Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
21. nov 2013

@lienka64 no a ja picham fraxik, beriem prednison, a utros 4-0-4 😀

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 ten fraxik a prednison je na čo? ty chodíš do Brna ku komu, prosím ťa? pretože mne Štelcl nič také pichať nekázal....si myslíš, že mi postačuje len ten utroš???

falin
21. nov 2013

@lienka64 - ani sa nepyataj, lebo ta odradim hned na zaciatku a to by som nechcela. Mame za sebou 8 x ivf, 1 dcerku, 1 x biochemicke tehu a 1 x missed abort 😝 takze nic moc, chodim do RF kazit statistiky tak ako aj ria @ria191 a zapar dalsich "korcul" 😀 😀 😎
Posledne ivf sme mali v septembri, momentalne mame pauzu
Hej, Stelcl je pohodak, vzdy pokecame spolu

@bimba8 - no ved prave to, niekedy sme mali krasne jednotkove HB a teraz mavame iba CM ☹ , tak niekde musi byt problem

gaga83
21. nov 2013

@lienka64 dakujem vkladali sme dve HB1 a FHB1😀😀 . Vizera to tak ze sa asi dropci obidvaja zahryzli;););)

falin
21. nov 2013

@lienka64 zatial ti postacuje utros. AK by sa dlhsie nedarilo (co si netreba pripustat), tak potom zvyknu davat bud preventivne dalsie lieky alebo si das spravit vysetrenia (imunologiu, genetiku, hematologiu, stitnu zlazu).
prednison - je na znizenie imunity
fraxiparin - je na zriedenie krvi. Ak mas nejaky hemato problem. Ja mam napr. 2 genove mutacie, beriem pri stimulke anopyrin na zriedenie krvi a ten potom nahradim fraxikom

Tu sa toho podozvedas riadne

lienka64
21. nov 2013

@falin no to mi hovor 🙂 až žasne m 😉 ale aspoň sa poučím.... vďaka za odpoveď

speranza1
21. nov 2013

@lienka64 no vidim ze @falin ti to uz krasne vysvetlila... my sice nemame ziadnu poruchu imunity a ani problem s hemato...ale pre istotku picham ten fraxik a beriem prednison, kedze sa uz snazime...no v januari tomu bude 7 rokov a mame za sebou 6 IVF....(toto posledne bolo č.6)...ale su tu babulky co sa snazia naozaj dlho... aj 10 a viac rokov🙂

speranza1
21. nov 2013

@falin aj ja patrim medzi tie co RF kazia image a statistiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka64
21. nov 2013

@gaga83 jóóóój, tak to musíš byť veľmi, veľmi šťastná 🙂 🙂 🙂 🙂 a pociťovala si niečo, pokiaľ si čakala na deň D??? a ktorý deň si testla? ku komu si chodila do Brna??? ( toľko otázok naraz, čo 😀 😀 😀 😀 😀 ) sorry, ale som 1. deň po vklade a ani neviem, ako by som to tempo čakanie zrýchlila?! 😉

ria191
21. nov 2013

@speranza1 neprehnala si to s tými smajlíkmi 😕 😕 😕 ???????? je ich tam nejak veľa

speranza1
21. nov 2013

@ria191 kde? co? kedy? naco????? 😨 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀

ria191
21. nov 2013

@speranza1 "seso" zajtra cik cik či???

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 aaaaach Bože dobrý.....tak čo ja to vlastne chcem?!

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 7 rokov snaženia a nič....ja Vás baby čo ste to tak dlho vydržali, naozaj len a len obdivujem!!! ale neboj, TERAZ TO URČITE VYJDE.....ja ti silno dzžím

speranza1
21. nov 2013

@ria191 hej curknem zajtra 😉 a len dufam, ze tam nebude duch.... lebo ma porazi... nech tam nie je bud nic..alebo // poriadne kolajnice(comu ale neverim) 😔 😔 😔

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 sorry.... ja ti silno, silno držím palce...

ria191
21. nov 2013

@speranza1 nóóóóó keď im kazíš image a štatistiky a pritom sa ceríš víš ...

speranza1
21. nov 2013

@lienka64 😀 😀 😀 😀 no teraz pises podobne ako ja ked som zacinala...nevedela som si to predstavit 😀 😀 😀 😀 ale uz bohuzial viem...ale Vam to trvat tak dlho urco nebude..lebo urcite budes tehulka... 😀 😀 😀 skoro vsetky nove bambulky tu tehotneju jedna radost...to len my "tie stare korcule" tu obsmrdame dlho 😀 😀 😀 😀

speranza1
21. nov 2013

@ria191 sak vies kolko som sa uz narevala??? oci mam jak angorsky zajac od toho co tolko revem..tak aspon kus aby bola sranda...co uz narobim... ale poviem ti ze nervy mam poriadne..dnes by som niekomu mozno aj "ublizila" 😀 😀 😀 😀

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 🙂 🙂 🙂 🙂 si zlatá, že aj napriek všetkému si veselá a máš chuť vtipkovať 🙂 🙂 🙂 a žiadne také, že " neverím"!!!!! aké" neverím!???? veríš a hotovo!!!!!!! a ja verím spolu s tebou, neboj 😉

ria191
21. nov 2013

@speranza1 tak poď na to . Uff zajtra bude ťažké ráno, ale ešte stále je to 50:50

ria191
21. nov 2013

@speranza1 ááááááááááááá ešte stále je tam nanučik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
21. nov 2013

@lienka64 😉 ... nooo az taka vesela nie som ... to sa len ta tvaarim.... ze akoze 😀 😀

speranza1
21. nov 2013

@ria191 hej...tym mojim malym somarikom sa u mne nepaci..k***a... nechapem.... sak i vina som im kus dala po ET.... a ani tak som ich nenahovorila aby zostali 😠 😠 😠 😠 😠

dafy
21. nov 2013

@speranza1 silno silno držím palce aby tam tie // paličky boli 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

speranza1
21. nov 2013

@dafy vdaka draha.... stale na Vas myslim, ze ako sa mate..ale ty akosi menej prispievas, tak radsej sa nevypytujem ze co a ako.... ale noooo ked uz si tu... tak hovor...ako sa Vam dari? 😉

ria191
21. nov 2013

@speranza1 a naučila si ich vôbec plávať keď ich už aj vo víne kúpeš hm??? Počkaj ja zdochnem ak tam budú koľajnice ako hrom 😀 😀 😀 . Čo ti hovorí gula hm???

ria191
21. nov 2013

@speranza1 dafča sa pripravuje na narodky 😀 😀 😀

dafy
21. nov 2013

@speranza1 no čo ti poviem pribrala som jak prasa 😝 😀 😀 je mi stááále zle a zle proste mi dá zabrať aj toto tehotenstvo 😎 😎 stále dufam ze uz mi tie nevolnosti ustupia ale nejako neustupuju 😀 😀

dafy
21. nov 2013

@ria191 haha no nejako som aj pozabudla ze budem mat narodeniny moja 😀 😀 kedze mi je na hovno furt tak ani som na to nepomyslela 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre