• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. júla 2017 
@gaga83 gratulujem :slight_smile: pekne hcg prajem krasne tehulkovanie
21. nov 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka ja som bola az 15 den, lebo mi pomalsie rastli, ale mala som potom 4 zrele vajicka, bohuzial, prestali sa dalej delit. mala som tiez merional a clostyl :slight_smile:
21. nov 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok dakujem za grcky aj nadej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nikdy som si nemyslela, ze tak zufalo budem chciet, aby mi bolo zle :sunglasses: :sunglasses:
21. nov 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka ahoj, ja oba razy 13 den OPU a 18 ET :slight_smile:
21. nov 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 dakujeeeeeem :grinning: :grinning:
21. nov 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 gratulujem :grinning:
21. nov 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcence... tak testla som a vysledok uvidite v mojom albume... znova sa opakuje dookola ta ista pesnicka....ale co uz, v zivote sa stavaju aj horsie veci:slight_smile:
22. nov 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 tak ešte testni v nedeľu, alebo choď na krv v pondelok, a áno, máš pravdu, stávajú sa aj horšie veci, ale my počkáme a dočkáme sa aj tej lepšej :slight_smile: :slight_smile:
22. nov 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx presne tak:slight_smile:... vy mate mrazacikov? alebo ako sa to u vas vyvija dalej? co chcete robit???
22. nov 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 speri, je mi to moc luto :frowning2:
22. nov 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 co uz... stane sa....
22. nov 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 moja je mi to luto kedy sa dalo by som sa podelila. Ale uz to musi prist verim tomu. Len som smutna ze neprides do tehu vlaciku:frowning2::frowning2::frowning2:
22. nov 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 moja nepodarilo sa? ja tiež ešte nemám vyhraté v pondelok idem do RF na UTZ 25 deň od KET,tak uvidím či bude niečo vidieť a ako som na tom, na krv som nebola...
22. nov 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 len sa nedel s nikym :grinning: ... a uzivaj si svoje bambulky ..teraz v brusku a o 9 mesiacov v naruci :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
22. nov 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sally2401 ani ja nejdem na krv... uz je mi to trapne..chodim tak ako na klavir s mierne pozitivnymi testami a houby z toho....ale tebe drzim palce.... urcite bude vsetko v najlepsom poriadku :slight_smile:
22. nov 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ešte máme jedného snehuliaka, tak som sa dohodla s Otevrělom, že si ideme preňho, lebo to bude náš vianočný darček :slight_smile: ...2.12. idem na folikulometriu a uvidím, okolo 5.-6. 12. asi vklad, tak si držím palce :wink: ...a vy máte v mraziaku zásoby?
22. nov 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx mame 1x XB/2...a vy? akej mate kvality toho snehuliacika?
22. nov 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Je mi to luto Sperzi, ale skus este v nedelu ako mas oficial test. Drzim palce do dalsieho boja, dofrasa ja tomu nerozumiem, precon to je take tazke
22. nov 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik a ty budes este testovat cez vikedn? alebo pojdes uz len na krv? a mate v mraze nieco?
22. nov 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
Ahoj moja, co k tomu napisat, viem co prezivas, ja som toto prezivala od septembra do teraz, jaj je to velmi nespravodlive, ale ja verim, ze urcite budeme tehulky, ja tiez chodim k mojmu gyn.u ako na klavir, ale nevadi, ved naco je tam no nie, neboj bude dobre, cas zahoji, viem to z vlastnej skusenosti, treba len cas a ide sa opat do boja, meliska je prikladom :wink: ale chod na tu krv v pondelok pre istotu.
22. nov 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 je to 5-dňová blastocysta, a 2kvalita, takže asi rovnaká ako máte vy :slight_smile:, ale to som mala aj tieto posledné vložené, a keď sa rozmrazili, tak boli jednotkové :slight_smile: ...ja verím rovnako všetkým, takže či 1 alebo 2 niektorej sa bude u mňa určite páčiť :slight_smile:
22. nov 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ja som sa uz vyplakala ... mne je uz dobre a volajako som uz ostala apaticka... bez akejkolvek lutosti a smutku....ale 7 IVF to uz isti :wink: ....
22. nov 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx tak drzim palce pri dalsom pokuse...
22. nov 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Speri, je mi to velmi luto :frowning2:, do kelu, preco je to tak ? ...
22. nov 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 tazka to otazka ..hned tak zraana :grinning: :grinning: :grinning: .... lebo v zivote je vsetko tak ako to ma byt.... tak sa to malo stat, tak tak sa to stalo....
22. nov 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja viem moja, to bola recnicka otazka, ktoru si pravidelne viacere z nas davaju ...
je mi to fakt velmi luto, viem co prezivas
22. nov 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dobré ránko srdco moje uffff viem, že si čakala tento výsledok, ale aj tak to musí byť pre teba veľmi veľmi ťažké. Žiadne 7. IVF nebude máš tam ešte jedno bábo. Inak nemáte náhodou prvý krát nanučika ??? Drž sa mojenko
22. nov 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 ja rozumiem mojko... ja som to tak napisala na odlahcenie situacie.... ani pre mna to nie je jednoduche..ale co uz narobime....
22. nov 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali vy ste už domka??? :grinning: :grinning: :grinning: to je super. Prajem vám krásne spoločné chvíle a hlavne nech ste zdravučkí :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahoj.... uz som myslela, ze ma ani neprides troska polutovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... nie toto je nas druhy nanuk.... ale neviem ci ho pouzijem.... jednoducho nase embrya su zrejme slabe.... teraz budem premyslat bud nad darcom alebo nad celym darovanym embryom....
22. nov 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok