• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
@bradik velmi pekne dakujem :wink: a tebe tiez drzim palceky nech sa pekne babatko vyvija a pekne si to uzivaj :wink:
23. nov 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata, tak ja asi do vasho tehu vlacika nenastupim...historia sa u mna opakuje. Dnes tam mala byt dialnica a nie taky dusik. Dakujem vsetkym,ktore mi drzali palce. Nevadi ideme dalej. :slight_smile:
24. nov 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik velmi drzim paluchy. A hod tu testik, nech sa aspon z tvojho potesim :dizzy_face:
24. nov 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 speri tak to ma ozaj mrzi. prave som vstala a prve co som spravila isla som sa pozriet na tvoj test. Naozaj som verila, ze to vide.
24. nov 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka co uz narobime :pensive:
24. nov 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,nech vam prinesu moje srdiecka vacsie stastie ako mne :slight_smile: :dizzy_face:
24. nov 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 speri velmi ma to to mrzi tak velmi som verila ze tam budu krasne kolajnicky,ale ti si bojovnicka a na buduce im nakopes zadok a babetko bude. :wink: Drobcek posiela aspon pusinku lebo srdiecko nemame :astonished:
24. nov 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 kurňa, hneď ako som rozlepila oči, hneď som išla na koňa kuknúť, aký test s koľajnicami sem dáš :unamused: Speri, ale veď sú tam dve čiarky, možno som nechápavá, ale šanca tam je, či? Mne čiarky na teste slabli, ale toto tak nevyzerá. Alebo si začala krvácať?
24. nov 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka prvy test bol RF test a ten je citlivost 20 alebo 25..neviem a ciarocka je tam tmavsia ako dnes na desiatkovom teste..takze to slabne a nie nekrvacam..ale ja tuto pesnicku uz velmi dobre poznam
24. nov 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 zlatko, ale mne sa nezdá, že by tá čiarka bledla. Ja som mala oveľa slabšie čiarky na posledných testoch. Neviem... Ja viem, že si to už zažila a práve preto sa obávaš, že toto skončí rovnako ... Ale verím, že je ešte nádej na pozitívny výsledok, strašne ti to prajem. Budeš zajtra znovu testovať?
24. nov 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ja sice tvoj dnesny test nevidim, ale ked tam je ciarka ako pise @tlucka snad este nie je vsetko stratene.
24. nov 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 moje neskusit ist na krv? Este nemusi byt nic stratene.
24. nov 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja by som mala ist v stredu na KET, od dnes by som mala zacat s utrogestanom, ale mam endometricku cystu a ta asi tyzden boli, teraz cez vikend som si musela dat aj ibalgin. Zajtra mam ist k DR na kontrolu, bojim sa ze z vkladu nic nebude, ze ma pozenie na operaciu. Neviem ci dnes teda zacat s tym utrošom...
@speranza1 ja si tiez myslim, ze chod na krv, aspon 2x.
24. nov 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ešte tomu daj šancu, choď zajtra na krv..viem, že si to zažila, ale čo ak? drž sa!
24. nov 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona ja by som si začala vkladať Utrogestan. Držím palce, aby kontrola dopadla dobre :wink:
24. nov 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Ahoj, ale moj dnesny tiez nie je moc silny. Idem ich ofotit. Drzim palce
24. nov 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj speri...ja ti ešte nejdem písať, že ako veľmi ma to mrzí, pretože podľa mňa sa vzdávaš príliš skoro... zajtra určite skoč na krvičku a to už bude 100%-né...opatruj sa a nestresuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2013 o 09:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 myslim .) ze to bude ok ..mozno to len jedno vzdalo ,alebo moč bol moc nariedeny ....skus vecer !alebo zajtra rano! .....v,e,r,i,m,,ze to bude ok!
24. nov 2013 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@speranza1 Ten vrchny je dnesny a tiez som cakala silnejsiu ciarku... Naozaj to nevzdavaj, budem na teba mysliet a drzat palce
24. nov 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievcence,ako som slubila.... spodny test je ten z RF na 12.den a vrchny je dnesny na 13.den. Som myslela,ze na mamateste uz budu pekne riadne ciarky
24. nov 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bradik toto su krasne testiky moja...tes sa si tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem :slight_smile:
24. nov 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik supiš ešte raz gratulujem :slight_smile: tešíme sa spolu .-)
na pepine mam krásnu a na mamateste taku istu co ty
24. nov 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Dakujem, stale tomu neverim, takze do utz tomu este neuverim :slight_smile: . A ty to tiez nevzdavaj,chod na krv
24. nov 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik bradik, ja som síce ešte v živote nezažila pocit že dva // na teste, ale podľa mňa je to úplne super!!! veľmi, veľmi sa teším spolu s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a môžem sa sa spýtať, či si mala nejaké pocity pokiaľ si testla??? ja som totiž dnes 5. deň od vkladu...a nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale vôbec NIČ!!! žiadne pobolievanie podbružka, žiadne pichanie,... prosím, daj vedieť :slight_smile:
24. nov 2013 o 10:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw Dakujem a este raz aj tebe gratulujem. Zajtra mas krv co?
@bradik krasne kolajnicky :grinning::grinning: kedy ides na krv?
Dievcata, co si davate na sliznicu okrem cerveneho vina a alchemilkoveho caju???
A este prosim Vas kde zhanate tie mamatesty, kedysi nebol problem ich kupit, ale posledneho pol roka ich nikdy nemozem zohnat. Siete lekarni maju tie svoje testy, ktore su nic moc a kade chodim tam sa pytam, mamatesty su podpultovy tovar.
24. nov 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64 Dakujem, no co bolo ine oproti predchadzajucich dvoch pokusoch bolo,ze som mala silnejsie MS bolesti asi 3.den po ET a 8.den som mala iba take malinke spinenie, ktore som videla na toaletaku a riadne MS bolesti... Inak nic... Takze bud kludne,vela bab ani nic necitilo a boli tehu. Ja som tentokrat pila decku cerveneho vinka pocas stimulky a este 2 dni po ET :wink: a este som pred 2 mesiacmi zacala s jacmenom a chlorellou a prvykrat som teraz mala nasadeny prednison... Tak neviem v com to bolo. Drzim palciska a netestuj moc skoro, ja som na 9.den nic na teste nemala
24. nov 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka Ahoj, mne pomohlo cervnene vinko a alchemilka (viac som ale pila ten Gynastan caj, ten obsahuje este nejake bylinky okrem alchemilky a viac mi chutil)... lebo predtym som vzdy brala estrofem a teraz nebol treba... A mamatesty som si kupila priamo v Brne dole v lekarni, nieco cez 30 CZK stoja
24. nov 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok