra na krv tak som zvedava aka bude hodnota

gaga83
19. nov 2013

@ikuska @bergalm @miscok @sarasota baby do Brna ste dokymu pisali ze mate pozitivny test alebo az ked ste vedeli hcg? A potom sa ide na sono kedy, boli ste v Brne alebo u svojho ?Kedze to mam 4 hodky len tam.Dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre